Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
In spet afnanje z "bodo ukrepi začeli veljati že ta teden" - al smo na tem, da veljajo al ne - v dnevu, dveh nas upoštevanje sedanjih (če sploh pomagajo) ne bo rešilo.

Bemti - naslednji teden bi moral v Srbijo za 2,5 dni - nekako se mi zdi, da temu ne bo tako ...

edit: je pa res "končno spet", da se s spiskom ukrepov daje občutek, da nekdo "ve kaj dela" (al se dela, da ve kaj dela :p )
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Zakaj pa nebi šel dol? Saj Srbija ni na seznamu. Drgač pa postajajo vladajoči iz dneva v dan vse bednejši.

Dol so pravoslavci :eek:

Bemti - če si ti razumel, da jaz ne bi šel, imaš težavo z bralnim razumevanjem. Iz zelene se lahko hitro spremeni v rdečo - mimogrede: jodlarji so za Srbijo izklicali 6. stopnjo "Reisewarnung" (za tiste, ki ne veste - 1. = "zeleno", 6. = "bolj rdeče nea gre")
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Zgleda mu je Slak vmes pojasnil, da tv studio ni javni prostor, tako da ne potrebuje maske. S tem so ga najbrž prepričali, da tem prostoru pa res ni virusa in Kacin si je oddahnil in brez slabe vesti snel masko. :valjamse: Zdaj pa se jaz vprašam, kako virus ve, kdaj je tv studio javni prostor in kdaj ne. Če se nekdo odloči, da bi v nekem prostoru znal biti virus, si Kacin natakne masko, če se odločijo da v tem prostoru ne more biti virusa, si jo pa sname. Sicer pa pravilno, da je maska v stalni pripravljenosti kar na mizi in čaka na morebiten nepooblaščen vdor in napad virusa v studio.

Brez naslova.png
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
Ni fora a je virus ali ne. Po odločbi tam ne rabi nositi maske. Lahko jo pa še vedno ima gor, če želi. Ma smo videli da je noče :evil:
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113

A scientific review of the science behind lockdown concludes the policy was a MISTAKE & will have caused MORE deaths from Covid-19
The report, analysing the information available to UK policymakers in March, says schools shouldn’t have shut, that only vulnerable groups like the old should have been isolated, & that herd immunity may have been a better route.

Ta novinarski pristop mi je zelo ljub :bonk::bonk:
Najprej conludes potem pa may have been

Potem pa še za tiste, ki celo gredo preko naslova do prvega odstavka (nekaj, kar je za 95 % ljudi že preveč) pa sledi
A new paper by researchers at Edinburgh University suggests
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
A scientific review of the science behind lockdown concludes the policy was a MISTAKE & will have caused MORE deaths from Covid-19
The report, analysing the information available to UK policymakers in March, says schools shouldn’t have shut, that only vulnerable groups like the old should have been isolated, & that herd immunity may have been a better route.

Ta novinarski pristop mi je zelo ljub :bonk::bonk:
Najprej conludes potem pa may have been

Potem pa še za tiste, ki celo gredo preko naslova do prvega odstavka (nekaj, kar je za 95 % ljudi že preveč) pa sledi
A new paper by researchers at Edinburgh University suggests

Nadaljevanje je važno....!

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.369
113
40
Lj
"Za ukrepe vemo, da postanejo učinkoviti po 10, 14 dneh, ampak glede na trende, ki se dogajajo, ne bomo čakali na učinek ukrepov. Pametno je, da so novi ukrepi sprejeti, ko bodo izpolnjeni kriteriji glede aktivno okuženih, števila bolnikov v bolnišnicah in števila tistih, ki potrebujejo intenzivno zdravljenje. In to se lahko zgodi v nekaj dneh," je opozorila.

Se pravi sploh ne bodo čakali da ukrepi primejo, ampak bodo že čez par dni zaprli lokale in fitnese.