Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Profi so samo za utrjevanje oblasti, podrejanja medijev, nastavljanje svojih kadrov, za sumljivo nabavo opreme, zganjanje represije nad nami, kako pa vodijo državo in koliko so se zadolžili pa vidimo v praksi.
Da pa ti ostaje vidiš kot nesposobne klovne, je pa posledica podreditve medijev.
V bistvu je tako, kot bi rekel rezervnim igralcem na klopi, da so nesposobni, da so zanič, da zaradi njih ekipa izgublja... v resnici so pa ostali samo statisti, ki v ničemer ne odločajo. Če niso v igri, ne moremo rečt, kako igrajo. Seveda pa tisti, ki igrajo in delajo neumnosti najraje prevalili krivdo na tiste, ki ne igrajo.
A ti živiš v vzporednem vesolju? Slovenske "leve stranke" ti kradejo zadnjih 30 let in ja so totalno nesposobni.
Tako da zaenkrat nimaš pametne alternative SDS, pa se lahko na glavo postaviš.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.924
4.980
113
Lahko dobijo več procentov.
Ne toliko zaradi povečanja svojih volilcev ampak zmanjšanja udeležbe levih volilcev.
Janša si bo do volitev še bolj podredil medije, ki bodo znali očrnit leve stranke, tako da bodo volilci rekli: Janša je slab, ampak ostali so še slabši in ostali doma.
Kar poglej, kako je znal očrnit bicikliste, češ da so socialci lenuhi, "umetniki" brezdelneži, Kako je znal zmanipulirat ljudstvo, da so udrihali po vsakem, ki je malce dvignil glavo proti njemu, pa naj gre za najstnico na avtobusu, Zlatkota, Kar preberi si tu stare poste, kako so tu zahtevali še strožje kazni za protestnike. Ko pa je ministrica bila brez maske - pa Hojs hodil po privat opravke v druge regije, so pa pisali, da ni nič narobe. Da niso nikogar okužili in podobne traparije.

No potem je tu še NSI, pa Jelenčič, pa še kak se bo našel, ki bi raje sedel v vladi kot v opoziciji. Ki se bo prodal, kot sta se lani SMC in Desus. Denarja za podkupovanje si bodo pa sedaj dovolj nagrebli. Potem se da še goljufat na volitvah, evo pa so tam.
Stari, kaj pa ti kadiš? Daj še meni malo zrihti...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Tako da zaenkrat nimaš pametne alternative SDS, pa se lahko na glavo postaviš
Alternativa je lahko karkoli, ker je SDS enako prfuknjena kot vsi ostali. Razlike samega delovanja so v niansah, tako da je v bistvu vseeno, kdo je za krmilom, nagazili bomo na iste čeri.
So pa vseeno nekatere očitne razlike v komunikaciji in obnašanju. Tukaj presvetli vodja SDS spominja na psa na ketni, ki oblaja in se zaganja v vsakega, ki pride mimo in ga pogleda
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
VIrus je lanska stvar.
Znova bomo o njem čez ene 50 let, ko se bo lezlo na okope in štelo mrtve v jamah. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
A ti živiš v vzporednem vesolju? Slovenske "leve stranke" ti kradejo zadnjih 30 let in ja so totalno nesposobni.
Tako da zaenkrat nimaš pametne alternative SDS, pa se lahko na glavo postaviš.
Konkretno meni Janša ukrade vsak mesec par sto eurov, ker je 2012 spremenil pokojninski zakon in mi zmanjšal višino pokojnine iz 76% pokojninske osnove na 57,25% od pokojninske osnove.
Saj tebi se bo tudi poznalo, ko boš tolk daleč da boš šel v penzijo.

Točno o tem govorim, s podreditvijo medijev so prepričali tebe in ljudi, da ni pametne alternative.
V resnici pa ne vemo, tako kot ne vemo, kako bi igral igralec s klopi, ko ekipa izgublja, ker trenutno nima možnosti se pokazat.
Zagotovo pa v katerikoli drugi vladi nebi na čelu NIJZ gledali Kreka, pa v strokovni skupini Beovičeve, da o Kacotu ne govorim.
Da pa Janševa vlada zganja represijo, zapira šole, uvaja policijske ure, v boju proti kovidu je pa ena najmanj uspešnih, .... do nas pa ima arogantni odnos, pa vidimo vsak dan.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Konkretno meni Janša ukrade vsak mesec par sto eurov, ker je 2012 spremenil pokojninski zakon in mi zmanjšal višino pokojnine iz 76% pokojninske osnove na 57,25% od pokojninske osnove.
Saj tebi se bo tudi poznalo, ko boš tolk daleč da boš šel v penzijo.

Točno o tem govorim, s podreditvijo medijev so prepričali tebe in ljudi, da ni pametne alternative.
V resnici pa ne vemo, tako kot ne vemo, kako bi igral igralec s klopi, ko ekipa izgublja, ker trenutno nima možnosti se pokazat.
Zagotovo pa v katerikoli drugi vladi nebi na čelu NIJZ gledali Kreka, pa v strokovni skupini Beovičeve, da o Kacotu ne govorim.
Da pa Janševa vlada zganja represijo, zapira šole, uvaja policijske ure, v boju proti kovidu je pa ena najmanj uspešnih, .... do nas pa ima arogantni odnos, pa vidimo vsak dan.
Seveda da vemo kako bi bilo z nasprotno ekipo. Še mnogo slabše, samo glej zadnjih par vlad. Bratušek, Cerar, un tepec kamniški
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
SDS bo dobila svojih 25%, verjetno pa še precej več. Večinoma zato, ker ni alternative.
Ko vidiš ostale nesposobne klovne, SDS dejansko izpade profi stranka
Ob tem ni za zanemariti, da Šarec, Bratušek, Fajon, Mesec (Erjavec?)... ...izpadejo nesposobni klovni ob tem, da jim 90% medijev nekritično "je iz roke"...
če bi mi pred 10+ leti kdo rekel, da se bom tekom svojega življenja znašel v situaciji, da volim SDS bi mu rekel :nigladek: ...
...ampak tukaj zdaj smo.
.
Trenutna (skrajno) leva opozicija pomeni gospodarsko stagniranje/propad te države, poleg tega pa še izrazito raznarodovalno politiko, kjer bo, da se deklariraš za Slovenca, kmalu "sovražni govor".
Dodatno nekontroliran uvoz poceni neizobražene delovne sile z juga, katera se nima niti najmanjšega namena vključiti v slovensko družbo... ...+vsa sociala za njih, socialna stanovanja itd...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Seveda da vemo kako bi bilo z nasprotno ekipo. Še mnogo slabše, samo glej zadnjih par vlad. Bratušek, Cerar, un tepec kamniški
Ja gledam zadnjih par vlad. Nobena ni bila tako katastrofalno slaba kot ta, ki jo imamo sedaj.
Nobena ni tako brez zadržkov kršila ustavo, zakone, kot ta, ki jo imamo sedaj.
Policijsko uro smo nazadnje imeli pod Hitlerjem, pravico do protestov pa smo imeli tudi v najtršem komunizmu.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Ob tem ni za zanemariti, da Šarec, Bratušek, Fajon, Mesec (Erjavec?)... ...izpadejo nesposobni klovni ob tem, da jim 90% medijev nekritično "je iz roke"...
če bi mi pred 10+ leti kdo rekel, da se bom tekom svojega življenja znašel v situaciji, da volim SDS bi mu rekel :nigladek: ...
...ampak tukaj zdaj smo.
.
Trenutna (skrajno) leva opozicija pomeni gospodarsko stagniranje/propad te države, poleg tega pa še izrazito raznarodovalno politiko, kjer bo, da se deklariraš za Slovenca, kmalu "sovražni govor".
Dodatno nekontroliran uvoz poceni neizobražene delovne sile z juga, katera se nima niti najmanjšega namena vključiti v slovensko družbo... ...+vsa sociala za njih, socialna stanovanja itd...
A Počivalšek je pa uredu?
Kot pravim, nekdo te je prepričal, da so igralci, ki niso na igrišču slabši kot tisti, ki so na igrišču in izgubljajo. Zato boš volil tiste, ki izgubljajo.

