Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
13. jul 2011
2.677
625
113
Takole se uničujejo nekaj sto let stara evropska mesta. Če je župan podkupljen kreten.

Ja, kaj pa pašejo motoristi v tako mesto. Pa droni?

Ja, vem, ne boste priznali, da ga serjejo.

Bog ne daj, da tole vidi Janković.. Ljubljanski grad, Šance, stara Ljubljana... :bonk:


Tako izgleda tam, ko ne snemajo. Kar nekaj avtov in tudi kakšen motor se najde.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
*****hotelom z all-inclusive paketi prepovedano, da bi gostom v neomejenih količinah točili alkoholne pijače. *******

Kaj mislite, koliko se bo ta hotel all inclusive pocenil, ker ne bodo več točili alkohola v neomejenih količinah??? Saj bodo stroški občutno manjši????
Saj nočem alkohola v neomejenih količinah. Zadovoljen sem že s kakim litrčkom šnopseka dnevno. :fredi:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Na Bledu dvignili vstopnino (juhuhu :aplauz:) za Blejski grad z 11 na 13 evrov.

"Računamo, da bo tudi zaradi teh podražitev morda določen odstotek manj obiskovalcev, kar bi nas nekoliko razbremenilo velikega pritiska, saj ob določenih datumih obisk včasih že presega nosilno zmogljivost objekta," je dejal Završnik, ki je v preteklosti razmišljal tudi o ukrepih omejevanja obiska v določenih terminih.

dva evra več = katastrofa
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ti že veš. Nekateri nahrbtnikarji imajo celodnevni proračun 3,5 evra...

Ja, tomo križnar z biciklom v afriki pred 30 leti.

Včasih smo tud pivo v centru prage pil za neki rjavga drobiža. Dons ne gre več tko. Teh tvojih nahrbtnikarjev, ki jih tako sovražiš v bistvu sploh ni kej dost.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
o mater kje si se ti zdej splasil???

fino k je zdej ta super duper bojni virus, k bo kitajskih turistov manj in bojo cene spet padle. postonjska jama bo kar propadla, ampak grem stavit da bojo najprej spustili ceno vstopnice. ce bo 3,5€ bo glih prov. bomo tam sotor postavili, pa vsak dan bo sel en druzinski clan pogledat v jamo!

super!!!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Po eni strani ukrepi, kako odgnati turiste, po drugi strani pa en mesec ni azijskih turistov in že so v naših medijih članki o katastrofi. Torej prvi val propagande. Drugi bo, da je nujno treba nekaj dati iz proračuna. Prepričan sem, da je turizem kot gospodarska panoga iz proračuna in EU sredstev daleč najbolje finančno podprt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
mislim da sem nekaj že slišal o eni pomoči, ne vem pa detajlov. par sekund nekje na radiu če me spomin ne vara.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ce je cel turizem tok odvisen od nekaj busov azijcev, pol je pa tud zalostno vse skupaj.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Jih je kar dosti več od le nekaj busov. Ponekod dosežejo do 1/4 prometa. Vsekakor pa se vsak padec pozna. Azija je šel začetek, osip bo tudi na drugih turistih.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.