Čudni kilometri na e-upravi

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Za punco kupujem avto in lastnica mi je poslala podatke, da malo preverim kaj pravi zgodovina vozila. Avto je letnik 2004 in ima 220 tisoč, ki naj bi bili realni. Na e-upravi pa piše, da ima avto prevoženih 0km?
Kateri koli avto sem do sedaj pogledal je imel vpisane prave kilometre.

Gospa je tudi rekla, da je prva lastnica, ampak piše 2 lastnik in 2 uporabnik?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Za punco kupujem avto in lastnica mi je poslala podatke, da malo preverim kaj pravi zgodovina vozila. Avto je letnik 2004 in ima 220 tisoč, ki naj bi bili realni. Na e-upravi pa piše, da ima avto prevoženih 0km?
Kateri koli avto sem do sedaj pogledal je imel vpisane prave kilometre.

Gospa je tudi rekla, da je prva lastnica, ampak piše 2 lastnik in 2 uporabnik?


2. lastnik je lahko tudi če je avto bil kupljen preko leasinga,saj je bil v tem primeru 1. lastnik leasing hiša
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
kaj je to rang med1000 in 2000 e, in ti boš kompliciral, a bo poln kesl, kako so gume, zavore. To je bolj pomembno, kot pa prevoženi in kolk je jebalo ta avto.

Itak pazalto pravilo: ko piše lastnica grem takoj stran, ker ženske ne znajo vozit. (ponavadi avti bolj zjebani kot od moškega voznika.)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog in RagnarZ

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ponavadi je starejsa gospa vozila avto:D e samo majkemi, da mi je to rekel vsak, ki je v zadnjih par letih kupil rabljen avto:mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Za punco kupujem avto in lastnica mi je poslala podatke, da malo preverim kaj pravi zgodovina vozila. Avto je letnik 2004 in ima 220 tisoč, ki naj bi bili realni. Na e-upravi pa piše, da ima avto prevoženih 0km?
Kateri koli avto sem do sedaj pogledal je imel vpisane prave kilometre.

Gospa je tudi rekla, da je prva lastnica, ampak piše 2 lastnik in 2 uporabnik?

Na tehnicnem se mu ni dalo ali pa je pozabil vpisati stanje km in zato je polje prazno.