Dončič - NBA

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.122
867
113
Na koncu pa "Fuck it, next time will be better" hehe. Vse so vedl kako bo pa ipak, nista od toga. Misice niso vse, prot Luki rabs se kej vec :) A toga tamo nema...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Trol je bil, ko je to delal na nivoju. Potem se je precej poslabšal. Z zadnjimi izpadi pri sodnikih je pa totalno zaplaval. Ni več T od trola, samo še revež. Ga osebno poznam, si ne bi mislil, da je to v njemu. Žal.
Ne vem no, pri njemu nekega nivoja trolanja še nisem opazil. Za to rabiš biti nekoliko inteligenten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Če se pa vrnemo k sami temi, Dončić letos že v stagnaciji, tudi mediji so se malenkost umirili, ni več za vsak gib dvournega prispevka.

Prstana ne bo, razen če ga povabijo v kakšno ekipo, ki to zmore, a najbrž je predrag za njih.

Čas se ni ustavil, ker na vratih so vedno novi igraći.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Pa Snecerja poznaš, pa mene poznaš. Pa ti si pravi Assange
Zate nikoli nisem pisal, da te osebno poznam. Se pa preko foruma precej hvališ z razno raznimi stvarmi, pa smo si vsi ustvarili sliko o tebi. Če te to moti, zadrži stvari za sebe. Je pa vseeno dobro, ker zelo zagovarjaš določene zadeve, da imamo predstavo, kdo je na drugi strani, da lahko damo težo besedam.

Snecerja pa poznam iz motorizma.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Če se pa vrnemo k sami temi, Dončić letos že v stagnaciji, tudi mediji so se malenkost umirili, ni več za vsak gib dvournega prispevka.

Prstana ne bo, razen če ga povabijo v kakšno ekipo, ki to zmore, a najbrž je predrag za njih.

Čas se ni ustavil, ker na vratih so vedno novi igraći.
Mene malo moti, kako te milijardne korporacije ne morejo zrihtati Dončiču klinčevega zatečenega gležnja... In laik niti ne vidi, da bi se okrog tega kdo kaj sekiral in študiral na preventivi dve minuti po tem, ko spet zaštarta naslednjo tekmo...

In - če bi bilo za gleženj res kaj bolje, če bi fant namesto desetih kil špeha imel dve kili mišic - osebnega trenerja, ki bi mu zrihtal program, kaj naj dela vsako budno uro, 365 dni na leto. Halo? Dajte normalnemu človeku vse te milijone, pa bo suh ko prekla, če bo treba...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zate nikoli nisem pisal, da te osebno poznam. Se pa preko foruma precej hvališ z razno raznimi stvarmi, pa smo si vsi ustvarili sliko o tebi. Če te to moti, zadrži stvari za sebe. Je pa vseeno dobro, ker zelo zagovarjaš določene zadeve, da imamo predstavo, kdo je na drugi strani, da lahko damo težo besedam.

Snecerja pa poznam iz motorizma.
Jaz te pa ne poznam, si me zamesal z nekom.