Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.925
2.394
113
Lublana
Obišči stran
Ne, prosili bodo za (starejše) turiste, ki imajo (v glavnem) denar, ki trošijo 100, 150, 200 evrov dnevno. In več.

Ne pa za nahrbtnikarje, ki jim je že 5 evrov dnevne porabe - problem...

Mimogrede, videa nisi zanikal niti z enim argumentom. Ker ga - nimaš... Klošarski divjaki pač.

Starejši se pač tako NE obnašamo, pa piši kar hočeš. Bom tudi sam še kaj napisal... Pa dodal še kakšne fotografije.


Kaj se sploh še oglašaš? Saj se vam je tebi in enakim izpolnila želja, turistov ne bo! Ne pri nas, ne v Španiji, ne na Hrvaškem... Kaj je zdaj spet problem? Si še vedno nezadovoljen in tečen? Seveda si, takšni nergači vedno ostanete nergači in ste vse življenje stalno nesrečni neglede kaj se zgodi. Prav žalostno življenje imate.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kaj se sploh še oglašaš? Saj se vam je tebi in enakim izpolnila želja, turistov ne bo! Ne pri nas, ne v Španiji, ne na Hrvaškem... Kaj je zdaj spet problem? Si še vedno nezadovoljen in tečen? Seveda si, takšni nergači vedno ostanete nergači in ste vse življenje stalno nesrečni neglede kaj se zgodi. Prav žalostno življenje imate.

Kot forumaš. ki je odprl to temo, se lahko oglašam, kolikor se hočem!

Tebi pa lahko nalepim tisto slikico: Zapusti internet?
Ali ti svetujem prijavo na vodovod, kanalizacijo, ali Spletno oko.

In spet si sfalil: turisti bodo, ne pa, da jih ne bo.

Najprej lastniki vikendov, mogoče bo dovoljeno priti še s kakšnm družinskim članom.
Prišli bodo očitno tudi Čehi. Že stojijo v vrsti za Hrvaško... Glej link spodaj.
NAJKASNEJE 1. julija.

Ker Hrvati rabijo denar od turizma. Tako vlada (ministrstvo za finance), kot mnogi posamezniki, ki bodo fasali izvržbo, če ne bodo vračali kreditov.
Kitajci, dejte dnar!!!

V Sloveniji pa kar zaprite vse do novega leta, pa boste videli, kaj bo že v septembru, če ne že prej.


Česi dolaze BEZ izolacije!

 
Nazadnje urejeno:

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.925
2.394
113
Lublana
Obišči stran
Kot forumaš. ki je odprl to temo, se lahko oglašam, kolikor se hočem!

Tebi pa lahko nalepim tisto slikico: Zapusti internet?
Ali ti svetujem prijavo na vodovod, kanalizacijo, ali Spletno oko.

In spet si sfalil: turisti bodo, ne pa, da jih ne bo.

Najprej lastniki vikendov, mogoče bo dovoljeno priti še s kakšnm družinskim članom.
Prišli bodo očitno tudi Čehi. Že stojijo v vrsti za Hrvaško... Glej link spodaj.
NAJKASNEJE 1. julija.

Ker Hrvati rabijo denar od turizma. Tako vlada (ministrstvo za finance), kot mnogi posamezniki, ki bodo fasali izvržbo, če ne bodo vračali kreditov.
Kitajci, dejte dnar!!!

V Sloveniji pa kar zaprite vse do novega leta, pa boste videli, kaj bo že v septembru, če ne že prej.


Česi dolaze BEZ izolacije!

No, če pa bojo turisti potem si pa zgubil boj in spet lahko "veselo" jamraš, kot se od zgube pričakuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kot forumaš. ki je odprl to temo, se lahko oglašam, kolikor se hočem!
....
....

Ne vem, Johan, mislim da si čisto preveč strog. Nazadnjaški, klerikalističen.

Kako si sam odraščal? So te kaj spustili po svetu? Če ne bi šel v mladosti po svetu - ne bi znal danes živeti.
Ko grem jaz nekam kot obiskovalec sejma in moram vmes parkrat prespati po hotelih - sem tudi "nahrbtnikar" ?

