Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Evo vi trije ste lep dokaz, da se na prejšnji strani nisem motil, ko sem napisal, da utegne sds na naslednjih volitvah zmagat.
Janša je obramboslovec in je dobro preštudiral specialno vojno, gobelsovo propagando in kako diktatorji pridejo na oblast.

Bomo pa še naslednjih precej let deležni krčenju svobode, uvajanje policijskih ur, prepovedi prehajanj občin, represivnih ukrepov proti vsakemu, ki bi utegnil kaj reči čez oblast. Prihaja še prisilno cepljenje, obvezne aplikacije, ki bodo sledile gibanje, face recognition - po vzoru kitajske. Ampak potem nazaj ne bo poti, vprašanje če je že sedaj.

Sedanja vlada dela katastrofalno, se zadolžuje, brezposelnost veča, človekove pravice se krčijo, svoboda se ukinja, seveda pa bodo na koncu za vse krivi čisto eni drugi, tisti ki danes niso prav nič zraven pri odločanju. Jih dober PR vlade zna pokazat za nesposobne, lenuhe, neumne...
Za požig reicshstaga je Hitler tudi okrivil komuniste.
digitalna diktatura na kitajskem

Ne Janša je bedak, ampak na žalost imamo na drugi strani še 4 enake debile. SDS kot stranka če ne bi tega svojega nacizma/stalinizma fural sploh ne bi bila tolk napačna, tako bom pa na naslednjih volitvah moral volit klovna kot je Šarec (bog mi pomagaj) ali podobnega samo zato da Janša "ne zmaga". Eno leto imajo časa da enega normalnega najdejo, pa ne med seboj ker oni so totalno nesposobni. Ali pa da se en najde ker jaz sem pripravljen volit vsakega ki že ni "politično okužen" pa da vsaj normalno zgleda.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
Ne Janša je bedak, ampak na žalost imamo na drugi strani še 4 enake debile. SDS kot stranka če ne bi tega svojega nacizma/stalinizma fural sploh ne bi bila tolk napačna, tako bom pa na naslednjih volitvah moral volit klovna kot je Šarec (bog mi pomagaj) ali podobnega samo zato da Janša "ne zmaga". Eno leto imajo časa da enega normalnega najdejo, pa ne med seboj ker oni so totalno nesposobni. Ali pa da se en najde ker jaz sem pripravljen volit vsakega ki že ni "politično okužen" pa da vsaj normalno zgleda.
Dokler je tolk bedakov na oblasti, poleg tega pa še pokvarjenih, škodo željnih, z vojsko fanatikov, ni veliko možnosti, da se kakšen normalen sposoben spusti v politiko, če pa že, ga pa pohodijo še preden shodi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jest5

Guru
18. avg 2007
25.288
-8.466
113
Saj vidiš že alter, kako hitro rata tema o novem obrazu, kjer ga je potrebno osrati. Še take, ki rečejo, da jih politika ne zanima :valjamse:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.439
5.431
113
Ta novica je šla nekako mimo javnosti. Opozicijske stranke (razen Levice) so po enem letu epidemije ugotovile, da se virus širi tudi aerogeno.

Morda bo potrebno pričeti nositi FFP2 maske.

 
  • Haha
Reactions: sandra

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.936
5.007
113
Konkretno meni Janša ukrade vsak mesec par sto eurov, ker je 2012 spremenil pokojninski zakon in mi zmanjšal višino pokojnine iz 76% pokojninske osnove na 57,25% od pokojninske osnove.
Saj tebi se bo tudi poznalo, ko boš tolk daleč da boš šel v penzijo.

Točno o tem govorim, s podreditvijo medijev so prepričali tebe in ljudi, da ni pametne alternative.
V resnici pa ne vemo, tako kot ne vemo, kako bi igral igralec s klopi, ko ekipa izgublja, ker trenutno nima možnosti se pokazat.
Zagotovo pa v katerikoli drugi vladi nebi na čelu NIJZ gledali Kreka, pa v strokovni skupini Beovičeve, da o Kacotu ne govorim.
Da pa Janševa vlada zganja represijo, zapira šole, uvaja policijske ure, v boju proti kovidu je pa ena najmanj uspešnih, .... do nas pa ima arogantni odnos, pa vidimo vsak dan.
Pa saj po Janši je bilo še eno par pajacev na oblasti, ki so tvoji omeljeni, pa niso dvignili penzij nazaj. Pa če se ne motim je JJ v zadnjih par mesecih naredil več za upokojence kot vse vlade od 2012 - 2020.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
A Počivalšek je pa uredu?
Kot pravim, nekdo te je prepričal, da so igralci, ki niso na igrišču slabši kot tisti, ki so na igrišču in izgubljajo. Zato boš volil tiste, ki izgubljajo.

