Dedek iz ozadja zopet ropoče!

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Verjemi, da bo tudi Ivan, še dolgo po tem, ko ga bomo končno vrgli na kup zgodovine kamor že od zdavnaj spada, pametoval o vseh tekočih zadevah. Samo upam, da bo novinar moral do njega v zapor in da bo to ekskluzivni dvojni intervju z dvema sostanovalcema v celici Ivanom in Zokijem.
Težko jim bo dokazat naklep. Oz. karkoli. Tako kot pravi pacient, nesposobna sodišča in tožilci. Zgolj v tem delu ima prav.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Deloma se strinjam, samo moja opažanja so taka. Zoki pri nas ni niti obsojen, ker zadeva zastara, dokazi se izgubijo,… Ivan, če slučajno dvigne pošto, ga sodišče pošlje v zapor, potem ga pa vrhovno sodišče oprosti in dobi odškodnino.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113


Sredi pušk in bajonetov,
sredi mrkih straž
Se pomika naša četa
v hercegovski kras.

Čuje se odmev korakov
Po kamenju hercegovskem
Heja ho, heja ho.


Daleč zdaj si domovina
nas izgnali so
Ko da krivi smo zločina,
ker te ljubimo.

Čuje se odmev korakov...

Vzeli materi so sina,
ženi so moža
Lačna je doma družina,
dosti je gorja.

Čuje se odmev korakov...

Že v Sibirijo gonili,
brate so nekdaj
Pa je prišel konec sili,
kje si zdaj tiran.

Čuje se odmev korakov...

Skoz pregnanstvo in trpljenje,
skozi ječe mrak
Prišlo novo bo življenje,
čujte mu korak.

Čuje se odmev korakov...

Ko brez pušk in bajonetov,
prosta nam bo pot
Stopala bo naša četa,
svobodi naprot'.

Čuje se odmev korakov...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pa zraven je še nekaj imen, ata cerar, mijatović (aktualni predsednik nzs) ter še bivši predsednik mb sodišča.
pestra družba
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.150
4.596
113
A bodo kake kazenske ovadbe za tiste, ki ne pojejo?

Sicer pa povsem nepomembno. Bilečanka je lepa pesem, če se jo lepo zapoje. Pesem je napisal Slovenec že pred drugo svetovno vojno.
Če pa kdo misli, da Milan Kučan nobenega ne pozna in nihče ne pozna njega in ne gre z njim na pijačo, pa se najbrž tudi moti. Pravzaprav bi bilo slednje precej čudno.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
A bodo kake kazenske ovadbe za tiste, ki ne pojejo?

Sicer pa povsem nepomembno. Bilečanka je lepa pesem, če se jo lepo zapoje. Pesem je napisal Slovenec že pred drugo svetovno vojno.
Če pa kdo misli, da Milan Kučan nobenega ne pozna in nihče ne pozna njega in ne gre z njim na pijačo, pa se najbrž tudi moti. Pravzaprav bi bilo slednje precej čudno.
se sedaj ne sme napisat niti kdo vse je na videu da nekdo ni takoj užaljen?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.150
4.596
113
Jaz nisem nič užaljen. Hecno mi je, da bo kak medij iz tega naredil neko medijsko zgodbo.
To je za forumsko (=gostilniško) debato. Ni pa denimo za vrh prve strani na siol-u.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Danes brskam po netu in čisto slučajno.... :D
ku%C4%8Dan-pesek-kodba-360x180.png




IMG_4391.PNG