Dedek iz ozadja zopet ropoče!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Pomojem moora bit kar frustrirajoče.....ko se zaveš da si počasi v odhajajnju.....in je tvoja leva zapuščina v razsulu.....too bad!

Ne da sem Nova24 fan.....sam kar je res je res!

 
  • Haha
Reactions: jonny77

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
No, tale nova pamflet je katastrofa od članka, to dejansko kdo bere? 3/4 vsebine je nabijanje v polomljeni slovenščini s ponavljajočimi se frazami... Koga sploh še zanima Kučan?
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in Gonzo

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Pomojem moora bit kar frustrirajoče.....ko se zaveš da si počasi v odhajajnju.....in je tvoja leva zapuščina v razsulu.....too bad!

Ne da sem Nova24 fan.....sam kar je res je res!


pocasi v odhajanju??? Pomoje sam se ti pa jajo mislita, da je kucan bav bav, ki vse komandira. Sej je Lucija Ušaj pokazala smse kjer ji je jajo pisal kako morajo organizirati proteste pred sodiscem, da bo zgledalo da so nastali spontano.Najvecji manipulator je pac on in se zglednk drzi tega, da ce nekaj mutnega delas sam, obtozi za to druge. Kucan je pac has been ze 20 let, vsake toliko casa da kaksen intervju, vidim pa da se nekateri se kar bojijo palcka iz murgel, ki ponoci ne more spati in v svoji kleti samo tuhta kako zj.ebati desnico.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
...
Ne da sem Nova24 fan.....sam kar je res je res!
sicer vzeto iz kontektsta, ampak čistro realen povzetek članka:
A tisti, ki je zmožen pošteno pogledati na aktualno situacijo v Sloveniji in ne naseda lažnivi propagandi osrednjih medijev, ve in se zaveda, da ja vladajoča koalicija, v manj kot letu dni postorila ogromno dobrega, z namenom reševanja zdravja, življenj in slovenskega gospodarstva in to navkljub stalnemu metanju polen pod noge.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
sicer vzeto iz kontektsta, ampak čistro realen povzetek članka:

nej uganem. Delas nekje kjer ta epidemija ni zahtevala, da si v tem letu 4-5 mesecev brez zmoznosti opravljanja svoje dejavnosti? Jaz namrec semv tej situaciji in ti lahko povem, da je ta vlada naredila absolutno premalo in bo ogromno podjetij posledicno propadlo. Verjetno bi leva vlada enako pogorela in ne bi bilo nic bolje, samo govoriti, da se ta vlada uspesno spopada z epidemijo in posledicami v gospodarstvu so pa iz trte zvite. Pa da ne pozabimo twitovih objav pomladi, ko je šarcu ocital smrt par desetih ljudi, sedaj smo pa krivi ljudje, ki martinujemo, kofetkamo,... samo vlada ni nic kriva. Lepo te prosim.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Tvoj komentar je tipičen primer tega, da si nekaj izjemnih primerov posplošil in očitaš vladi, da ni naredila vsega.

Lepo te prosim, glej celotno sliko. Naredili so še več, uspeli so stabilizirati gospodarstvu, uredit razmere v policiji, kulturi zdravstvu. Skratka gre nam dobro, še malo časa potrebuje vlada, pa nam bo šlo odlično.

#skupajzmoremo
 
  • Ljubezen
Reactions: bizi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
246
113
a ti to resno?

policaji se pripravljajo na stavko
kultura razpada
zdravstvo pregoreva, korupcija se vedno laufa, mio izginjajo v nebo

ampak ja, drugace nam gre pa odlicno.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Tvoj komentar je tipičen primer tega, da si nekaj izjemnih primerov posplošil in očitaš vladi, da ni naredila vsega.

Lepo te prosim, glej celotno sliko. Naredili so še več, uspeli so stabilizirati gospodarstvu, uredit razmere v policiji, kulturi zdravstvu. Skratka gre nam dobro, še malo časa potrebuje vlada, pa nam bo šlo odlično.

#skupajzmoremo

Če česa, potem tej vladi ne moremo očitati, da ni, kolikor je možno, poskrbela za gospodarstvo. Da pa nobena vlada nima čudežne palice in da bo del gospodarstva utrpel veliko škodo, je pa jasno. Bolj ko ukrepi ne primejo in strožje kot je potrebno uvajati, večja je škoda in težje jo je popravljati. Tudi zato ne morem razumeti pozivov k nespoštovanju ukrepov oz. problematiziranja le teh.
Upam da se kmalu približamo k tisti točki pandemije, ko bo že zaradi večje prekuženosti poulacije manj hospitaliziranih, če dodamo še cepljenje držim pesti, da bomo do pomladi lažje zadihali, poleti pa upam, da spet zaživi glasbena ponudba na odrih po Sloveniji. Takrat pa maksimalno podprimo glasbenike in gostince, da bodo imeli dovolj prometa in lahko odplačali pufe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
a ti to resno?

policaji se pripravljajo na stavko
kultura razpada
zdravstvo pregoreva, korupcija se vedno laufa, mio izginjajo v nebo

ampak ja, drugace nam gre pa odlicno.

