27. avg 2008
17.805
1.121
113
Tako bom rekel glede Luke - na Twitterju spremljam 95% samo šport in še to velika večina ligo NFL. Toliko kot se omenja Dončiča in njegove tekme se nobenega rookija ne. Na splošno se ga kot igralca zelo veliko omenja, sploh za rookija.

luka_sebek

Pripravnik
5. dec 2018
34
4
8
Čarobna noč za Luko! Nenehno premika meje osebnih dosežkov... kje bo konec? Ali bo sploh konec?
Rookie of the year ali MVP ? To je zdaj vprašanje :)

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
A je kdo gledal zadnjih nekaj tekem? Zopet serijsko izgubljajo, proti dobrim, proti slabšim. A so res vsi ostali okoli njega za en drek ali v cem je tezava?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Dallas je pred zadnjo četrtino v Los Angelesu zaostajal z 82:89, nato pa brez Dončića, ki v uvodnih sedmih minutah zadnje četrtine sploh ni stopil na parket, ujel in celo prehitel gostitelje. Razigrali so se njegovi soigralci s klopi, najbolj J. J. Barea (19 točk in osem asistenc) in Devin Harris (13), tako da je v dvorani Staples sledil dramatičen zaključek.