Čudne... naprave - center LJ

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Slučajno kdo ve, kaj je to? Tisti dve okenci na vrhu so sončne celice...





13%20(Small).jpg

150005-12(Small).jpg
 

Priponke

  • 150005-12(Small).jpg
    150005-12(Small).jpg
    62,6 KB · Ogledi: 177
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Za zimske čase, da ti pogreje rit, samo se vsedeš gor in že deluje. uporabno za brezdomce...
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
tudi mene zanima, kaj je to. vem samo, da so dolgo kopali po cankarjevi in da je bilo govora o nekih zbiralnikih nevemčesa. mogoče sem kaj zamešala...
 

Cessna

Zelenc'
19. sep 2007
17
0
1
No, jst pa vem. V prispevku, kjer so na TV govorili o tem, da so ravno na tem (Cankarjeva nasproti hotela Slon) mestu, kjer so rili po zemlji zaradi namestitve tegale, našli človeške kosti, so obenem povedali tudi, da so kopali zaradi namestitve poglobljenih zbiralnikov za smeti. Smetnjakov, no, katerih otočki kazijo prelepi center Ljubljane. Jim dam povsem prav. Na sliki sicer ne izgledajo v celoti poglobljeni, zato sklepam da je očem nevidnega dela precej več kot pa vidnega.

Živelo recikliranje, kar se mene tiče. Povsem resno.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Hvala za razrešitev problema
smile-1.gif
.

Ampak... kaj delajo sončne celice tam? In kako bodo to praznili? Izgleda pa zelo lepo... futuristično. Dosti lepše kot malo morje raznobarvnih kant.
 

krizo

Pripravnik
18. jul 2007
429
0
16
sedim pred računalnikom
Citat:
Uporabnik Cessna pravi:
No, jst pa vem. V prispevku, kjer so na TV govorili o tem, da so ravno na tem (Cankarjeva nasproti hotela Slon) mestu, kjer so rili po zemlji zaradi namestitve tegale, našli človeške kosti, so obenem povedali tudi, da so kopali zaradi namestitve poglobljenih zbiralnikov za smeti. Smetnjakov, no, katerih otočki kazijo prelepi center Ljubljane. Jim dam povsem prav. Na sliki sicer ne izgledajo v celoti poglobljeni, zato sklepam da je očem nevidnega dela precej več kot pa vidnega.

Živelo recikliranje, kar se mene tiče. Povsem resno.

ja kaj pomaga 10 smetnjakov na enem mestu
confused-1.gif
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
A v Lj morjo še pr smetišnih kantah komplicirat, da so le boljše kot drugot po Sloveniji.
evil.gif
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
In zakaj je treba,da so TOČNO TU, na Cankarjevi, smetnjaki? Futuristični ali ne, mislim,da bi jih lahko dali kam na bolj skrito.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Akasha pravi:
In zakaj je treba,da so TOČNO TU, na Cankarjevi, smetnjaki? Futuristični ali ne, mislim,da bi jih lahko dali kam na bolj skrito.

Mogoče pa ravno zato, da se jih vidi.
grims-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
A je bila to ena izmed predvolilnih obljub Jankoviča?
evil.gif

to ne, jih pa dela in postavlja nekdo, ki ga j. pozna, zato so tudi malce dražji kot sicer, razliko si bodo pa kasneje delili.

juhej!