Dončič - NBA

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nooo... sej se delo strinjam. Sam tud za NBA je bil vroča roba, ker je bil izbran 3. (Dragič mislim da 45. Glej pa kje je sedaj)
Z tekmami bo pa vse boljši in boljši. Moramo pa vedeti, da na prvih tekmah in v prvi sezoni ne bo tako, kot je bilo v Evropi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

nooo... sej se delo strinjam. Sam tud za NBA je bil vroča roba, ker je bil izbran 3. (Dragič mislim da 45. Glej pa kje je sedaj)
Z tekmami bo pa vse boljši in boljši. Moramo pa vedeti, da na prvih tekmah in v prvi sezoni ne bo tako, kot je bilo v Evropi.

Za moje pojme je še prezelen za NBA, prehitro vse skupaj.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Za moje pojme je še prezelen za NBA, prehitro vse skupaj.

Se ne strinjam ravno. Boljše, da gre tja, kjer ga čakajo novi izzivi. V Evropi enostavno ne more več napredovati, saj je dosegel vse, kar se je dalo. In tudi nasprotniki nimajo za burek. V NBA se bo moral dokazovati in igrati proti enakovrednim in (zanekrat še) boljšim, kar bo zanj (glede na njegov karakter) najverjetneje pozitivno. Ker predolgo ostati v Evropi trenutno nima smisla. Samo poglej Teodosića. V NBA pri 31 in še to verjetno zaradi zelencev za pokojnino, ker velikega uspeha pri teh letih več skoraj zagotovo ne bo.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Nisem košarkaški strokovnjak, ampak vseeno.
Res je mlad, ampak v kvaliteti je pa boljši kot marsikateri starejši. Pa tud mislim, da se s to kvaliteto že lahko kosa z NBA-jevci. Je prej dosegel neko kvaliteto, kot povprečni sedanji NBA igralci. Nekako mi vsi gledamo neke NBA zvezde.... večina je pa čist "povprečnih" NBA igralcev. Kolk bo pa prilezel do vrha piramide.... bomo pa videli. Osebno pa mislim, da je fantu že uspelo, da je do sedanjega statusa sploh prišel. (tolk $ ne bo nobeden ponudil vsem alterjevim strokovnjakom skupaj, pa čeprav smo sami managarji, politiki, astro fiziki, piloti za še nerazvita letala, , kemiki, ...itd :evil:)
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
NBA = 99% mišic + 1% talenta. Fizična moč all the way. Še zdaleč v NBA ni toliko taktične kvalitete in razumevanja igre, kot se jo opeva.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Afera donćić
 

Priponke

  • FB_IMG_1534450793085.jpg
    FB_IMG_1534450793085.jpg
    75,8 KB · Ogledi: 388

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Bom kr to temo izkoristu.
Berem, kolk problemov je z sestavo košarkarske reprezentance. Pa si pol mislim.... sej to je normalno v SLO.
V čem je problem???? Zakaj se tolk odrekajo reprezentanci zdaj, ko so na račun nje nekateri dobili bolše klube in pogodbe.
Vsi bi milione, ko pa Dragiča ni, pa rep med noge. Vsi so zahtevali neke bajne denarje za prvaka Evrope, nekaj mesecev kasneje, se pa niti sestaviti ne morejo, da bi mogoče kakšno tekmo zmagali. Kaj je to?? Visoki ego... prepotentnost????
Očitno enim ni jasno, da je vsem igralcem v SLO edina poštena prepoznavnost in pot do vsega boljšega nastop v reprezentanci. Pa tud, če igrajo za burek (sirov štrudelj:evil:). V Slovenskih klubih z konkurenco, kakršna pač je, je zelo mala možnost, da jih kdo opazi od zunaj. Ne vem, kolk je skavtom interes spremljati Slo ligo.
Se bi znalo zgoditi, da nekateri, ki so se zdaj prodali v tuje klube, ne bodo dobili prave priložnosti tam. Torej jih več ni. In da bo nekdo rekel, "jaz sem pa "ta in ta, sem evropski prvak iz leta 2017" in da se bodo evropski klubi tepli za njih, lahko mirne duše POZABIJO. In potem bodo krive spet vse matične zveze.
Denar. Primerjati se z drugimi državami, ki imajo močne lige, dobro gospodarstvo , sponzorje ...itd .. z denarjem, je brez veze. Ne vem, čemu so na EP igralci tako mahali z Slovensko zastavo, ko jo pa danes niti ne pogledajo. Se mi zdi, da bi morali z € in $. Al se pa motim.....:oops:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.215
4.699
113
Očitno enim ni jasno, da je vsem igralcem v SLO edina poštena prepoznavnost in pot do vsega boljšega nastop v reprezentanci. Pa tud, če igrajo za burek (sirov štrudelj:evil:). V Slovenskih klubih z konkurenco, kakršna pač je, je zelo mala možnost, da jih kdo opazi od zunaj. Ne vem, kolk je skavtom interes spremljati Slo ligo.
Prav veliko v SLO reprezentanci evropskih prvakov ni bilo takih, ki igrajo v slovenskem klubu.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Ne išči dlak v jajcih :evil:
Dva sta bila res v klubih, kjer je verjetno želja vsakega košarkarja. Vse ostalo..... Sej mogoče je pa komu tudi življenski cilj igrati v tretji Turški, Italjanski ligi. Tega pa ne vemo. :evil:
Lej.... Slo športniki rabijo nastope za reprezentanco iz razloga, da so opaženi na velikih tekmovanjih. Posledično bolši klub s boljšo pogodbo.
Verjetno Španci iz tega razloga ne potrebujejo igrati za reprezentanco. Imajo svojo ligo tako močno. Igrajo pa za svojo državo.
Pri nas očitno mahajo z zastavo samo z razlogom, ker tudi drugi to delajo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Klošarski odnos je da se komunicira prek SMSov, debili nedorasli. Prime se telefon in pokliče, reče se da je pomembna priprava na prvo sezono v NBA in to je to
 
  • Všeč mi je
Reactions: lanos

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.215
4.699
113
Nikjer niso napisali, če so upoštevali časovni pas, kjer Dončić trenutno dela. Dončić ga očitno je in mu je bilo nevljudno nekoga klicati sredi noči (tam kjer klicani osebek živi). Zato je lepo poslal SMS.
Sicer pa, kjer je pomanjkanje delavcev, je ponavadi problem v vodstvu, viziji in denarju. Ali denimo igralci lahko pričakujejo, da jih bo novi selektor kaj posebnega naučil? Kokoškov je bil take sorte selektor. Vprašanje, če je sedanji tudi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
A na debilizem z novim sistemom prvenstva ni pa noben pomislu. Lanosu pa predlagam, nej obuje superge in gre igrat. Glavo stavim, da niti uvodnih minut treninga ne zdrži.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
To, da pa Dončiča in taboljših ne bo, je blo pa jasno v trenutku, ko so se stari vosli odločil zamenjat sistem. Ni mi jasno, zakaj Rašo čuti potrebo po izjavah, ki jih daje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.215
4.699
113
Reprezentanca je za profi športnika nekaj podobnega kot za nas običajne smrtnike zastonjski "fuš" pri prijateljih. Firma običajno ni preveč srečna, če se med dopustom namesto, da bi se odpočil, utrudiš in mogoče še poškoduješ. Mogoče bodo srečni, če se boš kaj novega naučil, nek nov kontakt pripeljal.
Živel pa nihče ne bo od takega fuša, kot tudi profi športnik ne bo živel od igranja v reprezentanci.
Pri nogometaših je sodelovanje odpovedal Oblak.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
kalbo , ne seri.
Kakšen je to odgovor, da naj jaz obujem superge. Kaj ima to veze s tem, ali nekdo zdrži nek trening? Kr neki ...u tri PM. Dej si mal preber kaj piše v medijih in kaj sem jaz napisal, pol pa komentiraj.
V moji debati sem še najmanj mislil na Dončiča. On je na vrhu, kjer drugi lahko še samo sanjajo. Čeprav je že izjavljaj, "Uredite mi, pa pridem". danes pa....
Bolj me motijo drugi, ki se že zvezdniško obnašajo.