Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Tale vlada s svojimi nastavljeni bo šla v zgodovino kot najbolj nesposobna, maščevalna in arogantna. Naredila bo toliko škode, da je ne bomo popravili desetletja. Uspeli so zminirati še tisti promil zaupanja, ki so ga ljudje imeli v institucije.
Ne bit presenečen, če bo sds na naslednjih volitvah zmagala.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
Še enkrat :

Od kdaj pa je komisija za izvedbo mature stroka, ki predlaga zdravstvene ukrepe. Tale članek na Nori24 je popolnoma zavajajoč.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.351
6.542
113
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Ampak saj so vsi njegovi prispevki podobne kvalitete. Kako naj se odloči kaj objavit?
Moj nasvet bi bil, najbolje da nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos in mosseero

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.351
6.542
113

Zdaj se hršijo, prej pa so jih 1 leto dali na podn...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
Ne bit presenečen, če bo sds na naslednjih volitvah zmagala.

zmagala kako?

30% bojo dobil. kar je zmaga gledano strankarsko. ampak vlado sestavit je pa drug izziv. takrat ne bo vec ritoliznika pocivalska in SMC. Tudi desus vprasanje kje bo. Ostane jim NSi. Ce bojo z njimi lahko sestavili vlado - dvomim.

tko da, kaj jim pomaga zmaga, ce pa na koncu ne morejo zmagat?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
zmagala kako?

30% bojo dobil. kar je zmaga gledano strankarsko. ampak vlado sestavit je pa drug izziv. takrat ne bo vec ritoliznika pocivalska in SMC. Tudi desus vprasanje kje bo. Ostane jim NSi. Ce bojo z njimi lahko sestavili vlado - dvomim.

tko da, kaj jim pomaga zmaga, ce pa na koncu ne morejo zmagat?
Lahko dobijo več procentov.
Ne toliko zaradi povečanja svojih volilcev ampak zmanjšanja udeležbe levih volilcev.
Janša si bo do volitev še bolj podredil medije, ki bodo znali očrnit leve stranke, tako da bodo volilci rekli: Janša je slab, ampak ostali so še slabši in ostali doma.
Kar poglej, kako je znal očrnit bicikliste, češ da so socialci lenuhi, "umetniki" brezdelneži, Kako je znal zmanipulirat ljudstvo, da so udrihali po vsakem, ki je malce dvignil glavo proti njemu, pa naj gre za najstnico na avtobusu, Zlatkota, Kar preberi si tu stare poste, kako so tu zahtevali še strožje kazni za protestnike. Ko pa je ministrica bila brez maske - pa Hojs hodil po privat opravke v druge regije, so pa pisali, da ni nič narobe. Da niso nikogar okužili in podobne traparije.

No potem je tu še NSI, pa Jelenčič, pa še kak se bo našel, ki bi raje sedel v vladi kot v opoziciji. Ki se bo prodal, kot sta se lani SMC in Desus. Denarja za podkupovanje si bodo pa sedaj dovolj nagrebli. Potem se da še goljufat na volitvah, evo pa so tam.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
SDS bo dobila svojih 25%, verjetno pa še precej več. Večinoma zato, ker ni alternative.
Ko vidiš ostale nesposobne klovne, SDS dejansko izpade profi stranka
Profi so samo za utrjevanje oblasti, podrejanja medijev, nastavljanje svojih kadrov, za sumljivo nabavo opreme, zganjanje represije nad nami, kako pa vodijo državo in koliko so se zadolžili pa vidimo v praksi.
Da pa ti ostaje vidiš kot nesposobne klovne, je pa posledica podreditve medijev.
V bistvu je tako, kot bi rekel rezervnim igralcem na klopi, da so nesposobni, da so zanič, da zaradi njih ekipa izgublja... v resnici so pa ostali samo statisti, ki v ničemer ne odločajo. Če niso v igri, ne moremo rečt, kako igrajo. Seveda pa tisti, ki igrajo in delajo neumnosti najraje prevalili krivdo na tiste, ki ne igrajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami