Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
ej zdej pa nehaj bit objektiven pa pusti to delo našemu bluziju. ker on zna objektivno pogledat.
Objektivno lahko zapiše, da ti nisi tesla, temveč teslo. :gorjaca:Za škatle, ki smo jih nabavili, pravi stroka, da imajo 15-20 let staro tehnologijo, torej primerljivo katri. Moderne škatle imajo pa veliko naprednih funkcij in avtomatsko delovanje. Torej pri katrah mora vedno stati nekdo, da jih štela in teh imamo tako veliko, da si to lahko privoščimo, kajne? :nigladek: Moderne pa delajo, kar morajo delati, več ali manj avtomatsko.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
to spet objektivno da je katra (zadnji model 1994) enako kot avti med leti 2000-2005?
tebi se vsakodnevno dokaže da si teslo pa še vedno z glavo v zid.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
zadnji kos 1994. bolje?
sicer pa, objektiven zna bit bluzi. njega haklaj :)
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
zdaj razen ce mislis da bi kitajska podjetja bila popolno nasprotje slovenskih.

se pravi bi dostavila 100% kolicin 100% na datum dobave in 100% pravilnih produktov

si verjetno vesel da se ni avansiralo kitajcem ali?

Resno vprašanje. A si ti zabit ali se delaš zabitega?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

to spet objektivno da je katra (zadnji model 1994) enako kot avti med leti 2000-2005?
tebi se vsakodnevno dokaže da si teslo pa še vedno z glavo v zid.

Mislim ... cepec nad cepci.
Kaj ti mati ni nikoli naročila, da imej jezik pridno med usti, preden kozlarijo zineš? :nigladek: Ker ti to počneš ves čas.
Nekdo ti to mora povedat !
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Ni važno iz kje je podjetje. Važno je kakšno je podjetje. Od nekoga, ki ima 80kEUR letnega prometa ali je bilo ustanovljeno pred 4 meseci ne moreš pričakovati da bo speljalo več mio EUR posla.
Boš sedaj še ti odgovoril?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Mislim ... cepec nad cepci.
Kaj ti mati ni nikoli naročila, da imej jezik pridno med usti, preden kozlarijo zineš? :nigladek: Ker ti to počneš ves čas.
Nekdo ti to mora povedat !
ti kar govori pa saj vidiš da nič ne prime. ampak potem se morava pa res vprašat kdo od naju je bedak.
bluziju se je ponovno dokazalo da je teslo pa bo jutri spet novo bedastočo zinil.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ti kar govori pa saj vidiš da nič ne prime. ampak potem se morava pa res vprašat kdo od naju je bedak.
bluziju se je ponovno dokazalo da je teslo pa bo jutri spet novo bedastočo zinil.

Tako kot ti. Z razliko da pa on največkrat tudi trofi. Mislim - dejstvo.

Samo poglej za seboj svoje zadeve. Saj ga jaz tudi biksam, toda to kar ti počneš -

A nisem zadnjič napisal, da sva skončala? :zavijazocmi:
Začni se obnašat racionalno, in boma prijatelja naprej. Sicer pa - :obesise:
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
ksz...

za ostale ne vem, ampak te maske, ki smo jih dobili od države niso dobre niti za rit brisat, konkretno maske FFP2 od pečečnika, pakirane v navadne vrečke za zmrzovanje, brez serijske številke ali katerikoli druge, brez kakršnih koli oznak, še najbolj podobne always vložkom, mi smo jih vrnili nazaj in se zahvalili državi za pomoč. škoda ker jih nisem slikal, se bom jutri probal spomniti, še dobro da ima naša ustanova dobre odnose z poslovnimi partnerji in, da stvari redno plačujemo in so nam zagotavljali nemoteno oskrbo zaščitne opreme, tako, da smo imeli na urgenci vsak skoraj svoj model maske, ki mu je najbolje ustrezal, tukaj pa lahko rečem kapo dol vodstvu in vsem odgovornim za nabavo zaščitne opreme, niti en dan nam ni tekla voda v grlo pa čeprav smo imeli v "špici" epidemije 23 pacientov, ter vsak dan v obravnavi do 20 pacientov na urgentnem pregledu
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1, Jeri in bizi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.344
2.278
113
Koga je počivalšek zavajal z strokovnim mnenjem strokovnjakov!
Debata je o ventilatorjih, ne o katri. V nadaljevanju debate ste pokazali, da ste strokovnjaki za katro!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.344
2.278
113
Za brane_new je vseeno, če se nabavi katro ali teslo za podobno ceno. Oba te pripeljeta od točke A do točke B. :valjamse:
Besedilo iz omenjega linka:
Dvajset minut pozneje nova prošnja Potočnikove. Primerja naj še ventilator proizvajalca Mindray SV 300, ponudnika Labena, tistega iz afere o nesojeni dobavi mask in izgubljenem tovornjaku. Podbregar ga oceni kot dobrega, varnejšega za bolnika od R30, sam bi se odločil zanj.

So prverjali! Še zmerom ni nikjer rečeno, da je počivalšek izbral NEustrezen ventilator. Trditev Podbregarja! Je slabši, vendar BOLJŠI dobavielj. DOKAZANO!
Kaj bi bilo, da se zgubi še en tornjak. Ta tovornjak/dobavitelj JE prva afera v orona story
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Tako kot ti. Z razliko da pa on največkrat tudi trofi. Mislim - dejstvo.

Samo poglej za seboj svoje zadeve. Saj ga jaz tudi biksam, toda to kar ti počneš -

A nisem zadnjič napisal, da sva skončala? :zavijazocmi:
Začni se obnašat racionalno, in boma prijatelja naprej. Sicer pa - :obesise:
mislim da si bom moral začet pisat kokrat si mi ti rekel da sva končala. res si konkretno na vrhu. pa vedno znova ti začneš nekaj proti meni pisat potem pa ves užaljen ko se ti ne pustim drkat in te drkam nazaj. pa lej dedc ne piš men pa jaz ne bom mel teb kaj pisat, simpl. a nisi ti nekaj starejši, to bi se pa ja že lahko naučil v vseh teh letih. prav nadležen si že.
če ga biksam povej kje sem ga mem ustrelil, ti bolj kot ne ali žališ ali pa nekaj filozofiraš v 3pm.

bluzi pa mogoče trofi za tiste ki leftardije vidite kot ene in edine odrešenike. jaz jih pač ne. in zmoti me dvoličnost katero tudi izpostavim, ker z nekaterimi debatirati sem skozi leta ugotovil da pač ne moreš. sprenevedanje, dvoličnost, ignoriranje. brez veze. na koncu pa tak napiše da pogleda objektivno. na forumu sem 10 let registriran, sem rabil nekaj časa ampak sem pogruntal.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in jest5