Dedek iz ozadja zopet ropoče!

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Haha....ne en ne drugi nista.... da pa bi bil trdno prepričan, da mk ni sposoben izrečt besed...je vsaj naivno.
Imaš celo kopico ljudi, ki jim je sveta resnica, da se je MK res ukvarjal z Urbanijo in še vsaka nebuloza, ki jo ta osebek naserje na twiter. MK je sposoben marsičesa, kaj je pa verjetno je pa drugo vprašanje. Urbanija je pa itak biser resnicoljubnosti, tak svetniški sij je nad njegovo glavo.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Tam nekje sta, s tem da ima mk malo vecje breme na glavi, kot urbanija.
Podobno, kot bi rekel, da je zemljaric bil svetnik. Ali pa macek.
In zdaj zelis urbanijo, cisto brez osnove, prikazat kot laznivca, pa ga osebno niti ne poznas. Ni cudno, da imas nick piskotek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in cappy
2. okt 2007
3.596
2.037
113
MK ima kar mnogo masla, čeprav dvomim, da bi se spuščal n anivo Urbanije.... če pa je to novico objaviula Nova24, potem pa itak velja za sveto resnico...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
MK ima kar mnogo masla, čeprav dvomim, da bi se spuščal n anivo Urbanije.... če pa je to novico objaviula Nova24, potem pa itak velja za sveto resnico...
Ni point nova 24. Dokaz, da Urbanjija govori resnico je v tem, ker Odlazkovi in ostali rdečuharsko udbovski portali tipa 24kur nočejo nič objavit o tem Kučanovem izpadu. Njihova "tišina" je njihovo priznanje oziroma potrditev .
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Saj pravim, tu nekje sta. Ampak ni zdaj MK svetnik, kot bi radi nekateri prikazali, kot da si je samo urbanija zmozen z lufta nekaj zmislit.
Kje sem napisal, da MK ni sposoben česa takega? Težko pa verjamem, da bi se ukvarjal s pisunskim prdcem tipa Urbanija. Bi prej rekel, da mu je to zabrusil navaden mimoidoči, glede na njegovo priljubljenost verjetno več njih, pa je Urošek pridno počil na twiter in dodal, da mu je to rekel sam presvetli MK, zadnjič tista zgodbica s smučišča ni obrodila mnogo sadov, pa je blo treba dodat.
Piškotek mi pa pravi to revše, ki je tebi tačko pristavilo, drugega tako ne zna. Verjamem pa, da je fen od Urbanije, imata podoben modus operandi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Jaz tudi težko verjamem, da je MK izjavil kaj takšnega. Enostavno ni v njegovem stilu kar pa še ne pomeni, da tega ni sposoben ja ampak da je zgolj bolj malo verjetno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz tudi težko verjamem, da je MK izjavil kaj takšnega. Enostavno ni v njegovem stilu kar pa še ne pomeni, da tega ni sposoben ja ampak da je zgolj bolj malo verjetno.
A da ni v njegovem stilu? Pa še kako je. Model se obnaša kot Putin. No ja, saj imata isto šolo.
Npr. kroži en posnetek, ko ga je neka novinarka nekaj vprašala, (pa ni desna) on pa ji ni hotel odgovort in ji je zabrusil, naj ga pusti pri miru in naj raje dela na tem da se bo poročila. Kar nekaj. Primitivc..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
stardec, ti še kar migaš? se ti vidi, da ti v življenju ni bilo treba kaj dosti delati, sam ljudi si zajebaval- najprej si bil rdeč vratar, potem pa rdeč inšpektor.:p
Migam migam. Hvala Bogu še. V vinogradu bildam svoje lepo telo s kondicijo. Ne vem pa kolko časa bom še lahko, ker mi bodo rdečuhi zdaj vse obdavčili.
Kje pa ti nabiraš kondicijo drgač? A na Metelkovi?
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Ce je ded novinarki rekel "ste porocena? Ne? S tem se raj ukvarjajte", potem je meni cisto mogoce, da je to urbaniji rekel.

Stvar je sla predalec, nimajo vec 100% kontrole in so ze malce ziFcni, z MK na celu. Komot mu je to rekel, zakaj pa ne...