Dončič - NBA

I

Izbrisan uporabnik #488

Bom kr to temo izkoristu.
Berem, kolk problemov je z sestavo košarkarske reprezentance. Pa si pol mislim.... sej to je normalno v SLO.
V čem je problem???? Zakaj se tolk odrekajo reprezentanci zdaj, ko so na račun nje nekateri dobili bolše klube in pogodbe.
Vsi bi milione, ko pa Dragiča ni, pa rep med noge. Vsi so zahtevali neke bajne denarje za prvaka Evrope, nekaj mesecev kasneje, se pa niti sestaviti ne morejo, da bi mogoče kakšno tekmo zmagali. Kaj je to?? Visoki ego... prepotentnost????
Očitno enim ni jasno, da je vsem igralcem v SLO edina poštena prepoznavnost in pot do vsega boljšega nastop v reprezentanci. Pa tud, če igrajo za burek (sirov štrudelj:evil:). V Slovenskih klubih z konkurenco, kakršna pač je, je zelo mala možnost, da jih kdo opazi od zunaj. Ne vem, kolk je skavtom interes spremljati Slo ligo.
Se bi znalo zgoditi, da nekateri, ki so se zdaj prodali v tuje klube, ne bodo dobili prave priložnosti tam. Torej jih več ni. In da bo nekdo rekel, "jaz sem pa "ta in ta, sem evropski prvak iz leta 2017" in da se bodo evropski klubi tepli za njih, lahko mirne duše POZABIJO. In potem bodo krive spet vse matične zveze.
Denar. Primerjati se z drugimi državami, ki imajo močne lige, dobro gospodarstvo , sponzorje ...itd .. z denarjem, je brez veze. Ne vem, čemu so na EP igralci tako mahali z Slovensko zastavo, ko jo pa danes niti ne pogledajo. Se mi zdi, da bi morali z € in $. Al se pa motim.....:oops:

veliko je not juga, ki jim to ni prava zastava ... še jezik jim dela težave
in potem je tu še lakomnost, samo spomnimo se lani kake scene so delali za drobiž po zmagi na drugorazrednem tekmovanju
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
kalbo , ne seri.
Kakšen je to odgovor, da naj jaz obujem superge. Kaj ima to veze s tem, ali nekdo zdrži nek trening? Kr neki ...u tri PM. Dej si mal preber kaj piše v medijih in kaj sem jaz napisal, pol pa komentiraj.
V moji debati sem še najmanj mislil na Dončiča. On je na vrhu, kjer drugi lahko še samo sanjajo. Čeprav je že izjavljaj, "Uredite mi, pa pridem". danes pa....
Bolj me motijo drugi, ki se že zvezdniško obnašajo.
To je odgovor zato, da boš vedel, kaj je treba dat čez že zato, da igraš v tretji ligi, kje je šele Dončičev nivo in potem so razni šneckoti, ki gladko pljuvajo po športnikih, tvoje pisanje ni bilo tako zelo daleč od tega.

Sej mal preberi, kaj folk piše o Rogličevi odpovedi kronometra in to folk, ki še nikol ni sedel na kolesu in drugače besno trobi za kolesarji.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
kalbo, očitno imaš težavo z razumevanjem napisnega.
Pa grema: Kje sem pisal o tem, kolk truda kak športnik mora uložit v treninge. Nikjer. To si se ti izmislil.
Lahko ti pa zelo na lahko odgovorim na to tvojo izmišljeno primerjavo (pišem počasi, da boš razumel)
Tudi če bi pisal o tem (pa nisem). so pa te tvoje besede še bolj slabo luč vrgle na te športnike, kot moje besede. (beri prvi post)
To pa zato, ker če je že neki trud vložen, na koncu pa noče igrati na velikih tekmovanjih ali kvalifikacijah za veliko tekmovanje za reprezentanco kje bi se lahko pokazali, izkazali, prodali... itd bolj kot pa v neki SLo klubih ali tretjerazrednih evropskih klubih. (S Snecom se delno strinjam, ne pa da je EP drugorazredno tekmovanje). O tem kolk kdo truda vloži v kakšen šport je tako že isprana fraza, da kar peče. Nobeden ne trenira na dan več kot osem ur (delavec v tovarni pa dela). Lej... vsi igrajo samo za sebe... država jim samo omogoči reprezentanče nastope, da se lahko sami sebe reklamirajo. Če so dovolj dobri... če ne pa nič.
Reklama od športnikov za državo je tud isprana fraza. Nobena reklama ni več to. Evropejci večina vedo kdo smo ali pa nismo, afričani ne vedo niti kje so oni sami, američani ne bodo nikoli vedeli, da obstaja svet izven amerike (razen za tiste , ki jih napadejo), pa si lahko prvak v vseh športih, arabce imaš pa že na vratih, tako da vedo kje smo........
Ja... in mnenje se mi spreminja o kvaliteti naših košarkarjev. Ja, so evropski prvaki. Vsaka čast!!! In to so samo zaradi Dragiča in Dončiča. Ko njih ni, se niti na kvalifikacije ne upajo več.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

