Covid-19 Covid-19 - legalnost ukrepov?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tisti s polno ritjo vedno želijo priti do dobrin izven sistema. Tako ni nič novega, če so nekateri za cepivo pripravljeni plačati karkoli, da ga le dobijo jutri. To pa kriminalci dobro vedo.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113


Evo Avstrijci že pse trenirajo na Covid.

Če boš šel gor te bo kosmatinc povohal in če si koronast si gotov

457.542.833
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.394
113
Proti komu se pravzaprav borimo, proti virusu ali proti Janši?

Če pride KUL vlada, pa bo aplikacija OK, vsi bodo nosili maske in spoštovali omejitve?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Proti komu se pravzaprav borimo, proti virusu ali proti Janši?

Če pride KUL vlada, pa bo aplikacija OK, vsi bodo nosili maske in spoštovali omejitve?
Ljudje umirajo zaradi ukrepov, ne zaradi covid. Kdor še ni opazil pobijanja ljudi s strani vlade in teh kvazi strokovnjakov, si jo naj naloži, čeprav v večini primerov sploh ne deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.925
4.980
113
Mah ja. Kdo umira zaradi ukrepov? Če stojijo cele kolone pregledov, ne diagnosticira se raka in ostalih 100% smrtnih bolezni, to ni zaradi ukrepov. Sploh ne vem zakaj tako je. Vem da se je velik del zdr. osebja selilo v covid oddelke, ampak to ni izgovor da nebi nadaljevali z ostalimi zdravljenji. To kaže samo na nesposobnost našega zdravstva. Kdo pa je kriv za to? Pa ne mi prosim rečt da IJJ.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Mah ja. Kdo umira zaradi ukrepov? Če stojijo cele kolone pregledov, ne diagnosticira se raka in ostalih 100% smrtnih bolezni, to ni zaradi ukrepov. Sploh ne vem zakaj tako je. Vem da se je velik del zdr. osebja selilo v covid oddelke, ampak to ni izgovor da nebi nadaljevali z ostalimi zdravljenji. To kaže samo na nesposobnost našega zdravstva. Kdo pa je kriv za to? Pa ne mi prosim rečt da IJJ.
Tudi v DSO bi jih lahko bilo pol manj mrtvih, če ne bi z obveznimi navodili poskrbeli, da smo kjer smo ...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
No, sam s Hrvaško se pa zadnje mesece ne ukvarjamo kej dost, marsikje ob meji prav fino sodelujejo.
Je tale aplikacija prav prišla. Nič se ne pogovarjamo o tem, da bo Slovenija prikimala hrvaškemu in italijanskemu širjenju svojih ozemeljskih voda in s tem onemogoča, da bi naši ribiči lahko lovili na odprtem morju (mednarodnih vodah), ker ga več ne bo.
Janša je l.1991 slovencem zapravil pol piranskega zaliva, 2020 pa še dostop do mednarodnih voda.