Dončič - NBA

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
zelo verjetno imamo prepoznavnost med športniki in ne, kot tukaj domnevamo, med turisti. kolega bil na malti...pojma nimajo, kdo je luka :) tudi angleži (ker pač nimajo košarkašev...) pojma nimajo. skratka...prepoznavnost je zanimiva stvar :)
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Ne prcam.. a me pa vseeno zanima.. “kje” se opazi ta prepoznavnost? “Kako” se jo meri?
Pomoje so casi Stenmarka pa Elank mimo.. tist povprecn anglez/kitajc k pride na 3 dnevni obisk slovenije preden se v benetkah/dubrovniku vkrca na krizarko pa itak ne ve kam je prisel..

tale “prepoznavnost” Slovenije men deluje kot pesek v oci za rajo.. turisticna/gospodarska zbornica ni nc nardila - poj se pa “zgodi” medalja in kr naenkrat smo full prepoznavni??

dobr smo zasli s teme..Luka - ce tole beres se ti opravicujem ;)
Bravo. To je point te zgodbe. Po tolkih medaljah, bo ze moral vedet bolj o sloveniji kot o ameriki
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Bistva teh kolajn jaz ne vidim v prepoznavnosti, ampak v vzoru. Ko je Pogi dobil Tour, je v njegovem Rogu zmanjkalo dresov za mulce. Ko je Prevc haral tisto sezono, je mularija drla na treninge skakanja. Isto je s plezanjem, stvar je postala pravi trend, in veslanjem. O Luki glede tega sploh ni treba izgubljati besed.

Pod črto, ni pomembno, kateri šport, bistveno je, da ti uspehi zmotivirajo froce, da se začnejo ukvarjat s športom. Če je država dala za eno zlato 62 k€, je to drobiž v primerjavi s pozitivnimi učinki na razvoj športa med mladimi in s tem krepitvijo njihovega fizičnega in tudi psihičnega zdravja.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Bistva teh kolajn jaz ne vidim v prepoznavnosti, ampak v vzoru. Ko je Pogi dobil Tour, je v njegovem Rogu zmanjkalo dresov za mulce. Ko je Prevc haral tisto sezono, je mularija drla na treninge skakanja. Isto je s plezanjem, stvar je postala pravi trend, in veslanjem. O Luki glede tega sploh ni treba izgubljati besed.

Pod črto, ni pomembno, kateri šport, bistveno je, da ti uspehi zmotivirajo froce, da se začnejo ukvarjat s športom. Če je država dala za eno zlato 62 k€, je to drobiž v primerjavi s pozitivnimi učinki na razvoj športa med mladimi in s tem krepitvijo njihovega fizičnega in tudi psihičnega zdravja.
Ja, to je ena stvar, da dajes vzor otrokom. Glede samega sportnika je pa lep uspeh uspeti v svetovnem merilu. Finance so pa posledica uspeha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Bistva teh kolajn jaz ne vidim v prepoznavnosti, ampak v vzoru. Ko je Pogi dobil Tour, je v njegovem Rogu zmanjkalo dresov za mulce. Ko je Prevc haral tisto sezono, je mularija drla na treninge skakanja. Isto je s plezanjem, stvar je postala pravi trend, in veslanjem. O Luki glede tega sploh ni treba izgubljati besed.

Pod črto, ni pomembno, kateri šport, bistveno je, da ti uspehi zmotivirajo froce, da se začnejo ukvarjat s športom. Če je država dala za eno zlato 62 k€, je to drobiž v primerjavi s pozitivnimi učinki na razvoj športa med mladimi in s tem krepitvijo njihovega fizičnega in tudi psihičnega zdravja.
KZS se očitno s tabo ne strinja. Kolikor vem, niso dali na tržišče nobenih dresov z imeni in številkami naše reprezentance, čeprav bi jih gotovo prodali vsaj nekaj tisoč. :evil:
 
  • Haha
Reactions: tony
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Bistva teh kolajn jaz ne vidim v prepoznavnosti, ampak v vzoru. Ko je Pogi dobil Tour, je v njegovem Rogu zmanjkalo dresov za mulce. Ko je Prevc haral tisto sezono, je mularija drla na treninge skakanja. Isto je s plezanjem, stvar je postala pravi trend, in veslanjem. O Luki glede tega sploh ni treba izgubljati besed.

Pod črto, ni pomembno, kateri šport, bistveno je, da ti uspehi zmotivirajo froce, da se začnejo ukvarjat s športom. Če je država dala za eno zlato 62 k€, je to drobiž v primerjavi s pozitivnimi učinki na razvoj športa med mladimi in s tem krepitvijo njihovega fizičnega in tudi psihičnega zdravja.
šport kot izguba časa in potrata energije...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Če bo Dallas s tole ekipo prišel kaj dlje od 1 kola v playoffu so čarovniki.

PS: Donka bo pa moral mal proste trenirat.