Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113

Po neuradnih podatkih je bilo včeraj opravljenih 6580 testiranj, potrdili pa so 1690 okužb. Delež pozitivnih 25,68-odstoten.

Jap, ukrepi delujejo. Potrč ma spet materijal za svoje videe. :evil: :evil: :evil:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Briga mene kako mu nekdo reče, njemu in ostalim. Zame so več ali manj vsi isti.
Mogoče se vzdevke uporablja iz nekega "strahu" oz. posledično odgovornosti...

če te ne bi brigalo, se ob to ne bi spotaknil
sicer sem ti pa samo povedal od kje ta vzdevek izvira, nič več, nič manj
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Nisem se spoktaknil, če je kdo dobil tak občutek se oproščam, to ni bil moj namen.
Tudi nisem repliciral BojanP potem ko je napisal da ve kaj pomeni v italijanščini. Moj vpis je bil zgolj zaradi tega, če mu je pa Mladina to izrekla, ali pa RTV , to pa ni več moj problem. No sedaj bom vedel od kje izvira, ker si mi pojasnil.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
719D4935-15D5-4154-AD1B-FAB91060893A.jpeg

Ne vem a je že kdo nalepil “rešitev” - spomnim se le vprašanja “ali bo šlo skozi” ...
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: erikson in Matey

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Poglej priponko 38703
Ne vem a je že kdo nalepil “rešitev” - spomnim se le vprašanja “ali bo šlo skozi” ...

lokalni merkator v vasi ma isto narejeno s tem, da je prostora pol manj. malo več kot za širino vozička je ta koridor.


nova pravila za prehod meje:

a to pomeni, recimo, da lahko grem v Graz v Ikeo? sj ne bom hodu sam zanima me. Al morem slučajno v Zagreb ker mi je mogoče par km bližje :)
edit: a v avstriji so frizerju odprti :) (ker te storitve v slo ni)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Ta ukrep je mišljen da bo šel Kacin lahko do vikenda na Krku in nazaj, ne da boste vi v Ikeo hodil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Lahko bi šel čevlje v Palmanovo kupit, ker trgovine s čevlji v Sloveniji niso dostopne... Res ne vem za koga je bilo treba dodat to izjemo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Zagotovo ima nek smisel, da v lastni državi zapreš trgovine in prepoveš storitve, dovoliš pa da gredo državljani te zadeve uredit v tujino. Nek paralelni svet pač, ki ga ne razumete.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113

"Nisem bila označena kot visokorizični stik s strani epidemiologa. Nisem razvila ne simptomov ne znakov. Nisem bila napotena v karanteno. Ker nisem razvila ne simptomov ne znakov, tudi v izolaciji nisem bila. Nisem v bolniškem staležu," je pojasnila.

Novinarji so malo zlobni. Hočejo njeno izjavo (na odprtem in nosila je masko), potem pa ji porinejo nož v hrbet.

Podobno so mediji za svojo agendo grdo izkoristili dr. Fafangla.
 
Nazadnje urejeno:

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Gledam danes vrsto pred trgovino, v trgovini pa itak ne moreš kupit nič razen hrane in osnovnih potrebščin, ne smeš nič rečt proti vladi (oz. kmalu ne boš smel, če si uresničijo mokre sanje v katerem od protikoronskih paketov), policijska ura, ne smeš čez mejo... Samo pol leta JJa na max, pa smo spet v najbolj mračnih časih komunizma.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska

"Nisem bila označena kot visokorizični stik s strani epidemiologa. Nisem razvila ne simptomov ne znakov. Nisem bila napotena v karanteno. Ker nisem razvila ne simptomov ne znakov, tudi v izolaciji nisem bila. Nisem v bolniškem staležu," je pojasnila.

Novinarji so malo zlobni. Hočejo njeno izjavo (na odprtem in nosila je masko), potem pa ji porinejo nož v hrbet.

Podobno so mediji za svojo agendo grdo izkoristili dr. Fafangla.
A brati še znaš? A ti še malo povečam? :evil:

Vendar se je državna sekretarka, čeprav ji je novinar ponudil možnost odziva tudi prek Skypa, odločila, da se z našo ekipo sreča osebno. Je s tem kršila priporočila NIJZ-ja o preprečevanju okužbe?