Migrante je v evropo uvozila Merklova, desničarka iz janševe sestrske stranke, s podporo EU, kjer je desna EPP na oblasti. Nima naša levica prav nič pri tem. Na njih so samo spretno prevalili krivdo.
Delovnosilo z juga in njihovo socialo pa danesplačuje aktualna vlada,in v zadnjem letu ni bilo narejenega nič, da bi ta uvoz zajezili. O dobrih odnosih kosovskega doktorja z albanci bi pa tudi lahko kakšno rekli.
Tebi nič ni jasno - ali trolaš ali pa nisi najbolj "hiter"...
.
Kakšne veza ima Merklova s šiptarsko okupacijo Kranja in masovnim zlorabljanjem naše zakonodaje v korist priseljencev z juga??
Trenutna vlada je v enem letu na tem področju vsaj nekaj začela urejati - ob epidemiji. Kaj so pa prejšnje vlade počele?
.
"Kosovski doktor"... ...res ne dojameš kakšen bedak izpadeš z uporabo take treminilogije?
Kaj pa "princ teme" pa klinika v Avstraliji...???
Ali med "svojimi" s tem res izpadeš "faca" ali kaj??
Pa vi levičarji naj bi bili vendar "tapametni", oz. bolj izobražen del družbe... :valjamse:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Jp, lahko kar nehate s tem off-topic-om. Dost ste mel.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Kakšne veza ima Merklova s šiptarsko okupacijo Kranja in masovnim zlorabljanjem naše zakonodaje v korist priseljencev z juga??
Trenutna vlada je v enem letu na tem področju vsaj nekaj začela urejati - ob epidemiji. Kaj so pa prejšnje vlade počele?
.
"Kosovski doktor"... ...res ne dojameš kakšen bedak izpadeš z uporabo take treminilogije?
Kaj pa "princ teme" pa klinika v Avstraliji...???
Ali med "svojimi" s tem res izpadeš "faca" ali kaj??
Pa vi levičarji naj bi bili vendar "tapametni", oz. bolj izobražen del družbe... :valjamse:
Merklova s šiptarji v Kranju nima nič, ima pa trenutna vlada ogromno.
Državni organi izdajajo dovoljenja tujcem za bivanja, in če bi trenutna vlada hotela kaj spremenit na tem področju, bi to lahko naredila že na prvi seji, še predno so si zvišali plače.
Zakon bi pa lahko pripravili že takrat, ko so bili v opoziciji.
Ampak v enem leti ni naredila nič konkretnega, hehe praviš da je nekaj začela urejat, ja ampak da dokonča bo pa rabila vsaj še dva mandata. Enako vsaj še dva mandata potrebuje Janša tudi, da bo zaprl južno mejo za ilegalne migrante, kot je pred volitvami obljubil ane :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Pa saj po Janši je bilo še eno par pajacev na oblasti, ki so tvoji omeljeni, pa niso dvignili penzij nazaj. Pa če se ne motim je JJ v zadnjih par mesecih naredil več za upokojence kot vse vlade od 2012 - 2020.
Kaj pa je ta vlada naredila za upokojence? Khmm, zastonj medkrajevne prevoze so res poleti dobili, ampak to je sprejela že prejšnja vlada, Ta pa je kvečjemu avtobuse prizemljila in zaprla občinske in regijske meje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Intenzivne enote medtem polnijo vse mlajši bolniki, večinoma mlajši od 40 let.
Zaskrbljujoče pa je tudi visoko število smrtnih žrtev dojenčkov in otrok, ki se je že povzpelo nad tisoč.
Ja kako pa to? Kaj jim ni nihče povedal, da je to za mlajše navaden prehlad, otrokom pa ta virus sploh ni škodljiv?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
no dej. v bergamu so tud mrtvi lezali na cesti. pa je to sosednja italija, pa so vsi verjeli.
Ciljaš torej na zavajanje brazilskih oblasti in/ali medijev?

V Bergamu in okoli je bila pa dejansko štala na kubik, imam od tam info iz prve oz. druge roke - od italijanskega podjetnika, ki sedaj živi pri nas na Bledu a ima tam naokoli polno sorodnikov.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
ciljam na pretiravanje. ne vem koga, se nisem poglabljal.

ampak "tik pred kolapsom" je bilo ze kar nekaj naslovnic. pa so vsi sfurali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Ta novica je šla nekako mimo javnosti. Opozicijske stranke (razen Levice) so po enem letu epidemije ugotovile, da se virus širi tudi aerogeno.

Morda bo potrebno pričeti nositi FFP2 maske.

Nima prav nobenega pomena, kdaj je opozicija ugotovila, da se virus širi aerosolno, ker ni v vladi, da bi lahko pljunila denar in uredila prezračevalne sisteme v DSO-jih, bolnišnicah, šolah....

Vlada je to vedela že lani spomladi, pa ni nič naredila glede prezračevanja v javnih prostorih. njihov domet je bil nošenje mask na odprtem, in represija nad tistimi, ki so zunaj pojedli burek in rogljiček, no, pa še urad za jedrsko varnost so pooblastili za pisanje kazni za nenošenje mask na prostem. No pa državna sekretarka je za vzgled tekla z masko, aerosolni oblak pa za njo.