Lahko da se motim, a policaji se na stavko pripravljajo vsako leto, zdravstvo je v težavah in tema vsake vlade. Kultura pa res trpi, konec koncev je kultura družabna dejavnost in kot taka pomeni največje tveganje za širjenje virusa. Verjetno bi vlada tukaj morala narditi več, a kot sem seznanjen zadnji ukrepi gredo tudi v tej smeri (vsaj glede industrije srecanj in glasbe).
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Kot receno, za mala storitvena podjetja vecinoma ni poskrbljeno in so pogoji za prejemanje pomoci zelo nerealno nastavljeni. Me veseli, da doloceni ne cutite tezav, za druge, ki pa nimajo(mo) te srece pa j.ebiga a ne.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
Tvoj komentar je tipičen primer tega, da si nekaj izjemnih primerov posplošil in očitaš vladi, da ni naredila vsega.

Lepo te prosim, glej celotno sliko. Naredili so še več, uspeli so stabilizirati gospodarstvu, uredit razmere v policiji, kulturi zdravstvu. Skratka gre nam dobro, še malo časa potrebuje vlada, pa nam bo šlo odlično.

#skupajzmoremo
pozabil si se uspehe zunaj Slovenije: stabilizacija EU in pa pomoč pri razkrivanju nepravilnosti na volitvah v USA, skratka utrjevanje demokracije v svetu in sirse
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Guinness

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
a ti to resno?
A dej no, ferda bereš že toliko časa, da bi lahko vedel, da gre za popoln sarkazem.

policaji se pripravljajo na stavko
Ja? Tole sem pa očitno spregledal, od kod ta info?

kultura razpada
Lahko mogoče malce več o tem kaj točno razpada oz. katere so te spremembe v zadnjem času, da zaradi njih lahko napiše, da razpada? Zmanjšanje financiranja? Kaj drugega? Pavza zaradi COVIDa? Primer Zlatana ne šteje :p

zdravstvo pregoreva, korupcija se vedno laufa, mio izginjajo v nebo
Nič novega torej, na žalost. Zdravstvo pa pregoreva, ker je imamo izredno sitacijo s COVIDom in ker je celoten sistem v p33sdi, to je pa tako zaradi ravnanja z zdravstvom v zadnjih več desetletjih.
Ampak ja, ko pride tista kul koalicija na oblast temu nedvomno ne bo več tako. LOL.

ampak ja, drugace nam gre pa odlicno.
No vidiš, potem le ni tako hudo :p
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in msenjur

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
msenjur
Še eden, ki ne vidi dalj od maske (ali pa nosiš očala in se ti rosijo). To so fake news, ki jih širijo mediji pod vplivom ostankov udbakomunističnih sil. V teh težkih časih je potrebno izbirati vire, zato se naša vlada trudi in počasi prevzema tudi ključne pozicije v medijih.
Naša vlada, ki se z vsemi močmi in z lastnim primerom trudi, da bi ljudje spoznali pomebnost spoštovanja prava in predpisov, kljub vsem oviram najde čas tudi za poezijo.
Kot me je opomnil boc - nikkoliv zgodovini samostojne Slovenije se o naši državi ni toliko govorilo v mednarodnih krogih in to smao pozitivno. Bili smo prvi, ki smo ugotovili kaj ne narobe v ZDA, naš premijer je pozvan, da bi bil mediator v sporu (tu ga sedaj nedemokratične imeprialističen države kot so Nemčija, Francija, Nizozemska sicer hočejo ignorirti, vendar ne dvomim, napisal bo novo pismo.

Ted
To je pravi pristop.Če česa, potem tej vladi ne moremo očitati, da ni, kolikor je možno, poskrbela za gospodarstvo. Morda malo bolj za tisti del, ki ga že nadzoruje, a to ne pomeni, da ne bodo deležni pomoči vsi, ki se bodo izkazali pri sodelovanju z vlado. Če bi se STA recimo malo bolj zgledovala po Novi24 in v celoti ignorirala dejanja Orbanovega evropskega poslanca v Bruslju, bi premjé spoznal vrhunsko neobjektivno novinarstvo in ne bi imeli težav s financiranjem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kar se tiče vladnih ukrepov pri krotenju corona krize, je jasno, da je s splošnim zaprtjem trgovin predvsem omogočila velikim igralcem posel brez meja. Beri : Špar, Lidl, Hofer, Tuš itd, kar je na temo špecerije.

Vse te veletrgovine smejo prodajati ves svoj asortiment z rožicami vred, še celo več, tudi oglašujejo jih, medtem ko preostale tehnične trgovine ne smejo ničesar! o_O

Niti pokvarjenega šalterja ne moreš it kupit. Kot da je s tem grožnja korone kaj manjša :nigladek: ! Gospodarstvo se sesuva, pa se še od prejšnjega šusa pred 10 leti nismo opomogli.

NORCI ! :nigladek::nigladek::nigladek:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
Pomojem moora bit kar frustrirajoče.....ko se zaveš da si počasi v odhajajnju.....

Kako to misliš - počasi v odhajanju? Če ciljaš na starost in konec življenja potem to razumem, v kolikor pa je to mišljeno politično pa naj bi bil Kučan že dolgo povsem umaknjen iz politike in tudi ne vem kako to, da njega karkoli sprašujejo, ker je - kot že omenjeno - že čist "out" kar se politike tiče. Poleg tega pa so ga leta že tako močno načela, da že dolgo čas anazaj ni več ločil med voznikovim in sovoznikovim sedežem pri osebnem avtomobilu, kako bo potem svetoval glede politike?

#ČudoPrečudno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness