Dončič - NBA

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
525
33
28
Sairach
Ja čudno da so Parker, Kidd, Nash, Ginobili in podobni sploh lahko kakšen dali. Še manjši so od Dončiča, višje pa tudi ne skočjo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

drug tip igrača in pozicija, no počakajmo raje da vidimo kako bo res
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
drug tip in pozicija????????????????????????????????? wtf???
o čem ti to?? V košarki smo snecer
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Prav smešni komentarji. Razumem Amere in ostale tujce, da pljuvajo po malem in mu želijo vse slabo, saj vendar prihaja iz evrope. Ampak, da mi pljuvamo po svojem pa mi ne bo nikoli jasno. Podpirajmo fanta, zaželimo mu vse dobro, ne pa da eni doživljate višek zadovoljstva ob tem ko samo pomislite, da mu ne bi uspelo. Fant je za svoja leta car, lahko smo ponosni, da je Slovenec, da je igral za našo reprezentanco in da bo še igral v njej.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.269
6.523
113
Saj pravim, Dragič material je to, kaj več pa belec ne more narediti, edino če je 2.20+
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
jaz se bojim da bo hudo pošolan, črni atleti skočijo do gornega roba table, banane bo fasal, da bo peklo

bo pa nba pravi pokazatelj, da ni nič vreden :)

Hudo pošolan kot so bili Dražen, Toni, Nowitzki, Bird, Stockton, Hornacek in nenazadnje Dragić, je tako? Daj ne bluzite, preden se bo vse skupaj začelo kazat na igrišču. Mali je pri teh letih boljši, kot so bili vsi našteti, tako da bo lahko dosegel zelo veliko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

drug tip in pozicija????????????????????????????????? wtf???
o čem ti to?? V košarki smo snecer

dr
Prav smešni komentarji. Razumem Amere in ostale tujce, da pljuvajo po malem in mu želijo vse slabo, saj vendar prihaja iz evrope. Ampak, da mi pljuvamo po svojem pa mi ne bo nikoli jasno. Podpirajmo fanta, zaželimo mu vse dobro, ne pa da eni doživljate višek zadovoljstva ob tem ko samo pomislite, da mu ne bi uspelo. Fant je za svoja leta car, lahko smo ponosni, da je Slovenec, da je igral za našo reprezentanco in da bo še igral v njej.
Prav smešni komentarji. Razumem Amere in ostale tujce, da pljuvajo po malem in mu želijo vse slabo, saj vendar prihaja iz evrope. Ampak, da mi pljuvamo po svojem pa mi ne bo nikoli jasno. Podpirajmo fanta, zaželimo mu vse dobro, ne pa da eni doživljate višek zadovoljstva ob tem ko samo pomislite, da mu ne bi uspelo. Fant je za svoja leta car, lahko smo ponosni, da je Slovenec, da je igral za našo reprezentanco in da bo še igral v njej.
podajam svoje mnenje, ne pa fanatično navijaško lizanje
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Saj pravim, Dragič material je to, kaj več pa belec ne more narediti, edino če je 2.20+
ahhh daj no. Kot da so tam sami 2,20+. Dragič je bil na naboru (mislim da) 45. Dončič 3.
Pa tud vsi ti črnci, ki se jih nekateri tako bojite niso noben bau bau. Tisti taboljši so res pravi. Ostali so pa tud v NBA ker so pač Američani. In lažje jim je priti v NBA kot evropejcem. Iz Evrope pač američani poberejo najboljše, slabše imajo pa tud svoje, tako da jim jih ni treba uvažati. Ja, črnci so bolj športno razviti in Amerji jih imajo, ker so jih uvozili. Če bi iz kavbojev in inijancev delal NBA ligo, se jih nebi za dve ekipe zbralo. Vsaj ne na tako visokem nivoju.
Dončič jim bo še pokazal kaj zna, samo da ne bo poškodb, da ne bo preveč pretepanja, na igrišču in fizičnega dokazovanja črncev (vsak se za svojo plačo boji)
Pa tud poniževanje v smislu" kaj boš ti evropejček nas učil". Tud Dragiča še kr tepejo na igrišču.
Nekje na spletu je posnetek, kako slavni igralec Bill Cosby govori v kamero, da naj Dragič vrne denar (plačo) ker to je Ameriški denar. (kdo najde posnetek, dam za pir). Tako da ne bo samo košarke za Dončiča, ampak še kaj ....
Včasih smo rekli na vaškem fuzbalu, ko je bil nekdo boljši. "Žoga bo že šla mimo mene, ti pa ne" Pa smo rušili. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Če ne bo poškodb, bi moral tudi v NBA veliko doseči. Kako veliko pa bo precej odvisno tudi od ekip v katerih bo igral in od trenerjev s katerimi bo delal. V športu so konec koncev zelo pomembni tudi sodobniki. Če ne bi bilo Stenmarka, bi Križaj imel v smučanju enkrat več medalj. Kdo bo eksplodiral v naslednjih 10+ letih v NBA košarki pa mogoče niti alter strokovnjaki ne vedo napovedati.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Snecer , vidiš samo črno in belo. Oziroma bolj črno. Vmes je pa cela mavrica.
Rezultati pa niso odvisni samo od njega. Glavno da bo on dobro igral in to je to.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Snecer , vidiš samo črno in belo. Oziroma bolj črno. Vmes je pa cela mavrica.
Rezultati pa niso odvisni samo od njega. Glavno da bo on dobro igral in to je to.

Saj ti pravim, počakajmo, da začne igrat, pa bomo potem hvalili ali kritizirali.
Po videnem sedaj je za Evropo vroča roba, za NBA pa po moje še (ne). Itak pa je še zelo mlad.