Dedek iz ozadja zopet ropoče!

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.389
113
v lokalni ostariji
Zgodbe sicer ne poznam. Ampak, če bi bil JJ tega enobesednega twita zmožen, ne bi bil pravnomočno obsojen v zadevi poceni twitter prostutk.

Očitno se moramo še vsi navaditi, da je twitter medij na ravni odra na vaški veselici. Če ga serješ, nato samo rečeš "o, krucefiks, sorči!" in karavana gre svojo pot... :-D

Preberi si tukaj: https://simic-partnerji.si/2022/06/19/robertu-pavsicu-in-medijem-spodrsnilo-na-kosilu/

Musarjeva je lahko začela izdajati globe, zato je bila toliko glasna in posledično je ostala v spominu ...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Če bi bilo volilno telo razgledano, s spominom boljšim od zlate ribice in prezirom do poceni korupcije potem: vsekakor.

Ampak, ja: ne bo škodila. Nismo v Švici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Preberi si tukaj: https://simic-partnerji.si/2022/06/19/robertu-pavsicu-in-medijem-spodrsnilo-na-kosilu/

Musarjeva je lahko začela izdajati globe, zato je bila toliko glasna in posledično je ostala v spominu ...
Super napisano. Imela je dolg gobec in dobila jih je po p....

Če citiram driverja iz Kdo neki tam poje: "Vse je po predpisih!". Simič očitno ni butelj, in je razumel kaj pravi zakon.

Je pa tudi sam Simič vreden svojega denarja, takole pa izgleda, ko ima sam dolg gobec, operira z diskreditacijo nekoga direktno z imenom, in nato traja cela leta, da jih faše po p..... in se mora na koncu tudi sam opravičiti:

Roko na srce, je bil sam še precej hujši.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.389
113
v lokalni ostariji
Super napisano. Imela je dolg gobec in dobila jih je po p....

Če citiram driverja iz Kdo neki tam poje: "Vse je po predpisih!". Simič očitno ni butelj, in je razumel kaj pravi zakon.

Je pa tudi sam Simič vreden svojega denarja, takole pa izgleda, ko ima sam dolg gobec, operira z diskreditacijo nekoga direktno z imenom, in nato traja cela leta, da jih faše po p..... in se mora na koncu tudi sam opravičiti:

Roko na srce, je bil sam še precej hujši.
Ampak on je zmogel dolg zapis in opravičilo. Na drugi strani pa " oprosti". On bi tudi lahko napisal samo se opravičujem...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Moral je napisati v pravno ustrezni obliki, ker je verjetno šlo za navodilo iz sodbe ali pa sodne poravnave... Prej / drugače se mu ni dalo dopovedati.

Povedano drugače: ni in ni ga nehal srati s svojim dolgim gobcem, pisal je večkrat in mnogo hujše reči (poleg tega nek inšpektor ni javna osebnost, direktor FURSA pa je) dokler ni fasal befela od sodišča - kar je trajalo 7 (ali koliko) let.

Musarjeva je v primerjavi z njim šala mala. Nekaj drugega je napačna interpetacija zakona kot pa pisanje da "Inšpektorica mag. Ana Banana Njam načrtno ubija državljana Hrabrega Miška že 7 let".
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.389
113
v lokalni ostariji
Moral je napisati v pravno ustrezni obliki, ker je verjetno šlo za navodilo iz sodbe ali pa sodne poravnave... Prej / drugače se mu ni dalo dopovedati.

Povedano drugače: ni in ni ga nehal srati s svojim dolgim gobcem, pisal je večkrat in mnogo hujše reči (poleg tega nek inšpektor ni javna osebnost, direktor FURSA pa je) dokler ni fasal befela od sodišča - kar je trajalo 7 (ali koliko) let.

Musarjeva je v primerjavi z njim šala mala. Nekaj drugega je napačna interpetacija zakona kot pa pisanje da "Inšpektorica mag. Ana Banana Njam načrtno ubija državljana Hrabrega Miška že 7 let".
Lepo branis. Čeprav si malo izmisljujes da dejanje enega omilis drugega pa poudaris...

On je zmogel opravičilo za zapise v nekih obskurnih blogih, kjer je objava šala mala. Ona več kot kot "oprosti" za zlivanje gnojnice na mainstream medijih, kjer je teža dejanj krepko večja ni zmogla.

