Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.348
8.711
113
Kaksen pogrom sem dozivel tukaj, ko sem spomladi in zdaj ponovno jeseni govoril, da je omejevanje na obcine brez dodane vrednosti.

Pa sta tako spomladi Eržen in zdaj Fafangel povedala isto.
No roko na srce, na zapore v občine si ga v cunco sam ajncvaj. Pa še on ni za, odkar piše izjave za vsako pot.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Tina Heferle: Globa v višini 15.000 € za vsakega, ki bo na družbenih omrežjih kritiziral in pod vprašaj postavljal proti korona ukrepe je prekomeren in nesorazmeren ukrep

 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
a zdej so odstavili se edino simpaticno punco iz NiJZa?

zihr gre za strokovno odlocitev. v preteklih mesec je bila redno na sporedu, potem pa naenkrat ni vec ok...

ccc... jj... serjes ga.

gantar pa tud, preden odleti kot gumb na gatah, hoce se malo podrekat. kot s z zadnjimi ukrepi, ki jih je izsilil. drekac.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Sigurno to velja za oba pola. Saj vemo kakšne vzdevke nekateri uporabljajo za Šarca (v velliki meri tudi na tem forumu). Meni je to v neki vsaj kolikor toliko normali debati skrajno neokusno. Zakaj ne morejo biti Janez, Marjan, Tanja ali pa Šarec, Janša, itd? Ajde naprimer Kaco se mi zdi OK, ker se gre za dejanski vzdevek na podlagi priimka, ki nima negativne oz. žaljive note.
A veš da se meni zdi Kaco (res da se malce drugače napiše) pa še eden najbolj žaljivih vzdevkov kar sem jih tukaj prebiral...
Recimo da ima v enem izmed naših sosednjih jezikov podoben smisel kot avstrijski premier...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Me zanima kaj bo Amerika zahtevala od EU/Evrope, da bomo lahko od njihovih kapitalističnih firm dobili cepivo? Mogoče a začetku ne bodo nič zahtevali, razen denarja. Ampak slej ko prej bo prišel čas ko bodo hoteli da se jim poplača ker so "rešili svet". Pomoč v vojnah, podpreti Izrael, kupovati olje od njih, itd.?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
A veš da se meni zdi Kaco (res da se malce drugače napiše) pa še eden najbolj žaljivih vzdevkov kar sem jih tukaj prebiral...
Recimo da ima v enem izmed naših sosednjih jezikov podoben smisel kot avstrijski premier...
Vem kaj pomeni kaco v italjanščini sam jaz nikoli nisem njegovega vzdevka asociiral s tem, pač pa samo kot izpeljanko priimka. Mogoče se pa tud motim.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Tina Heferle: Globa v višini 15.000 € za vsakega, ki bo na družbenih omrežjih kritiziral in pod vprašaj postavljal proti korona ukrepe je prekomeren in nesorazmeren ukrep

Js sm zato da kazen ostane v taki višini.
Saj se bo vlada kmalu zamenjala, JJ pa tudi ne bo dolgo zdržal, da nebi kaj tvitnil proti novi vladi.
Ufff, to bo država kasirala :) Bo sestrična težko sproti plačevala zdej, ko je treba po uro v vrsti stat na pošti.

No razen če niso te kazni (kot tiste za maske) rezervirane samo za navadno rajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Pbutec

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Me zanima kaj bo Amerika zahtevala od EU/Evrope, da bomo lahko od njihovih kapitalističnih firm dobili cepivo? Mogoče a začetku ne bodo nič zahtevali, razen denarja. Ampak slej ko prej bo prišel čas ko bodo hoteli da se jim poplača ker so "rešili svet". Pomoč v vojnah, podpreti Izrael, kupovati olje od njih, itd.?

cipirali nas bojo s cepivom, logicno.

pol pa bo en knof pa ko bo kriza ga bojo stisnili pa se bo tebi avtomatsko mcdonaldsa zlustalo, recimo.
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Tina Heferle: Globa v višini 15.000 € za vsakega, ki bo na družbenih omrežjih kritiziral in pod vprašaj postavljal proti korona ukrepe je prekomeren in nesorazmeren ukrep


kot v YU, ko si malo šepnil čez vlado, si že šel na goli otok... in ta vlada se hoče iti demokracije, kakšne? kot v SV Koreji, ko morajo vsi enako misliti kot njihov vodja.

je Šarec revček, ki je samo v prazen bazen skakal, tile v vladi se kar v brezno mečejo...
Tina Heferle: Globa v višini 15.000 € za vsakega, ki bo na družbenih omrežjih kritiziral in pod vprašaj postavljal proti korona ukrepe je prekomeren in nesorazmeren ukrep


konec demokracije in konec komentiranja na Alterju. Potem pa govorijo, kako je bil komunizem represivni aparat (saj je bil), ampak tile so isti. Vsakega, ki isto ne misli, stlačit v zapor oz. plačat kazen. Ni to bilo pred 1990....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in mirsi

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
A veš da se meni zdi Kaco (res da se malce drugače napiše) pa še eden najbolj žaljivih vzdevkov kar sem jih tukaj prebiral...
Recimo da ima v enem izmed naših sosednjih jezikov podoben smisel kot avstrijski premier...

morš se pol pritožit na Mladino

Jekleni Kaco izvira iz Rolanja po sceni
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Je to predlog zakona v naslednjem PKP? Ima kdo kaksen uraden link, ne samo povezavo na blog?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey