Dedek iz ozadja zopet ropoče!

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
msenjur
Še eden, ki ne vidi dalj od maske (ali pa nosiš očala in se ti rosijo). To so fake news, ki jih širijo mediji pod vplivom ostankov udbakomunističnih sil. V teh težkih časih je potrebno izbirati vire, zato se naša vlada trudi in počasi prevzema tudi ključne pozicije v medijih.
Naša vlada, ki se z vsemi močmi in z lastnim primerom trudi, da bi ljudje spoznali pomebnost spoštovanja prava in predpisov, kljub vsem oviram najde čas tudi za poezijo.
Kot me je opomnil boc - nikkoliv zgodovini samostojne Slovenije se o naši državi ni toliko govorilo v mednarodnih krogih in to smao pozitivno. Bili smo prvi, ki smo ugotovili kaj ne narobe v ZDA, naš premijer je pozvan, da bi bil mediator v sporu (tu ga sedaj nedemokratične imeprialističen države kot so Nemčija, Francija, Nizozemska sicer hočejo ignorirti, vendar ne dvomim, napisal bo novo pismo.

Ted
To je pravi pristop.Če česa, potem tej vladi ne moremo očitati, da ni, kolikor je možno, poskrbela za gospodarstvo. Morda malo bolj za tisti del, ki ga že nadzoruje, a to ne pomeni, da ne bodo deležni pomoči vsi, ki se bodo izkazali pri sodelovanju z vlado. Če bi se STA recimo malo bolj zgledovala po Novi24 in v celoti ignorirala dejanja Orbanovega evropskega poslanca v Bruslju, bi premjé spoznal vrhunsko neobjektivno novinarstvo in ne bi imeli težav s financiranjem.

STA ipd. SDS afere z bojem proti virusu nimajo kaj veliko zveze, če se del vlade sredi pandemije ukvarja s najnižjo obliko politikanstva, potem na to ne pozabimo ob naslednjih volitvah, ko virusa več ne bo. Se pa načeloma strinjam s sprotnim preverjanjem javnega financiranja po javnem (in tudi zasebnem) sektorju, želel bi si le da po enakih merilih in brez leve in desne politike. Za to pa bi slovenci morali zahtevati in izvoliti manj politikanstva in več politike. Negativna selekcija v slo politiki je namreč na vrhuncu in redko kdo zdrave pameti, ki je ekonomsko neodvisen se je pripravljen spustiti v to greznico... Tukaj tudi mediji igrajo svojo vlogo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mah men je on zelo omejen no. Vem da sem ga enkrat na tvju zasledil okoli 2010 ko je razlagal da ne ve kaj je to cesij al to o cemer vsi govorijo (recesija).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
:aplauz:

Milan Kučan volan iskal na sovoznikovem sedežu
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz sem bil včasih prav vesel starega ata, ko mi je prislonil kako staro resnico - na koncu se je vedno izkazala za resnično.

Kje pa vi trepečete pred starimi prdci, pa veste samo vi in ljubi Bog :rolleyes:. O Kučanu zadnjih 20 let slišim samo tule na Alterju in nikjer drugje. Res je pa, da berem samo novice, ki so mi zanesljive, manipulatorskih pa niti slučajno, prvič ko sem jih dobil pri spletkarjenju, so končale pri meni. Katera slo politična stran pa operira s spletkarskimi novicami, pa vidi vsak povprečen hribovski slovenec. Mestni slovenceljni pač ne spadajo v biser slo inteligence. Ne znajo niti krave prav obrnit oz. ne vedo kje je spredaj ali zadaj ... zato.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Očitno ga leta že dajejo, sicer ne vem koliko je to smešno, ker verjetno to čaka tudi nas. Je pa zalostno da so v politiki stari prdci ki odlocajo o nasi usodi.

Seveda je smešno ampak tudi razumljivo ravno zaradi let (plus še malo živčnosti v tem primeru zaradi novinarjev). Manj razumljivo oz. smiselno je pa to, da se s tako staro osebo, ki baje že zdavnaj ni več povezana s politiko in posledično ne more biti na tekočem dela intervju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jaz sem bil včasih prav vesel starega ata, ko mi je prislonil kako staro resnico - na koncu se je vedno izkazala za resnično.

Eno so stare resnice, drugo je pa politika. Če je ostareli gospod politično "out", potem je "out". Razen, če je "out" tako kot Hojs (torej v bistvu ni).

Aja pa če o Kučanu slišiš/bereš samo tu na Alterju potem bolj slabo poslušaš/bereš. Morda je pa to povezano tudi s tem, da bereš samo "zanesljive" novice, "manipulatorskih" pa niti slučajno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Še vedno je bivši predsednik.
Ne vem zakaj se ne bi delal intervju z njim, če pa folk želi slišat, kar pove. Saj se bi tud z drugimi delal intervju, tud Oman je dajal intervjuje dokler je bil živ, pa Bučar, pa Hvalica, pa Pahor... še domobranci imajo svojo oddajo na Rtv. Kučan pa ne bi smel dat intervjuja?
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Kučan jih rešuje....kdo drugi pa bi bil kriv, kot pa Murgle.
Skrivat svojo nesposobnost in kazat s prstom na vse, pa ja ni težko. "Takšen predsednik bil bi tudi jaz".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eno so stare resnice, drugo je pa politika. Če je ostareli gospod politično "out", potem je "out". Razen, če je "out" tako kot Hojs (torej v bistvu ni).

Aja pa če o Kučanu slišiš/bereš samo tu na Alterju potem bolj slabo poslušaš/bereš. Morda je pa to povezano tudi s tem, da bereš samo "zanesljive" novice, "manipulatorskih" pa niti slučajno.

Kwa ti misliš, da berem samo alter :nigladek: ? Alter je od vseh še najmanj kredibilen kar se politike tiče. Alter je dober samo v strokovnih temah, vse ostalo je pa tako kot 5 bab sredi vasi, ko se na dež pripravlja :rolleyes: .

Toliko. Ko boš pa hotel izvedeti, kaj je prav ali kaj ni prav, sploh glede političnega stanja ki je trenutno najbolj pereče, pa pojdi vprašat mamo domov. Pa nekaj si zaveži okoli ušes, da jih ne bo takoj dosegla.
 
  • Haha
Reactions: Matey

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
En star francoz je umrl. Zelo star. 94 let.
REcimo 2018 (92) je še imel interview. za WDR nemško agencijo. (mimogrede naj bi grabil novinarko za stegna :).
Predsednik Francije je bil od 27 May 1974 – 21 May 1981.
Očitno bivši predsedniki dajejo intevjuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.462
113
Pa vi veste koliko let se ta posnetek z volanom na desni že svaljka po internetu?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Še vedno je bivši predsednik.
Ne vem zakaj se ne bi delal intervju z njim, če pa folk želi slišat, kar pove. Saj se bi tud z drugimi delal intervju, tud Oman je dajal intervjuje dokler je bil živ, pa Bučar, pa Hvalica, pa Pahor... še domobranci imajo svojo oddajo na Rtv. Kučan pa ne bi smel dat intervjuja?

Kdo je rekel, da ga ne sme dati?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N