Dolce Gusto - kapsule

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Torej tisti ki imate ta avtomat doma, kje kupujete kapsule? Do zdaj kjerkoli sem gledal, imajo samo po 2,3 okuse
frown-1.gif

Na nemski strani je miljon razlicnih ( https://www.dolce-gusto.de/DE/shop/Pages/Sorten.aspx ), tako da me zanima, ce se da se kje v Sloveniji dobiti karkoli od tega?
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Ni ravno odgovor na tvoje vprašanje...
Pa da ne odpiram nove teme
evil.gif

Par dni nazaj sem v naglici videl tole
shocked-1.gif

Je kdo sprobal? In ali je to črna kava ali je ''ala'' capuccino?
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Ojla.

Midva kupujeva kapsule v Šparu ali Mercatorju, vedno imajo vse okuse, nekih 5 ali 6 jih je. Kupujeva pa kapučino, makjato in ice, vsake toliko kakšen kafe lungo.

Sva mislila, da je v Avstriji kaj večja izbira pa da ne boš mislil... še manj imajo. Sem gledalal e-bay malo pa tudi ni ne vem kaj, edino cenovno je morda bolj ugodno pri večji količini.

Kava je pa meni osebno full dobra
zmaga.gif
 

neyc

Zelenc'
18. nov 2007
10
0
1
MB
Obišči stran
Midva kupujeva večino v MediaMarktu v Grazu... pri nas je revšina,. ice-a še pri nas nisem zasledil...

imajo pa v grazu pakete po 6 škatlic različnih okusov.. tudi ledeni čaj, ice kaffe, cafe au lait se najdejo...
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Ice kafee majo v sezoni (čez celo lansko poletje je bil). K zdej se ga ne proda ama ništa, tko da če jih zdej ni se ne sekirat.

Drugač maš pa pri nas skoraj ves okuse.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Pri nas nimaš niti polovico okusov
wink-1.gif


Recimo Latte Machiatto Vanillia sem dobil šele v Hannovru v Saturnu, ga niti v AT nisem dobil
wink-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Hm ja, primerjam z Avstrijo, kjer je bilo več kot pri nas (Metro) edino kava z mlekom (ena kapsula za prb dva deci napitka).

Maš pa prav, v Nemčiji maš še svega i svačega. Pih, bo treba it na kofe izlet
d055.gif
.

Edit: pogledal še na Avstrijsko stran, pa vidim, da naj bi imeli tudi precej izbire. Bo treba pobrskat v kerih trgovinah. ( avstrija )
 
Nazadnje urejeno:

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Še nisem tok delč
evil.gif
.

Kaj pa vem. Tukaj sem pa res malo zadaj in se tega malo otepam, pa sam pravzaprav ne vem zakaj
bonk.gif


Grem pa vsake toliko v Avstrijo pa pol mal bol pogledam.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Zakaj pa enostavno v njihovi online štacuni ne naročiš?

Ker uradno ne pošiljajo v SLO, na slovenski strani ni pa nič?
wink-1.gif


Se pa da malo pogoljufat, tako da v dodatni naslov vpošeš Slovenija. Za tiste pike od mašine sem dosedaj še vse dobil, ravno včeraj pa sem naročil še tisto stojalo za kapsule, pa da vidimo če bo prišlo.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
12 kapsul skoraj 10€ in je to ugodno? Za ta denar že dobim postreženo kavo v kakšnem bifeju od precej lepše kelnerce kot sem sam v ogledalu.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
?? Kako 12 kapsul 10,- EUR?

"Običajni" kofeti so pakirani po 16 kapsul, kjer je 1 kapsula 1 kofe, cena 16tih je 1,99 GBP, kar je 2,31 EUR - kar zarčunano dol znese ca. 0,15 EUR po kofetu.
Pa še tebe ne rabim pri sosednji mizi gledati.
grims-1.gif


Fora je, da je običajna cena teh kapsul nekaj pod 5,- EUR - in da mi je Andy1 link res ugodne (razen če niso pakunge po 16 !!), da pa ta kofe ni ne zelo poceni in ne super-duper kvaliteta je pa tudi jasno (ampak, če imam na izbor Nescaffe prašek ali Dolce gusto se v vsakem primeru odločim za Dolce gusto).

Pa še nekaj - ko bo moja mašina spustila dušo bom verjetno prešaltal na Senseo (moram sicer še probati kofe) in to predvsem, ker so pri Senseo papirnati padi in s tem precej manj obremenilni za okolje (tale dolce Gusto je en ornek odpadek
frown-1.gif
)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Hja, prodajalec ima dobre ocene, 1537 nakupov, prodaja tudi druge vrst kave, tako da po moje tole ni nateg. Tudi škatle na slikah mi zgledajo genuine, drugače pa se preko ebaya pritožiš in ti vrnejo kupnino.

No, ne vem. Ali v opisu najdete kaj sumljivega?