Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
Šarec je pridobil stevilne simpatije s tascino potico, tak da pomoje je on bolj za slaTko
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj vam še vedno ni jasno da gre pri zgodbi celjske bolnišnice za umetno ustvarjeno ponudbo (s strani Počivalška & co.) Mindrayev VS Siriusmed, da se je lahko odločilo kot se je? Siriusmed je slabši od Mindraya ampak je "takoj" dobavljiv!

Matr, bi vas vse poslal v prvi razred OŠ računat 1+1=2 !
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
no shit, ampak rabimo objektivno mnenje katerega je sposoben bluzi.
ostalim je to nekako jasno, tako kot je večina zgodbe jasna.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Ksz...

Kakor koli obrnemo, glavni akter te tragikomedije je pocivalsek, minister v prejšnji in zdajšnji vladi, tko da kregat se levi, desni, črni, beli, kavbojci in Indijanci nima smisla
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
na njegov modus operandi smo nekateri opozarjali že pri magni. vemo pa kakšno mnenje so imeli nekateri takrat o magni in so sedaj glavni bluzatorji in pljuvači.
da ne govorimo da je pri njem konflikt interesov bil že ko je nastopil funkcijo zaradi njegovega podjetja.

zato pač mnenj nekaterih teh uporabnikov ni za jemat resno in jih je potrebno jemati z veliko rezervo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
O Magni imam še vedno popolnoma enako mnenje kot prej. Celo poznam bivšega lastnika tiste zelo rodovitne zemlje tam spodaj in ti lahko pokažem, kaj je ratalo malo višje od Hoč iz tiste zemlje, od katere ni blo nič, še kosit se ni dalo. Počivalšek je pač podlasica, klasična.

EDIT: Pa recmo da zdajle brezvladje ni ravno dobra opcija in nekak štekam, zakaj ga JJ drži not. Ker bi mogu letet ko knofek od gatk.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
Ni važno iz kje je podjetje. Važno je kakšno je podjetje. Od nekoga, ki ima 80kEUR letnega prometa ali je bilo ustanovljeno pred 4 meseci ne moreš pričakovati da bo speljalo več mio EUR posla.
Boš sedaj še ti odgovoril?

po tej tvoji tezi bi moral joc zrihtat ok robo, pa je ni.

še vedno ne razumeš?

ni važno kdo je kupec, če je prodajalec vedno isti nategunski kitajc :D

al misliš da bi blo kaj drugače če bi bil podpisan direktno princ teme ivan na naročilnici, pa bi poslali vse tak ko treba :D
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
Ksz...

Kakor koli obrnemo, glavni akter te tragikomedije je pocivalsek, minister v prejšnji in zdajšnji vladi, tko da kregat se levi, desni, črni, beli, kavbojci in Indijanci nima smisla

vidiš jaz pa naiven kot sem, sem nekak upal, glede na klimo v državi, pa da so mediji totalno na levem polu, da bodo izkoristili priložnost pa izbrskali, za nazaj, naprej pa da enkrat za vselej razpucamo gnojšnico v tej državi, pa kot kaže bo bolj malo s tega, galeta prepajo za naslednje volitve to pa je to, neke volje prit zadevi do dna po moje niti ni, vsi vemo zakaj :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Kdaj boš dojel, da desnega pola v naši državi ni. Imamo levi pol in skrajno levi pol. Pod leve pa ne štejem Meščevga Lukca in kompanije, ker tist ni nič, sam užaljeno dete, ki se dere, nardi pa nič.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Desni je Rode. Njegov Bajuk je celo vladal slabega pol leta. Naredil sranje za naslednjih sto let. :mad:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
Kdaj boš dojel, da desnega pola v naši državi ni. Imamo levi pol in skrajno levi pol. Pod leve pa ne štejem Meščevga Lukca in kompanije, ker tist ni nič, sam užaljeno dete, ki se dere, nardi pa nič.

ce pa novinarji dobivajo nagrade da se uspešno upirajo tiraniji princa teme :D
 
  • Haha
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Tomčova je menda le desna, ce po nemciji vrta, zakaj talajo nagrade takim komunistom...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
samo takrat so tisti ki se zdaj pocutijo zrtve in zatirani se s klinci po pesku risali:)
Mogoče res. Moj foter oziroma VD njega je bil v manevrski strukturi, kasneje pa vodil zavzetje enega večjih skladišč orožja in municije JLA in sodeloval v obrambi Ljubljane pred Vrhniškim tankovskim bataljonom. Celo za Jeleta in njegove tresoče hlače, ko je počilo pri Brezovici je smeje vedel povedat, naslednji dan je pa Jele paradiral na Tržaški ko Rambo pred novinarji. Vedel je veliko in glede na to, kako je končal, očitno preveč. Veliko fantov, ki so bili takrat zraven je leta 91 končalo v bolj ali manj sumljivih okoliščinah. Zato princa teme in vseh, ki so mel takrat parklje v marmeladi ne maram. Zarad te marmelade še dons nismo sposobni imet normalne parlamentarne demokracije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
mislim da si jo ravnokar ti poskusil.
torej odgovora ni ker je tebi neprijeten ali je kaj drugega zadaj?