To so tehnološko vrhunske države na svetu, prav nič se ne branijo mojega obiska.

Pa sem šel na poslovni obisk. Nekaj bom prinesel nazaj, v našo domovino.

Tisoč let stara praksa je, da mladino izobraziš, potem jo pa izpustiš v svet, da vidi, kako tam gre. Tako sami vidijo, kaj bo za njih v bodočnosti bolje itd.

Bi rekel, da : "oladi malo".
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
No, če pa bojo turisti potem si pa zgubil boj in spet lahko "veselo" jamraš, kot se od zgube pričakuje.

Nič ga nisem izgubil, ker se že vsaj 5 let zavzemam za ELITNI turizem.
In k temu cilju že sedaj, še bolj pa v prihodnjih mesecih lahko pomagam n svoj način.

Že samo če me plačajo za pisanje proti nahrbtnikarjem, ki SEVEDA NISO niti slučajno elitni turisti (in nikoli tudi ne bodo) , bo padla še ena penzija mesečno...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne vem, Johan, mislim da si čisto preveč strog. Nazadnjaški, klerikalističen.

Kako si sam odraščal? So te kaj spustili po svetu? Če ne bi šel v mladosti po svetu - ne bi znal danes živeti.
Ko grem jaz nekam kot obiskovalec sejma in moram vmes parkrat prespati po hotelih - sem tudi "nahrbtnikar" ?

To so tehnološko vrhunske države na svetu, prav nič se ne branijo mojega obiska.

Pa sem šel na poslovni obisk. Nekaj bom prinesel nazaj, v našo domovino.

Tisoč let stara praksa je, da mladino izobraziš, potem jo pa izpustiš v svet, da vidi, kako tam gre. Tako sami vidijo, kaj bo za njih v bodočnosti bolje itd.

Bi rekel, da : "oladi malo".

Sicer hvala za nasvet in cenim tvoj trud. Vsaj žališ ne. Ker si, se mi zdi, starejši mož.

Ampak ne, moj način je na vrabce (nahrbtnikarje) streljati z največjimi topovi. In tudi taki strelci morajo biti v dvoboju elitni turizem vs. nahrbtnikarji...
Končno me nekateri (kdo in kje seveda ne bom povedal) za tako "delovanje" tudi honorirajo...

Še vedno bolje, kot da se prodajam s pisanjem za leve, ali desne... Kot se mnogi mladi in malo starejši pisuni.

Čehi, ki bi šli radi čimprej na Hrvaško, pa so povedali, da niti slučajno niso (več) pašteta turisti.
Nahrbtnikarji pa pač so...

Čehom verjamem, ker sem lansko poletje videl na otoku nekaj fenomenalnih avtov s češko registarcijo. Da o sopotnicah ne govorim... ;)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.925
2.394
113
Lublana
Obišči stran
Nič ga nisem izgubil, ker se že vsaj 5 let zavzemam za ELITNI turizem.
In k temu cilju že sedaj, še bolj pa v prihodnjih mesecih lahko pomagam n svoj način.

Že samo če me plačajo za pisanje proti nahrbtnikarjem, ki SEVEDA NISO niti slučajno elitni turisti (in nikoli tudi ne bodo) , bo padla še ena penzija mesečno...

No zaenkrat ti gre zelo slabo v tem zavzemanju za elitni turizem. Me pa zanima kako to počneš, kaj koristenga si naredil v tej smeri? In še najpomembnejše, kaj je po tvojem elitni turizem? In kje in kaj v Ljubljani ti misliš, da spada pod elitni turizem? Ker kar sem na tem forumu zasledil kako ti dopustuješ je to daleč od elitnega turizem, tisto kar se ti greš je navaden low budget delavski dopust.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Nič ga nisem izgubil, ker se že vsaj 5 let zavzemam za ELITNI turizem.
In k temu cilju že sedaj, še bolj pa v prihodnjih mesecih lahko pomagam n svoj način.

Že samo če me plačajo za pisanje proti nahrbtnikarjem, ki SEVEDA NISO niti slučajno elitni turisti (in nikoli tudi ne bodo) , bo padla še ena penzija mesečno...

