Dedek iz ozadja zopet ropoče!

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Danes brskam po netu in čisto slučajno.... :D
ku%C4%8Dan-pesek-kodba-360x180.png




IMG_4391.PNG
Jaz bi se resno nekaj vprašal, če bi se mi fotke Kučana slučajno prikazovale na spletu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Če bi poznal protokol bi vedel da je glede na roke na, sliki Putin v podrejenem položaju....
Vem na kaj ciljaš ampak mislim, da se motiš. Nadrejen/podrejen položaj se določa v kolikor gre za stisk rok v katerem je ena roka nad drugo, v tem primeru pa mi deluje kot da ni te situacije ena zgoraj in druga spodaj temveč sta bolj ali manj vzporedno - enakovredno torej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
KSZ - kdaj je že prišlo do ohladitve odnosov med Putinom in Janšo med prvo Janševo vlado? Enkrat 2007/2008 so bili preklicani meddržavni obiski ipd., nekaj je moralo počiti med slovensko in rusko vlado. Ne vem če je bilo kdaj pojasnjeno kaj je razlog - ali je šlo za spor na ravni osebnih ali državnih interesov - kasneje je Putin že začel s "posebnimi operacijami", najprej v Gruziji...

Mogoče je večji posel padel v vodo:
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
KSZ - kdaj je že prišlo do ohladitve odnosov med Putinom in Janšo med prvo Janševo vlado? Enkrat 2007/2008 so bili preklicani meddržavni obiski ipd., nekaj je moralo počiti med slovensko in rusko vlado. Ne vem če je bilo kdaj pojasnjeno kaj je razlog - ali je šlo za spor na ravni osebnih ali državnih interesov - kasneje je Putin že začel s "posebnimi operacijami", najprej v Gruziji...

Mogoče je večji posel padel v vodo:
Saj ti piše. Janša je skušal tudi Petrol prodati Rusom, pa je bil pri tem preveč požrešen. :evil:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Konstantno sprenevedanje.....ko mu je to pasalo je delil......sedaj ko je svoboda bi bil pa epohalno pomirjujoč....


V današnjem času ni mogoče dosegati take enotnosti kot leta 1991, slab obet za prihodnost je po njegovem mnenju tudi ideološka zazrtost v preteklost in vse, kar na silo deli Slovence. Meni sicer, da vsem današnjim politikom, naslednikom njegove generacije ne manjka poguma, a "nekaterim ne manjka poguma tudi za neumne in napačne stvari
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Matr enim vam ta dinozaver res ne da miru. Najbolj zanimivo mi je pa to da Janšistični siol stalno vleče tega penzionista v vsak članek, ki ga Janšič,… ups Jančič napiše. Jajo vas je res prestrašil s Kučanom, upam da ponoč pred spanjem pogledate pod posteljo, da se ne skriva tam :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jendomen

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ja, sam (po mojem skromnem mnenju seveda) je Jajo certificiran psihopat, Kučan pa pač politik v penziji s kar nekaj masla na glavi, ampak vseeno mislim da je precej manj sporen od Jajota. Če bi Jajo imel tako moč še v komunizmu se mi zdi da bi kar dosti ljudi uzela magla :sprasujemse:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Me zanima ko se čez 30-50let odprejo arhivi...kdo je Krambergerja skinil....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mah te teorije zarote,… lej jaz sem že kr star prdec in sem se takrat že malo zanimal za politiko. Ne verjamem da je plavi za tem, če se izkaže drugače bom prvi priznal , da sem bip v zmoti, ampak pač ne verjamem, da obstajajo nekje arhivi z dokazi da je kučan stal za tem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Me zanima ko se čez 30-50let odprejo arhivi...kdo je Krambergerja skinil....
To bo še zanimivo, vsekakor.

Mene pa danes še bolj moti, da nihče več ne pomni, kako je Krambi nosil cegle nemških mark v žakljih za krompir po Slo bolnicah in ta denar kar talal. Razlagal pa, da je to njegov denar od Nemških patentov za izboljšave dializnih aparatov. In, glejte, novinarji moji Slovenski: osnovna stvar vsakega patenta je, da je javen, in v registru je jasno zabeleženo tudi ime izumitelja. Če je bilo v 80ih letih to težko in drago preverjati, je danes (smo le v EU) za raziskovalnega novinarja, ki ima tri dni časa, vse skupaj šala mala.

Res ni enega novinarja, ki bi ga to zanimalo (urednika, ki bi imel dovolj med ušesi, da bi enega to poslal raziskat)? Ker, dokler to ne bo jasno, se zdi bolj verjetno druga zgodba: šlo naj bi za Udbin denar, ki naj bi imela z (naivnim?) Krambijem svoje načrte - pač pobrati glasove nekega sredinskega dela volilnega telesa. Kar jim je uspelo, zmagal je NAŠ(tm).

(Nato pa je Krambi očitno postal odveč in so se ga odkrižali.)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Če pa se njegovo ime najde v registru patentov, je Krambi čist ko solza, in moje domneve nimajo osnove.

(Ampak: takšni prihodki bi morali prihajati tudi po njegovi smrti, vsaj moj vtis pa je bil, da je njegova familija (žena se je menda na hitro znova poročila) potem živela daaaleč od kakšnega razkošja.)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Res ni enega novinarja, ki bi ga to zanimalo (urednika, ki bi imel dovolj med ušesi, da bi enega to poslal raziskat)? Ker, dokler to ne bo jasno, se zdi bolj verjetno druga zgodba: šlo naj bi za Udbin denar, ki naj bi imela z (naivnim?) Krambijem svoje načrte - pač pobrati glasove nekega sredinskega dela volilnega telesa. Kar jim je uspelo, zmagal je NAŠ(tm).

(Nato pa je Krambi očitno postal odveč in so se ga odkrižali.)
Sam.....

Udba = mali sivi....

Tko da?