Višnjegorski klanec - kaj to namšečajo na odbojne ograje?

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Zdej se bo treba pa bolj počasi vozit čez tole na šiht.

Včeraj in danes trinesreče tam:
1684087600346.png
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.954
1.096
113
www.adriamedia.si
Zdaj al je nekaj narobe (morda slabo očiščena cesta od prve nesreče ali še kakega dogodka prej), ali kak problem z odvodnjavanjem (sklepam, da so bile vse 3 v dežju), ali pa je to 1x na 1000 let serija. Ker tam ni pa sicer po samem poteku čisto nič posebnega cesta, kot vsaka s par ovinki in malo več prometa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in BornSkeptic

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
Zanimivo, da je prišlo do teh nesreč, ker kar se jaz tam vozim, ni ravno nekih hudih dirkačev, ki bi leteli 130+ mimo.
Res pa nisem zelo pogosto tam.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.911
3.028
113
Zanimivo, da je prišlo do teh nesreč, ker kar se jaz tam vozim, ni ravno nekih hudih dirkačev, ki bi leteli 130+ mimo.
Res pa nisem zelo pogosto tam.

Jaz sem vsak dan pa jih je kar dosti, ne govorim 150+ ampak ta ovinek tako ni narejen za take hitrosti sploh v mokrem ne. Se sicer najdejo pacienti tudi s takimi hitrostmi samo jih ni veliko, v suhem seveda, v dežju še nisem doživel da bi ga kdo 150 čez ta ovink peljal. Včeraj so pa kar dobro spucali, si moral bit zelo pozoren, da si videl kje so pesek posipali.

Na tem odseku je bolj problem klanec takoj od grosuplja sploh popoldne ko vozijo polni tovornjaki in pelje tudi samo 20-30 sploh tisti z BIH tablicami. Za njem se nabere kolona in potem skačejo ven, ker druge možnosti nimajo tako, da se tudi levi pas zniža na 50+. Potem pa imaš junake ki ti 130 pripelje v nepregleden ovinek tam pa skoraj stoječa kolona na obeh pasovih. Takih sem že precej več tu doživel ki so na črte bremzali.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in sad