Dodatki k prehrani

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sej pa če ni tistih, pa kupiš tele
http://www.maxximum-shop.com/product_info.php?cPath=48&products_id=567

ista firma, več jih je, sestavine so pa vrjetno skor iste. pa še zlo mejhne možnosti so da jih zmanjka v trgovini
smirk-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
torej po tvoji in logiki ostalih, vam naj človek predlaga nek izdelek, katerega ni niti od blizu videl?
crazy1.gif


v zgornjem primeru, sem mu pa ponudu alternativo, če ni njegovih vitaminov ( ista firma, vrjetno tudi zelo podobna sestava)

matr, človk vm pomaga, vm ni prov, človk vs pošle v 3piz.de matrne, vm ni prov. pa kaj bi vi sploh radi?
bonk.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Haha, kot prvo - večina kvazibilderjev ne potrebuje ničesar, razen uravnotežene prehrane z malce več beljakovin. Drugič, prav čudim se, kaj vse folk meče vase, tako po vsebinski kot tudi po plati kvalitete...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
recimo, da sm "dal čez" dost teh trgovin in je maxximum še najcenejši, glede na to kaj ponuja. torej nikomur ne priporočam nečesa kar je dražje kot drugje
wink-1.gif


bil sm pa tut član powerlifting foruma, ampak ker je le bolj namenjen powerlifterjem, ni to zame. sploh pa zakaj bi bral oz spremljal 10 različnih forumov, če se povsod isto piše
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
No no ni se treba razburjat. Sam zanimal me je, če daješ samo njihove linke, ker si kej povezan z njimi? Očitno si se takoj počutu napadenga tako da more bit nekaj na tem.
smile-1.gif


Drgač pa hvala za nasvete.
zmaga.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kdo se pa ne bi počutu napadenega, če pa človk pomaga, potem pa namesto da se reče hvala, se išče nevem kakšne zarote. in kot sm že 10x napisu, vedno govorim samo o stvareh ( firmah oz izdelkih) ki sm jih sam preizkusu, tako da ne bom dajal linkov do nekih x firm.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
recimo, da sm "dal čez" dost teh trgovin in ne maxximum še najcenejši, glede na to kaj ponuja. torej nikomur ne priporočam nečesa kar je dražje kot drugje
wink-1.gif

S tem se pa strinjam,..tudi jaz sem navdušena nad njihovo ponudbo in ceno,..priporočam...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
če boš kupovala kofein v tabletah, povej, pa ti bom dala naslov, kje jih kupit. Ker moja mat uporablja ene (na šihtu vsake tok časa potrebuje zarad obilice dela) in ji full pomagaja, kozarec pa ne vem, a jih je že kupila al ne
grin1.gif
(da bi še ona povedala svoje izkušnje)

lahko mi tut na pm stisneš, če boš rabila naslov od tipa, k prodaja te kofeinske tablete.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
pišeš kot da so ilegalne te tablete
hysterical-1.gif


@bitch če boš v maxximumu naročevala, si še kofein tm kup,da ne boš na 10ih koncih kupovala
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Morda samo ne želim delati javne reklame?

Sicer pa, nam več ponudla pomoči pa bo, tko da bitch_inside pozabi na moje besede.
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
a če si fitneser moraš imeti 110kg+?

za te kilograme je treba konkretno jesti
smirk-1.gif

pomoje rabiš za hrano+ dodatke vsaj 500€ mesečno
cheer.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Strošek 500 EUR mesečno je močno pretirana številka za prehranske dodatke enega fitneserja, če nimaš nekih tekmovalnih ambicij prideš skozi z neprimerno manjšo količino denarja.

Vidim pa da nekateri ne ločijo med fitnesom in body buildingom. In pa da so nekateri "strokovnjaki" za športno prehrano, kot referenco pa navajajo par let balinanja ob nedeljah popoldan v najbližjem domu upokojencev.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
narobe si prebral. tam piše hrana+dodatki cca 500€. samo za dodatke dat 500€ je ogromno. razen če si na kakšnem GHju oz čem podobnem
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Ste se pa razpisali.

Ne da se mi čisto vsega brati a vseeno sem tako, na hitro zasledil par napak ali recimo temu čudnih predlogov.
1.) Whey kot nadomestilo obroka za zajtrk ... nikakor, saj ga telo prehitro absorbira. Morda v kombinaciji s skuto (10%) a sam kot samostojni obrok ni primeren razen po treningu.
2.) Vsi "dodatki" pred treningom ali kar tako so potencialno lahko za posameznika nevarni - prej je potrebno dobro poznati svoje zdravstveno stanje. Po drugi strani je nevarnost, da se telo na njih navadi. Boljše je pitje črne kave in zelenega čaja kot pa jemati tabletke.
3.) Vitaminske tablete... zna biti, da obstajajo kakšne, ki so bolj kvalitetne in kakšne, ki so manj. Imajo pa vse eno veliko napako in to je dejstvo, da telo vitaminov v tovrstni obliki ne absorbira enako dobro kot tiste v naravni prehrani. In, če na tableti piše, da vsebuje 100% nekega potrebnega vitamina, še nikjer ne pomeni, da ga bo telo iz te tablete tudi toliko dobilo. Bolje je urediti pravo prehrano kot pa s tabletami zadovoljevati potrebe... Omega3 je 100x boljše dobiti iz olivnega olja kot iz tablete
4.) le eden (če sem prav opazil) je napisal, kar je najpomembnejše: jesti je potrebno na 2,5 - 3 ure in, kar je tudi zelo pomembno - obroki naj si bodo enakovredni. Sadje kot obrok ni dobra izbira - saj je večinoma le sladkor in voda.
5.) verjetno sem še kaj izpustil zato me pač ne napasti, le najbolj očitno sem moral pokomentirati.

Trgovin z dodatki je precej... včasih sem tudi sam kupoval pri maxxximumu; sedaj sem našel boljšo alternativo.
In pri vseh dodatkih je treba najprej premisliti: ali gre brez njih? Sam si zaradi delovnika pač ne morem privoščiti 5 obrokov na dan brez dodatkov a ne jemljem nobenih nepotrebnih tablet, ki "nudijo" tisto, kar lahko telesu pripeljem tudi skozi normalne obroke.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
maš kakšne dokaze za 2. točko ali to na pamet govoriš? pa omega 3 ti ne boš dobil iz olivnega olja. malo bolj si bo treba prebrat osnove
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Pa tudi 2,5 oz. 3 ure je krepko pretirano....se vidi, da tis ni imel še 20kg za shujšat.

Sej gre sam, telo je lahko kako urco tudi brez hrane v želodcu in je tudi primerno, da takrat črpa iz drugje.