Johan tebi se je res že komplet odpeljalo? Kako boš ti, ki odkrito sam poveš, da klošariš s par € dnevno pri hrčkih, prispeval k "elitnemu" turizmu? Kaj točno bi to naj sploh bilo? Ker to pri naših južnih ne obstaja. Tam so samo frigani lignji, 80s apartmaji in skalnate plaže. Torej low budget ponudba po vrtoglavih cenah
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.925
2.394
113
Lublana
Obišči stran
Končno me nekateri (kdo in kje seveda ne bom povedal) za tako "delovanje" tudi honorirajo...



Čehom verjamem, ker sem lansko poletje videl na otoku nekaj fenomenalnih avtov s češko registarcijo. Da o sopotnicah ne govorim... ;)


Tako si že star pa še vedno ti je prva stvar samo denar in materializem, kot kakšnemu razvajenemu mulcu. Človeka ceniš samo zaradi vidnih materialnih dobrin. Zdaj si pa res vse o sebi povedal.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Najbolji
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eh, to je normalno, da bo starejši človek govoril predvsem o materializmu. Za to se gre ! Da zapustiš za seboj nekaj otipljivih markacij. :fredi:

Ni pa lepo, da starec, nabildan z vsemi znanji in prakso, ki jo je pridobil ( in tudi razdajal ) skozi življenje, takole kar stran zavrže. TO pa ni čisto normalno.

Z drugimi besedami : človek je osamljen.

Prosim ! (Ni smeška zraven )
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Tako si že star pa še vedno ti je prva stvar samo denar in materializem, kot kakšnemu razvajenemu mulcu. Človeka ceniš samo zaradi vidnih materialnih dobrin. Zdaj si pa res vse o sebi povedal.

Slabo podtikanje. Sem že večkrat napisal, da sem minimalist.

Res pa je, da svojega znanja ne prodajam, tako kot večina Slovencev, za 3 ali 4 evre na uro.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Dokler ne razkriješ, kdo te plačuje za pisanje proti nahrbtnikarjem si ena navadna kurbica, pa če ti plačajo 3 eur na uro ali pa 300. Isti si ko “influencerji”, ki se prostituirajo za zastonj robo s “testi”.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
johannes tebi v lajfu ni tudi približno bilo lepo. Lahko, da sam tako trdiš, samo si zagrenjen do skrajnosti in namesto, da bi užival še tistih 5 minut, ki ti jih je ostalo, svojo bolečino zlivaš na forum. Priznaj si, da je tvoj čas potekel, prihajajo mladi in s tem se težko soočaš, ker veš, da je tvoj rok trajanja potekel. Prej ko to spoznaš, lažje ti bo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Dokler ne razkriješ, kdo te plačuje za pisanje proti nahrbtnikarjem si ena navadna kurbica, pa če ti plačajo 3 eur na uro ali pa 300. Isti si ko “influencerji”, ki se prostituirajo za zastonj robo s “testi”.

Kaj te pa to briga?

Poleg tega kot influencer plačilo prejemam včasih tudi v naturalijah...

Recimo takole: :aplauz::cheer:


skampi_1.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pyzda, zdej bom pa moral dol v štacuno švedrat po škampe !

Treba tega? o_O
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
johannes tebi v lajfu ni tudi približno bilo lepo. Lahko, da sam tako trdiš, samo si zagrenjen do skrajnosti in namesto, da bi užival še tistih 5 minut, ki ti jih je ostalo, svojo bolečino zlivaš na forum. Priznaj si, da je tvoj čas potekel, prihajajo mladi in s tem se težko soočaš, ker veš, da je tvoj rok trajanja potekel. Prej ko to spoznaš, lažje ti bo.


Enako tudi tebi.

Tudi tvoj čas bo potekel. Nekega dne. Le da boš živel, tako kot vsi, v naslednjih 30-ih letih v velikem sranju...

Kajti tole danes je, recimo naspram letu 1970, VELIKO SRANJE!

Mladi pa so seveda srečni, ker imajo internet. Ker tam vse piše.
Ker reveži ne vedo, kaj je sreča.


Na_mladih_svet_stoji.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.