včeraj na slo2 je bila poslovilna bečirovića in nachbarja...
kot da bi se jordan upokojil :)
zdaj že vsak dela take zaključne?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Eden je 6 let igral v NBA in dve leti v Barceloni (Bil tudi prvak ACB lige)
Drugi je bil draftan v NBA, bil zmagovalec Eurolige. Kot mladinec je bil MVP evropskega prvenstva (2x , pred njim Parker, za njim Zizis)
Nista ravno vsak.
To si bolj ti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bolj ju imam v "spominu", ko sta z velikimi upi igrala za repko in smo računali, da bo najmanj neka medalja, pa se noben od obeh ni posebej izkazal.
V ključnih trenutkih luzerija.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
658
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mene je na tej poslovilni tekmi fascinirala samo ena stvar - da Milič ne more več zabit niti čez 30 cm avtomobilček..odrinil se je, kot da je star 82 let. Imam kolege, ki so manjši od starejši od njega, pa ga na rekreaciji zabijejo tako malo mimo grede, če je potreba..da pa se na takem spektaklu ne moreš vsaj malo potrudit in po vrhu malčku zlomiš še avtomobilček je pa res patetično..
 
Nazadnje urejeno:

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
To, kar je naredil Milič s tistim avtomobilčkom, bi bila sramota na vsaki vaški košarkaški večerni rekreaciji.
Mogoče bi izpadel "manšja faca", če bi mu res ratalo preskočiti (bolj prestopiti) in zabiti.
Da je pa namerno stopil na avtomobilček in falil med tem polomil otroku avto je pa na nivoju manj inteligentnih. Lahko bi vedel, da takšni avtomobilčki za otroke imajo nosilnost 20-30kg, on "bumbar" z 100+kg pa namerno stopi nanj.
Da bi vsaj malo popravil svojo neumnost, bi lahko ON sam kupil otroku nov avtomobilček, ne pa da sta ga kupila organizatorja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

348499.jpg


https://www.slovenskenovice.si/spor...ragica-se-niste-videli-jezen-je-kot-ris-92755
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
To je to ja, fuj in fej. Zato mi ravno doli visi za kogarkoli v NBA.

ampak tudi kopitar je naredil enako.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bodimo objektivni - enkrat pač pride čas, da nehaš igrat na najvišjem nivoju in se umakneš v kako tretjerazredno ligo kot recimo Abrakadabra.

Ampak: Gogi, Luka, Klemen še vedno igrajo na najvišjem nivoju!
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ma... to je to fantje. Te kvalifikacije je igrala druga tretja postava v večini. Niso krivi te mladiči. So na nivoju, kakršnem pač so in to je to. Če je bila lani reprezentanca prvak evrope, ne bodo zdaj kar svetovni prvaki.
Nekaj se tudi Dragič jezi po twiterju. Ga je folk razjezil na forumih. On se pa res nima kaj sekirat. Pripeljal je do uspeha, ki ga slo ne bio nikoli več imela. Tisti mulci, ki pa kritizirajo, so pa itaq..... mulci.
Za to javno razočaranje so krivi mediji, ki so napihovali te kvalifikacije v nebo. Da je pa to tretja ekipa, se ni pa nobeden spomnu.
Razočaranje?? Je ja. Samo ne na izpad. Bolj na to, da (kot je že bila razprava) da so se nekateri, ki so se samo dobro prodali na račun svojih iger v reprezentanci obrnili hrbte. Tukaj sigurno ni Dragič mišljen. Tudi Dončič ne. Kaj je pa z ostalimi???? Vidmar je končno prišel.... bleda senca samega sebe..... ..da je "Tonči" popihdil je razumljivo..... mi imel s kom igrati... ampak to je to, Čančar.... v Ameriki zadeval kot za stavo... včeraj.... lahko bi večkrat poskusil........ današnja (včerajšnja) rerezentanca je to sposobna narediti kar je naredila. In to je to. Trudil so pa se (ni kej rečt)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Hehe, hejtercki kavcarski dejte se ze razpocit no :) Al pa raje pokazte kaj vi znate, razen bolestnega jokanja. Tu zmagate, nepreklicno :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
In nekateri bi radi kar državni praznik zaradi nekega lanskega drugorazrednega €U tekmovanja:valjamse:
Potem bi morali zaradi Prevca večkratnega svetovnega prvaka imeti frej vse dni v letu.