Dolce Gusto - kapsule

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
dejta mal poklikat po qtt in poglejta ceno...

Outch - in naj se ti Andy1 zahvali - tole je NATEG na kubik - 16 kapsul v "najugodnejši" varinati je 9,8 GBP => 11,- EUR - več kot duplo dražje kot drugod (iebeš zastonj poštnino!).
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik gr69 ...
Pa še nekaj - ko bo moja mašina spustila dušo bom verjetno prešaltal na Senseo (moram sicer še probati kofe) in to predvsem, ker so pri Senseo papirnati padi in s tem precej manj obremenilni za okolje (tale dolce Gusto je en ornek odpadek
frown-1.gif
)


Če ti je zares kaj za okolje preidi na avtomat kateri ti kavo zmelje in skuha z le enim pritiskom na gumb. Kila kave je tam 8...30€, za eno kuho pa porabiš 7g kave oz. 140 kav iz ene kile. Pa še odpad je zgolj 100% naravno razgradljiva kavna usedlina.

PS- pri spletni ponudbi pa klikni na izbirnik in poskusi izbrati opcijo s 16 kapsulami.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
dejta mal poklikat po qtt in poglejta ceno...

Outch - in naj se ti Andy1 zahvali - tole je NATEG na kubik - 16 kapsul v "najugodnejši" varinati je 9,8 GBP => 11,- EUR - več kot duplo dražje kot drugod (iebeš zastonj poštnino!).

Hvala ROKY.!

No, sej zato pa sem dal sem gor, ker več oči več vidi
smile-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Kar se ekologije tiče sem si že sam prišel gor (žal šele po nakupu
bonk.gif
) - ne dam pa jurja ali več za kako Juro za tiste moje 3 kofete na teden (zato pa vsako iebeno kapsulo sedaj odprem - zoc na kompost, plastiko od ohišja v rumeno vrečo, alu vložek pa v sod za okvirje) - in aparat bo pri meni svoje odslužil (če ga "oddam" bo drugi svinjal, če ga bo pa odvrgel sem pa s tem naredil svinjarijo).

In ja - sem šele potem opazil, da je treba quantity zbrati - je majster nastavil fini nateg.
10.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kaj pa je tako posebnega v teh kapsulah da so tako drage? Okus kave? Ali kaj drugega? Oz. zakaj sploh kupiti tak avtomat?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik elrado pravi:
Kaksna akcija pa je?

Cena je približno taka. Polna cena je cca. 4.94 EUR. Zmanjšana cena je cca. 4.5 EUR/ škatlo, cca. pol eura gre pa na Leclerc kartico. Tako da efektivno plačaš nekaj več kot 3.5 EUR/škatlo. Ampak, akcijska cena je le za določene vrste kave, ne za vse.

To je tale katalog: http://www.e-leclerc.si/nakupovalnilistek/cms/PDF/0611_ljmb.pdf

Na 39. strani spodaj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Na prodajni polici je pisalo posebno obvestilo, kjer je pisalo, da akcijska cena velja le za kave, kjer je zraven cene rdeč trakec 'akcijska cena'. In teh trakcev je bilo približno 4 ali 5.
Bom priložil fotko računa iz katerega je to lepo vidno. Samo da naložim fotko.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Eto:



Samo cene z zvezdico so akcijske.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Bom še tukaj vprašal, ker se mi zdi bolj primerna tema.

Eto, kavomat je doma, skuhali smo Macchiato Vanila in Choccocino. Žena je zadovoljna
smile-1.gif


Doma imamo na škatli kodo od avtomata in 8 kod na osmih škatlah razno raznih kavic, ki sem jih šel po akcijskih cenah kupiti v Leclerc.

Kaj je najbolje, da naredim s temi kodami? Da jih registriram na slovenski strani (kaj imam od tega?) ali na avstrijski spletni strani (ali lahko vnovčim točke tako, da dobim stvari v Slovenijo. V eni temi sem videl, da sicer pošiljajo samo v AT, ampak če napišeš Slovenija, pride tudi k nam).
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
276
84
28
V MB Leclercu so v akciji vse kapsule , tudi te katere imaš ti na računu brez zvezdice.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
@ Andy kaj na slovenski strani nimaš možnosti izbire artikov. Moja mislim, da kode vnaša na slovensko stran in sva ravno danes dobila škatlo Intenso kave.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jp, sem se včeraj registriral na slovensko stran in imamo 185 točk, tako da že imamo za 2 brezplačni škatli kave
smile-1.gif


Ravnokar pa jem čokoladni muffin in pijem Mocha-o. Mmmmmm
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik frog55 pravi:
V MB Leclercu so v akciji vse kapsule , tudi te katere imaš ti na računu brez zvezdice.

Tole so mi odgovorili z Leclerca:
Citat:
Spoštovani gospod XXXXXXXXXXXX,

prejeli smo vaše vprašanje glede postavljene akcije za izdelke kava Dolce Gusto in se vam zanj zahvaljujemo.

Sporočamo vam, da informacija, ki vam je bila podana s strani vašega znanca ni bila pravilna, saj je akcija za ta izdelek postavljena popolnoma enako za obe trgovini – v Ljubljani in Mariboru. Zagotavljamo vam, da ne gre za nikakršno razlikovanje med kupci v Ljubljani in Mariboru.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Če res ne razlikujejo, zakaj imajo potem dva kataloga, posebej za mb in lj?
grin1.gif


Pred prenovo kartic tudi nisi mogel lj kartice koristiti v mb. Ne vem pa, kako je sedaj...