Dončič - NBA

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Dallas po mojem sploh ni racunal, da se bojo borili za koncnico. So startali sezobo z mislijo na gradnjo nove ekipe.
 

luka_sebek

Pripravnik
5. dec 2018
34
4
8
Spoštovani.

V Sloveniji nas vse prevzema Luka manija! Danes ponoči je Luka ponovno presegal svoje meje v ligi NBA. Ne toliko s številom točk (19) kot s tremi "monster slami".


Uživajte v Luki.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Tip ma jajca do kolen. Vsaka mu cast, da kot najstnik rola NBA. Jaz bi mu zelel, da s casom doda se nekaj misicne mase in to ne na racun misic samih, ampak zaradi hitrosti, eksplozivnosti in tudi skoka.

Pregled ima vrhunski, z Jordanom se merkata izredno dobro. Podaje vzame iz riti in takih podaj v NBA ne vidis tako pogosto, kot jih opravlja on (iz ene strani trice na drugo stran, po zrako, ko je vmes 5 igralcev).
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
"mali" Dončič, je nekajkrat izjavil, "da je to samo košarka". Dobro je, dokler gleda na vse skupaj kot igro. Ko ga bodo začele skrbeti pogodbe, statistike(kot preveč drugih) ...itd, pa ne bo vredu. Tudi Dino Rađa je izjavil enako/podobno za sebe. Torej... naj čim dlje traja ta igra.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pravijo, da sreča spremlja hrabre. Pri Luki to zagotovo drži, kajti roko na srce, pri veliko njegovih šutov iz nemogočih položajev (kot so trojke iz kota čez roke in visokemu skoku obrambnega igralca) je pač za tak met in zadetek potrebno imeti poleg poguma tudi nekaj sreče.. Drugače pa ja, tudi ti zadetki vsekakor izkazujejo izreden občutek za met. Kapo dol, užitek ga je gledat.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Janch , na posnetkih pokažejo najboljše akcije, zadetke, driblinge ekipe oz7 posameznikov. So pa tudi zgrešeni streli. Vseeno ja mali car.
Me je pa zmotila neka biografija o njemu. Kdo si ti upa napisati o nekumu , ki je star 19 let??? Očitno se gre samo za denar. Fant je šele na začetku kariere. Res da bi bila pa marsikomu s temi rezultati vrhunec kariere.
Fant je star 19 let. Komaj je začel živeti. In kaj imajo napisati o njemu??? Rodil se je...... treniral košarko... šel v Real..... šel v NBA... to lahko napišejo na enem listu. Zadeve so se dogajale skoraj čez noč. No.... še več bi lahko samo napisali, kaj je dosegel. Eni v celi karieri ne dosežejo tolko , kot je on do sedaj.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ja, predvsem bi jo morale bojkotirat založbe, ker avtorizacije za izdajo knjige Luka itak ne bo dal. Sicer pravno gledano to za izdajo itak ni potrebno, kadar gre za "javno osebo". Avtorja knjige pa sta tudi javno povedala, da se jima gre samo za denar (v smislu, kuj železo dokler je vroče). Ko je denar v igri je marsikomu morala žal postranskega pomena.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in 8888

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Če bo DSJ zdrav... Obramba na Guardih je zanič in bi bilo fajn ka bi DSJ igral
 
Nazadnje urejeno: