Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
kaj za boga so mislili, da mu niso zrihtali 3. doze?

p.s. ocitno je omikron bolj nalezljiv kot smo si predstavljali...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
ampak kot vidimo to upravljajo ljudje, ki ne stekajo, kako nalezljiv je novi sev. spet kup diletantov okrog njega...

fant je walking money making machine pa ne morejo zrihtat niti tega kar vsak slo klosar z 17 eur v zepu na mesec dobi dzabe...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Saj mu ne bo hudega. Da bi bil na testu negativen, pa bi verjetno moral izpustiti kaka druženja.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Ne bluzi, a zdaj bo ze vsak prehlad problem
Dečko, za trenutek z glave odloži kapo iz alu-folije. Tukaj se gre za biznis, ni prostora za sentimentalnosti.

Vsaka tekma, ki je Luka ne odigra stane ligo ...toliko in toliko. In njegov klub toliko in toliko. In teve oglaševalce spet toliko in toliko. Nenavsezadnje to spet stane še njegove osebne sponzorje, in na koncu to naredi še minus v njegovem tošlu.

To je spet biznis amaterjev, ki so si naredili solidno luknjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Po moje po takih fali met, ker ga preveč notranje trese od smeha. :evil:

Se pa postavlja se vprašanje al morajo žrtve plačat za žetoni za ringlšpil …

Zdaj pa resno - kje je “stekleni” (Porzingis)?

edit: out zaradi desnega kolena …
Saj ne, da bi s Dončićem ne vem kako odlično sodelovala - a bo Dončić potreboval še kakšnega, no pa recimo, “zvezdnika”, da bi skupaj lahko Dallas pripeljali kam dlje kot 2. kroga playoffa.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
51 točk danes, sam je sesul Clipperse.

Mislim da je ta neuvrstitev v začetno postavo na all-staru nanj vplivala zelo pozitivno. Ful več energije kaže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Po mojem je Dončić z odhodom KP ugotovil, da je vse od njega odvisno in se je končno v roke vzel resno zaigral. :norec:

Ampak so si pri Dallasu navlekli spet dva “kripla”, ki sta podvržena poškodbam - upam, da temu ne bo tako. Ali pa pripravljajo teren za kako bolj konkretno okrepitev.
Bolj me zanima ali se lahko dejansko zgodi, da bo Dragić tudi končal v Dallasu.

edit: ne, ne mislim, da je GD tista konkretna okrepitev …