Migrante je v evropo uvozila Merklova, desničarka iz janševe sestrske stranke, s podporo EU, kjer je desna EPP na oblasti. Nima naša levica prav nič pri tem. Na njih so samo spretno prevalili krivdo.
Delovnosilo z juga in njihovo socialo pa danesplačuje aktualna vlada,in v zadnjem letu ni bilo narejenega nič, da bi ta uvoz zajezili. O dobrih odnosih kosovskega doktorja z albanci bi pa tudi lahko kakšno rekli.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Ob tem ni za zanemariti, da Šarec, Bratušek, Fajon, Mesec (Erjavec?)... ...izpadejo nesposobni klovni ob tem, da jim 90% medijev nekritično "je iz roke"...
če bi mi pred 10+ leti kdo rekel, da se bom tekom svojega življenja znašel v situaciji, da volim SDS bi mu rekel :nigladek: ...
...ampak tukaj zdaj smo.
.
Trenutna (skrajno) leva opozicija pomeni gospodarsko stagniranje/propad te države, poleg tega pa še izrazito raznarodovalno politiko, kjer bo, da se deklariraš za Slovenca, kmalu "sovražni govor".
Dodatno nekontroliran uvoz poceni neizobražene delovne sile z juga, katera se nima niti najmanjšega namena vključiti v slovensko družbo... ...+vsa sociala za njih, socialna stanovanja itd...
Kaj bi pa opozicija v tem trenutku morala narest, pa ni naredila, oz. kaj ni naredila pa bi morala, da bi zaustavila propad države pod to vlado?
 
  • Všeč mi je
Reactions: fonza12 in jendomen

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Ob tem ni za zanemariti, da Šarec, Bratušek, Fajon, Mesec (Erjavec?)... ...izpadejo nesposobni klovni ob tem, da jim 90% medijev nekritično "je iz roke"...
če bi mi pred 10+ leti kdo rekel, da se bom tekom svojega življenja znašel v situaciji, da volim SDS bi mu rekel :nigladek: ...
...ampak tukaj zdaj smo.
.
Trenutna (skrajno) leva opozicija pomeni gospodarsko stagniranje/propad te države, poleg tega pa še izrazito raznarodovalno politiko, kjer bo, da se deklariraš za Slovenca, kmalu "sovražni govor".
Dodatno nekontroliran uvoz poceni neizobražene delovne sile z juga, katera se nima niti najmanjšega namena vključiti v slovensko družbo... ...+vsa sociala za njih, socialna stanovanja itd...
Enako razmišljam, tudi jaz si nisem nikoli mislil da bom "zagovarjal" SDS
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Evo vi trije ste lep dokaz, da se na prejšnji strani nisem motil, ko sem napisal, da utegne sds na naslednjih volitvah zmagat.
Janša je obramboslovec in je dobro preštudiral specialno vojno, gobelsovo propagando in kako diktatorji pridejo na oblast.

Bomo pa še naslednjih precej let deležni krčenju svobode, uvajanje policijskih ur, prepovedi prehajanj občin, represivnih ukrepov proti vsakemu, ki bi utegnil kaj reči čez oblast. Prihaja še prisilno cepljenje, obvezne aplikacije, ki bodo sledile gibanje, face recognition - po vzoru kitajske. Ampak potem nazaj ne bo poti, vprašanje če je že sedaj.

Sedanja vlada dela katastrofalno, se zadolžuje, brezposelnost veča, človekove pravice se krčijo, svoboda se ukinja, seveda pa bodo na koncu za vse krivi čisto eni drugi, tisti ki danes niso prav nič zraven pri odločanju. Jih dober PR vlade zna pokazat za nesposobne, lenuhe, neumne...
Za požig reicshstaga je Hitler tudi okrivil komuniste.
digitalna diktatura na kitajskem
 
Nazadnje urejeno: