debele ženske in seks

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Če nimaš nič od tega? Malo še potrpi-z leti vse pride
wink-1.gif


@Majč: Hja, mi smo tolk težki, kot ženske. Včasi malo manj, včasih malo več... Jz sm se zredu, tko da nebom nč govoru
redface-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
V bistvu nisi nič komentiral sam miril strasti uporabnikov v tej temi. Me prou zanima kaj sploh ti misliš o debeluškah, a smo fajn al ne? Pazi kaj boš reku
10.gif


majč
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Če že hočš slišat...

Mene osebno močnejše ne motjo. Sm že bil kdaj s kako, ko je mela kako kilo ali 5 preveč, pa mi je bil sex čist dobr
cool-1.gif
.
Vem pa, da osebno nikakor nebi mogu sexat s kako, ko je presuha, ker bi me bilo strah, da bi ji kej naredil
crazy1.gif
...

Zaključek: Debeluške ste čist ok
wink-1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
mene pa neki zanima, resno, kako ocenite, da ma punca npr. kako kilo prevec alpa pet kil prevec,

a jo zvagate, zmerite, ...
in pol racunate indeks telesne mase?

pac vidis, da jo je prevec in to je to
recimo jaz ne vem, kolko jo je prevec
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Če že hočš slišat...

Mene osebno močnejše ne motjo. Sm že bil kdaj s kako, ko je mela kako kilo ali 5 preveč, pa mi je bil sex čist dobr
cool-1.gif
.
Vem pa, da osebno nikakor nebi mogu sexat s kako, ko je presuha, ker bi me bilo strah, da bi ji kej naredil
crazy1.gif
...

Zaključek: Debeluške ste čist ok
wink-1.gif

kilo do 5 kil preveč pa ni debeluška. Debeluška je vsaj 15 kg preveč.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Posluš ženska (še boljše zate je "baba"), kaj bi ti sploh rada od mene? Ti morm spet plačat X altov da ti zaprem to tečno gofljo?
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Baba je clo zelo priporočljivo če mi rečeš, to so namvreč izkušene, modre starejše bakice, ki katerih letijo sami dobri nasveti, tko da hvala za ta naziv.

Ammm, pomir se klobasa, noben od tebe nič noče, sploh pa jaz ne, te sam mal nijuuunijuuu prek neta, ne se pustit tkole razdražit to škoduje zdravju in predvsem lepoti. Vidiš spet en pameten nasvet zate od mene. Relax, take it ease in vzem si pavzo za
nahrung002.gif
preden napišeš še kakšno neumnost.

majči te lepo pozdravlja
wink-1.gif



P.S. Če ni tole pekoča klobasa?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ne smeš verjeti vsemu kar je napisano na širnem internetu
wink-1.gif



@č'bela: prav baba. Kamor si hudič ne upa, pošlje babo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
To je interna fora ki jo razume samo č'belca in nekaj drugih alterjevcev ko sem jim nekega dne šenkal vse ALTe na računu, ne pa zato da bi bila ona dejansko tiho.
A boš zdej že nehal tečnarit s tem? Lahko ti pa tudi ona sama pove isto zgodbo.

Bemti dost offtopica.

Peace
roza.gif