Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113

5. junij
Št. testiranih: 2256
Št. okuženih: 157
Delež: 6,96%

29. junij (en teden prej)
Št. testiranih: 1854
Št. okuženih: 137
Delež: 7,39%

Jap, celo pi*darijo je naredilo 12000 protestnikov. :evil:

pa kakšen bolnik je to na takem položaju no? kakšne to piše, debil.

nej se skulirajo, pa ne bo takih demonstracij. Oni seveda imenujejo to zbiranje, ker demokratičnih ukrepov ne priznavajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113

kaj sledi

post.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
5. apr 2015
1.337
692
113

kaj sledi

Poglej priponko 46129
Sad but true. In nič si ne moremo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.792
-247
113
Sad but true. In nič si ne moremo.
Kaj nakladajo : ***Strinjali so se, da bo potrdilo omogočilo odpravo omejitev in olajšalo potovanja.*****
Zdravim in necepljenim ne bo prav nič olajšalo potovanja, ampak otežilo.
Da pa tudi cepljeni lahko zbolijo in prenašajo virus pa izgleda da nikogar ne briga.
 
5. apr 2015
1.337
692
113
Bolano je vse skupaj ja. Definitivno pa ni zdravje ljudi na prvem mestu ampak vse skupaj se zdi kot podlaga za great reset in sliko od zgoraj od Ytbnd
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113

But, as our next chart shows, there’s little correlation between the severity of a nation’s restrictions and whether it managed to curb excess fatalities — a measure that looks at the overall number of deaths compared with normal trends.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Maske dokazano NE pomagajo:


Results Case growth was not significantly different between mandate and non-mandate states at low or high transmission rates, and surges were equivocal. Mask use predicted lower case growth at low, but not high transmission rates. Growth rates were comparable between states in the first and last mask use quintiles adjusted for normalized total cases early in the pandemic and unadjusted after peak Fall-Winter infections. Mask use did not predict Summer 2020 case growth for non-Northeast states or Fall-Winter 2020 growth for all continental states.
Conclusions Mask mandates and use are not associated with slower state-level COVID-19 spread during COVID-19 growth surges. Containment requires future research and implementation of existing efficacious strategies.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ametist in Ytbnd

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Dodaj še tole:

medRxiv (pronounced "med-archive") is a free online archive and distribution server for complete but unpublished manuscripts (preprints) in the medical, clinical, and related health sciences. Preprints are preliminary reports of work that have not been certified by peer review. They should not be relied on to guide clinical practice or health-related behavior and should not be reported in news media as established information.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Tudi peer-review ne garantira verodostojnosti.

Študija HCQ-ja, ki je nanj vrgla slabo luč, objajvljena v Lancetu se je izkazala za fake news, prav tako študija, ki je v slabo luč postavila Ivermectin in je bila objavljena v JAMA-i.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Tudi peer-review ne garantira verodostojnosti.

Študija HCQ-ja, ki je nanj vrgla slabo luč, objajvljena v Lancetu se je izkazala za fake news, prav tako študija, ki je v slabo luč postavila Ivermectin in je bila objavljena v JAMA-i.
Pa ti ni še potegnilo, da so tisto študijo umaknili točno iz razloga, da niso mogli izvesti peer-review na delu študije, ker niso dobili zahtevanih podatkov?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Kot kaže že ni bila, ali pa ni bila dovolj, če so ob nadaljnjem preverjanju ugotovili neskladja.
Sej rad brskaš, pa preveri še to, ali so jo objavili kot peer-reviewed ali ne.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Kakšni so kriteriji za pct, do kdaj velja, pravna podlaga ?
Zakaj domač semafor več ne velja, zakaj ga je zamenjal ecdc semafor, pravna podlaga ?


Gleda ti v oči in laže.
Konec epidemije, vladni ukrepi& c19 dodatki ostanejo ? Pravna podlaga za ukrepe in dodatke ?


Konec epidemije je zgolj administrativen ukrep, je ob tem pojasnila vodja svetovalne skupine pri ministrstvu za zdravje Mateja Logar.
Potem je tudi epidemija predvsem politična (birokratska) in ne zdravstvena.