Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
Pa kakšen vladni govorec. Te stvari ma da skomunicira minister za zdravje, ali kdo od tam.
Pa kakšen vladni govorec. Te stvari ma da skomunicira minister za zdravje, ali kdo od tam.

dobr, nič ni narobe, da bi bila ena oseba, ki združi info iz vseh področij in jih posreduje naprej medijem. Vlada se je hotla ravno temu izognit, kar se dogaja sedaj - ko vsak neki po svoje trobezlja. Ampak stvari uhajajo izpod nadzora očitno. Vedno več je nasprotujočih si mnenj. Kaco nima več nič vpliva, tko da bi bila prav prijetna jesen, če se spoka s tv ekranov, ker tistega vedno nezadovoljnega frisa sem res že sit.

Če se ne motim je jj zamenjal 2x vrh nijzja, preden je prišel pridni in panični Krek. Tok o tem, koliko strokovnost šteje pod njegovo vlado.

Bi se pa lahko minister za zdravje začel ukvarjat s korupcijo v zdravstvu, pa malo manj s pivčevo. Naj se stranka ukvarja z njo, on ima drugo delo. Ali pa kar premier osebno. Sej kolikor vidim, trenutno ni kakšnih drugih večjih projektov v teku.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
dobr, nič ni narobe, da bi bila ena oseba, ki združi info iz vseh področij in jih posreduje naprej medijem. Vlada se je hotla ravno temu izognit, kar se dogaja sedaj - ko vsak neki po svoje trobezlja. Ampak stvari uhajajo izpod nadzora očitno. Vedno več je nasprotujočih si mnenj. Kaco nima več nič vpliva, tko da bi bila prav prijetna jesen, če se spoka s tv ekranov, ker tistega vedno nezadovoljnega frisa sem res že sit.

Če se ne motim je jj zamenjal 2x vrh nijzja, preden je prišel pridni in panični Krek. Tok o tem, koliko strokovnost šteje pod njegovo vlado.

Bi se pa lahko minister za zdravje začel ukvarjat s korupcijo v zdravstvu, pa malo manj s pivčevo. Naj se stranka ukvarja z njo, on ima drugo delo. Ali pa kar premier osebno. Sej kolikor vidim, trenutno ni kakšnih drugih večjih projektov v teku.
Bom po barvah:
Saj to je ravno že od začetka narobe pri njem - on naj bi bil samo posrednik, ne pa da svoje mnenje trosi okoli.

Če se prav spomnim je najprej skinil direktorco in jo dal na nek "direktorat" k fikusu čepet, pol je bil VD in ko mu je malo čez glavo zrasel, so na hitro dali ven razpis in izbrali Kreka. Lahko ima Krek sposobnosti za vodenje NIJZ (čeprav dvomim), ampak NIMA PRAV NOBENE sposobnosti zastopanja STROKE v teh razmerah.

Če bi IJJ želel, bi jo lahko že zdavnaj zamenjal!
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
Bom po barvah:
Saj to je ravno že od začetka narobe pri njem - on naj bi bil samo posrednik, ne pa da svoje mnenje trosi okoli.

Če se prav spomnim je najprej skinil direktorco in jo dal na nek "direktorat" k fikusu čepet, pol je bil VD in ko mu je malo čez glavo zrasel, so na hitro dali ven razpis in izbrali Kreka. Lahko ima Krek sposobnosti za vodenje NIJZ (čeprav dvomim), ampak NIMA PRAV NOBENE sposobnosti zastopanja STROKE v teh razmerah.

Če bi IJJ želel, bi jo lahko že zdavnaj zamenjal!

ja seveda, malo so mu krila zrasla. to sem ze poleti govoril. velikokrat je bilo slisati "jaz bi", "moje mnenje", itn... pa koga boli k za njegovo mnenje.

ravno ko se je korona zacenjala, in je bilo se prejsnje vodstvo, ena gospa in gospod sta govorila... precej bolj umirjeno in prijazno sta zvenela...

potem je prisel pa kaco in se nekdo... krek je prisel kasneje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ce se sedaj zopet razglasi pandemija, kot par mesecev nazaj, a se bo zopet dobivalo dodatek 200€?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Bom po barvah:
Saj to je ravno že od začetka narobe pri njem - on naj bi bil samo posrednik, ne pa da svoje mnenje trosi okoli.

Če se prav spomnim je najprej skinil direktorco in jo dal na nek "direktorat" k fikusu čepet, pol je bil VD in ko mu je malo čez glavo zrasel, so na hitro dali ven razpis in izbrali Kreka. Lahko ima Krek sposobnosti za vodenje NIJZ (čeprav dvomim), ampak NIMA PRAV NOBENE sposobnosti zastopanja STROKE v teh razmerah.

Če bi IJJ želel, bi jo lahko že zdavnaj zamenjal!
To da se gantar ukvarja s stranko namesto z zdravstvom je katastrofa in če bi moral kdo leteti bi moral on. Pivčeva se je šla korupcije o tem ni dvoma in to že pod Šarcem pa ni bilo vika in krika. Ampak Pivčeva ne doseže prejšnemu predsedniku stranke niti do kolen kar se tiče korupcije in čudnih poslov. Pa stranka ni šla v luft tako kot danes za "malenkosti"
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
mislim da jim pivceva itak nikoli ni disala... so samo cakali na priliko.

sej ves, stari dedci pa zategnjeno mislenje, ne more baba bit sefica... ne ga srat no!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
e kaco kaco... zanc je tole sekretarka omenila, so se vsi oglasil, da kaj takega ni v planu... nekaj dni kasneje pa tole..

 
  • Haha
Reactions: Romzi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Trenutno na novaTV izjava za javnost....

Čakam kaj bomo ostal na oranžnem planu al bo rdeč...epidemija...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kak Janez jamra, bi bilo res boljše, da bi imeli "uredniški" zamik. :evil:

Drugače, pa končno! Vemo kaj naj pričakujemo in upam, da ne bo spet vsak dan Kaco/Beovićka/Krek/Hojs/... kaj novega izumil.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Ja saj Kaco je mel samo uvod....

Potem pa....vse nadalnje vam bo pa premier povedal.

Zanimivo Kaco brez maske pred kamero...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Moje mnenje - to afnanje z masko v "kontrolirani atmosferi" je neumno, ampak OK, ga sprejemam kot del "pokazne vežbe" kako se je treba obnašat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N