Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

matej_

Majstr
25. okt 2007
1.422
210
63
Poglej priponko 38703
Ne vem a je že kdo nalepil “rešitev” - spomnim se le vprašanja “ali bo šlo skozi” ...
lokalni merkator v vasi ma isto narejeno s tem, da je prostora pol manj. malo več kot za širino vozička je ta koridor.

nova pravila za prehod meje:

a to pomeni, recimo, da lahko grem v Graz v Ikeo? sj ne bom hodu sam zanima me. Al morem slučajno v Zagreb ker mi je mogoče par km bližje :)
edit: a v avstriji so frizerju odprti :) (ker te storitve v slo ni)

sousis

Fizikalc
16. nov 2019
267
144
43
Lahko bi šel čevlje v Palmanovo kupit, ker trgovine s čevlji v Sloveniji niso dostopne... Res ne vem za koga je bilo treba dodat to izjemo.

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
12.254
1.443
113
Marlbor
Zagotovo ima nek smisel, da v lastni državi zapreš trgovine in prepoveš storitve, dovoliš pa da gredo državljani te zadeve uredit v tujino. Nek paralelni svet pač, ki ga ne razumete.

• Všeč mi je
Reactions: sad

erikson

Guru
25. avg 2007
15.930
890
113

"Nisem bila označena kot visokorizični stik s strani epidemiologa. Nisem razvila ne simptomov ne znakov. Nisem bila napotena v karanteno. Ker nisem razvila ne simptomov ne znakov, tudi v izolaciji nisem bila. Nisem v bolniškem staležu," je pojasnila.

Novinarji so malo zlobni. Hočejo njeno izjavo (na odprtem in nosila je masko), potem pa ji porinejo nož v hrbet.

Podobno so mediji za svojo agendo grdo izkoristili dr. Fafangla.

Nazadnje urejeno:

sousis

Fizikalc
16. nov 2019
267
144
43
Gledam danes vrsto pred trgovino, v trgovini pa itak ne moreš kupit nič razen hrane in osnovnih potrebščin, ne smeš nič rečt proti vladi (oz. kmalu ne boš smel, če si uresničijo mokre sanje v katerem od protikoronskih paketov), policijska ura, ne smeš čez mejo... Samo pol leta JJa na max, pa smo spet v najbolj mračnih časih komunizma.

bizi

Guru
21. nov 2007
16.456
1.779
113
Kočevska

"Nisem bila označena kot visokorizični stik s strani epidemiologa. Nisem razvila ne simptomov ne znakov. Nisem bila napotena v karanteno. Ker nisem razvila ne simptomov ne znakov, tudi v izolaciji nisem bila. Nisem v bolniškem staležu," je pojasnila.

Novinarji so malo zlobni. Hočejo njeno izjavo (na odprtem in nosila je masko), potem pa ji porinejo nož v hrbet.

Podobno so mediji za svojo agendo grdo izkoristili dr. Fafangla.
A brati še znaš? A ti še malo povečam? :evil:

Vendar se je državna sekretarka, čeprav ji je novinar ponudil možnost odziva tudi prek Skypa, odločila, da se z našo ekipo sreča osebno. Je s tem kršila priporočila NIJZ-ja o preprečevanju okužbe?

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.219
784
113
Osamoosamitev je bla lahko samo izgovor, da ji ni blo potrebno v službo, ker je itak že odpoved dobila, pa si je mislila Gantar je... se sam.
Konc koncev, pa se lahko vso prebivalstvo da v samoosamitev, pa dokažite. Kolk sem videl, nima testa, nima nič, samo kao kvazi indic da ji bila z nekom, ki je potencialno okužen v nekritičnem stiku.
To sem mimo grede vsak dan tud sam in večina nas, ki še hodimo delat.