Ali so pravi kilometri C3

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Ja kaj pa ces druzga ce ti je kaj do svojega denarja in ga nerad meces stran. Za ta dnar si kupi kaj drugega.
bonk.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ma kaj vam je, pa saj "še" nisem imel nobenih stroškov razen bencina. Da nima ABSa sem se pač sam nat.egnil.
Servis (še) ni dobil nobenega € od mene, Dvigalo ima kolega, sam imam kanal da bi lahko tudi doma pogledal, na dvigalo sem ga dal samo zato ker je bolj udobno in da vidim kaj se je spodaj dogajalo ker so pač serviserji oziroma kleparji tam malo bolj površni ker se kao ne vidi in ne zato da bom gledal za abs-om in sem seveda istočasno opazil da nima senzorjev, seveda tudi nima mehanizma na zavornem batu.
Avto je sicer čist OK. Lastništvo sem preveril kar vpričo prodajalke na licu mesta in vse štima. Tako da ne vem zakaj bi bil avto vkup zmetan? Pa tud nisem tak levak da bi takoj prodajal če kaj ne dela, eni znamo tud sami kaj naredit pa popravit, za razliko od drugtih zgleda, ki takoj obupajo če je kaj narobe.

Kar pa se tiče lučk, varovalke so vse dobre, kabli bi tud morali biti če displej sicer normalno funkcionira.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Jaz ga nebi niti kupil. Malo prevoženih ni merilo za nakup.Če hočeš imeti avto dalj časa je bolj pomemben pleh.Glede da je bil popravljan bok avtomobila lahko računaš na izbruh rje v roku parih let. Če imaš kanal popravljane dela dodatno zaščiti votle dele z voskom, podvozje pa z dinitrolom.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Kaj ga tako napadate, avto je star pet let in pri teh letih že težko dobiš avto, da je tip top. Saj vem doma imamo vsi avtomobile stare po deset in več let pa so kot novi, a ne ? Lahko, da je bil avto malo porajsan po boku in če je kvalitetno popravljen ni panike. Ko ga bo prodajal čez pet let to ne bo igralo nobene vloge pri prodaji. In če ga je dvignil in je spodaj vse tako kot mora biti pomoje ni razloga za prodajo. Jaz bi ga njegovem mestu obdržal in v njega vložil res minimalno (kakšna menjava olja ipd), čez kakšne pol leta, ko bi videl da z avtom ni nobenih težav bi pa vložil kaj več (seveda če je potrebno).
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
In tako tudi bo.
Avta nismo kupili da bi ga preprodajal, niti da bi bil to edini avto. To je pač avto za ženo in ona se je zagledala prav v tega, tako da je bilo u bistvu treba samo pogledat če je kaj bistvenega narobe z njim, no in ker ni bilo smo ga kupili.

Tisto o zaščiti je pa pametna zadeva, o kakšnem vosku si pa govoril?