Dacia Duster

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Sploh ni tko zlooo napačno
smile-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Več ali manj tipično Renault-jevsko
smile-1.gif


Ni fajn, ampak tudi ni zanič.

Za ta denar bo OK
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Ni mi jasno zakaj se navdušujete nad terenci!?

Ne vem no...pa običjno ga ravno taki nabavijo ki so sredi mesta v bloku..tukaj si pa sploh n pridem na čisto kje tiči zajec.

(pa običjano se zaletijo potempa jokcajo kakoporabo imajo pa kako sovisoki stroški vzdrževanja - servisi, gume...kar primeš v roke ti lai kdo drug).

kaj sem imel sam priliko sedeti v terencu (takem malo bolj resnem) me je navdušil tam kjer sem ga peljal (nissa-na..samo pojma nima kater je bil) - na progi off roada (poligon) pri Logatcu...samo da bi pa kaj takega potem vlačil leta in leta naokoli zato ker dobesedno pleza po kamnolomu...mi pa na kraj pameti ne pade (seveda pravi terenci nimajo nič skupnega s temi 'look like' terenci...vsaj z vidika sposobnosti..stroški vzdrževanja so verjetno pri obeh podobni).

tak da...če bi rad poceni avto le kupi Dacio...samo Logan-a
grin1.gif


ker kupovati poceni terenec zgubi še tisto malo logike zakaj splohimeti tak avto...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.859
3.882
113
Resnici na ljubo; za naše ceste, 70" presek gum in amortizer s 10cm hoda na vsako stran pridejo še kako prav. Pa verjetno je dosti ljudi v naši ljubi sloveniji ki morajo kdaj ostati doma ko zapade pozimi sneg, pa starejši ljudje lažje vstopajo v visoka in "velika"vozila. Tudi če si doma v mestu pride še kako prav da lahko parkiraš na vsak pločnik; da ne rečemo pozimi ko itak "parkplatzov" ni oz. so vsi nametani s pol metra snega.

Skratka za "SUV" je veliko racionalnih razlogov; če pa ima ceno nižjo od klasične limuzine ali karavana je jasno dober nakup.

Torej en tak ljudski SUV ni preseravanje ampak daleč najbolj racionalen odgovor na ceste in parkirišča v naši državi - pa ne samo pri nas, sej so povsod isti problemi.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Nad terenci se navdušujem, ker so kazni za športne avtomobile previsoke.
Pa ker imam z ženo pracelo na morju v vukojebini.
Pa ker me križ boli.
Pa ker rad sedim visoko.
Pa rad bi se zaletaval v druge avtomobile brez strahu.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Nad terenci se navdušujem, ker so kazni za športne avtomobile previsoke.
Pa ker imam z ženo pracelo na morju v vukojebini.
Pa ker me križ boli.
Pa ker rad sedim visoko.
Pa rad bi se zaletaval v druge avtomobile brez strahu.

- tudi terenec se lahko pelje prehitro
- vukojebina: dober razlog
- reši vsak enoprostorec
- enoprostorec
- hahaha
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Se vlece kako vecjo prikolico, ki je mal tezka. Peljes orodje na kak hecen teren, brez ceste ali slaba cesta. Kdaj kak deci prevec in mores po bliznici domov, kdaj iz jarka prilezit,... Kr prov pridejo ti jajcki. Sam se zmerom se mi zdi majhen napram mojmu mondeu
frown-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
ti slučajno malo preveč televizijo gledaš?
smirk-1.gif
ker v 99% se te krave prevažajo na relaciji dom - šiht - interšpar. za razne bolj malo verjetne situacije pa obstajajo pravi terenci ipd. ta dacia pa je še samo ena modna muha več na tržišču.

za komentar o naših cestah pa očitno še pridemo kam samo z patriami, ker so v takem qurcu
17758-icon_confused.gif
materi eni ste res razvajeni. idite malo ceste v kako drugo državo še pogledat pa potrem trosite neumnosti
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Resnici na ljubo; za naše ceste, 70" presek gum in amortizer s 10cm hoda na vsako stran pridejo še kako prav. Pa verjetno je dosti ljudi v naši ljubi sloveniji ki morajo kdaj ostati doma ko zapade pozimi sneg, pa starejši ljudje lažje vstopajo v visoka in "velika"vozila. Tudi če si doma v mestu pride še kako prav da lahko parkiraš na vsak pločnik; da ne rečemo pozimi ko itak "parkplatzov" ni oz. so vsi nametani s pol metra snega.

Skratka za "SUV" je veliko racionalnih razlogov; če pa ima ceno nižjo od klasične limuzine ali karavana je jasno dober nakup.

Torej en tak ljudski SUV ni preseravanje ampak daleč najbolj racionalen odgovor na ceste in parkirišča v naši državi - pa ne samo pri nas, sej so povsod isti problemi.

Čisto res, s svojim znižanim bolidom sem ob davišnjem snegu poplužil celo ulico, zadnjič pa sem prav sramotno nasedel na mini kup snega in nisem mogel naprej
redface-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Jah, ce bi gledal dost televizijo, nebi take spraseval, a ne?! Deluje mi pac mal terenca. Kako bo, bo praksa pokazala. Vseeno bi moglo lepse it kot moj mondeo
smile-1.gif
. Kot delavna mula mislim.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ja, Dacia je modna muha na tržišču. In prav je tako. Predvsem je pa muha, ki si jo lahko precej več ljudi privošči, kot npr. SUV-e, ki stanejo malo morje denarja. Sploh pa avtomobil ni plod romunskih inženirjev, ampak renault-nissan-ovih. S tega vidika ne more bit slab. Sploh je pa dacio treba gledat z drugega vidika. In za ta denar, me boli kur@c kakšen bo avto po plehu ko bom čez grmovje ril. Ali pa po Kamenjaku rinil do plaže. Ali pa na pikniku pijan po reki vozil. Nobenga luksuza, in to je to.