Vidim da ti je gospa pri srcu. Lepo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
To je diskreditacija in nato likvidacija. Daj, no.

Boli mene za enega in drugo. Evo še malo o Musarjevi: a ni njen dedec na koncu kupil tisto kar je ostalo od sprivatizirane Ete Kamnik? Kako lahko ne bolek pride do lastništva cele fabrike? :sprasujemse:

Med twitterjem in Smičevim blogom ni nobene pomembne razlike: vse je javen medij na nivoju vaške gostile. Nobene pravne razlike ni med enim ali drugim.

Citiram: "izjava nekdanje informacijske pooblaščenke, danes odvetnice Nataše Pirc Musar, ki se je glasila: »Vsekakor vpogled v osebne podatke z namenom, da šef Fursa nekoga pelje na kosilo, ni zakonit.«

Citiram še Simiča:
"V reviji Denar sem 20. avgusta 2020 objavil članek z naslovom Končano sedemletno maltretiranje davčnega zavezanca"
"20. oktobra 2020 pa uvodnik z naslovom Sesuti Furs"
"22. avgusta 2020 sem na spletni strani www.simic-partnerji.si objavil še blog z naslovom Sedemletni davčni linč inšpektorjev"


V bistvu je še huje: ne gre za zmoto, tip je en navaden primitivec. Tale inšpicirani davčni zavezanec, ki ga je vzela v roke mag. Ana Banana je ali njegov prijatelj ali pa stranka njegove firme. Zmanjkalo mu je pravnih/računovodskih argumentov, pa je šel po poti obrekovanja in diskreditacije. Skratka, jaz z njim niti na južino ne bi šel :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.389
113
v lokalni ostariji
To je diskreditacija in nato likvidacija. Daj, no.

Boli mene za enega in drugo. Evo še malo o Musarjevi: a ni njen dedec na koncu kupil tisto kar je ostalo od sprivatizirane Ete Kamnik? Kako lahko ne bolek pride do lastništva cele fabrike? :sprasujemse:

Med twitterjem in Smičevim blogom ni nobene pomembne razlike: vse je javen medij na nivoju vaške gostile. Nobene pravne razlike ni med enim ali drugim.

Citiram: "izjava nekdanje informacijske pooblaščenke, danes odvetnice Nataše Pirc Musar, ki se je glasila: »Vsekakor vpogled v osebne podatke z namenom, da šef Fursa nekoga pelje na kosilo, ni zakonit.«

Citiram še Simiča:
"V reviji Denar sem 20. avgusta 2020 objavil članek z naslovom Končano sedemletno maltretiranje davčnega zavezanca"
"20. oktobra 2020 pa uvodnik z naslovom Sesuti Furs"
"22. avgusta 2020 sem na spletni strani www.simic-partnerji.si objavil še blog z naslovom Sedemletni davčni linč inšpektorjev"


V bistvu je še huje: ne gre za zmoto, tip je en navaden primitivec. Tale inšpicirani davčni zavezanec, ki ga je vzela v roke mag. Ana Banana je ali njegov prijatelj ali pa stranka njegove firme. Zmanjkalo mu je pravnih/računovodskih argumentov, pa je šel po poti obrekovanja in diskreditacije. Skratka, jaz z njim niti na južino ne bi šel :D
Si prebral članek na katerega se opravičilo navezuje ali na pamet tolčeš? Preberi. Ali ti je Ivan odvraten tako že v osnovi...

Gospa je dala izjavo za medije (na Twitterju se je samo kukr opravičila).

Jaz z Ivanom bi šel na kosilo, ker kolikor ga prebiram je strokoven neopredeljen...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
A nima Simič pisarne v pisarni? Z namenom, da se mu ne bi kdo iz "lokala spodaj" na wifi povezoval...

Simke je kar glavonja tko, da se pred njim marsikdo iz nosoroga spremeni v podmazan anus.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
FcrFrETXgAE9-R0.jpg
 
  • Haha
Reactions: 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Nove škratkove prigode....ali, kako se sme po novem izražat v Svobodi!

 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Smešne scene. Če gredo od Urbanije sodelavci pisati o njegovi komunikaciji z njimi jih bo Elon zbanal dol, ker mu twitterja pa ne bojo do amena zafilali...
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.968
113
Haha....ne en ne drugi nista.... da pa bi bil trdno prepričan, da mk ni sposoben izrečt besed...je vsaj naivno.