Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Da se popravim - VEČ je lazno pozitivnih. Sem res nerodno napisal. Vir sem pa jaz osebno ;)

Težko boš ti karkoli konkretnega povedal, ker nimaš nobene ideje koliko je lažno negativnih in lažno pozitivnih, ker se pač ne testira vseh ljudi večkrat, da bi videli kako in kaj. In težava PCR definitivno ni nenatančnost in nespecifičnost, kot je bilo prej napisano
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Poslje te tvoj osebni zdravnik na odvzem. Nekaterim zadostuje smrkav nov, nekaterim pa povisana telesna temperatura 3 dni. Odvisno. Veliko je samoplacniskih odvzemov, ampak zdaj jih je manj ker je meja z bosno "zaprta". Pa odvisno kje si zaposlen, naceloma se zdravstvene delavce veckrat testira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in Matey

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Joj dej neda se mi vsega pisat lahko ti povem da smo en dan od 15 brisev imeli 14 pozitivnih naslednji dan vsi negativni.
Tukaj bi jaz stavil na kontaminacijo med oziroma po odvzemu, pri nas recimo kar je bilo v mojih izmenah pobrisanih ni bilo lažno pozitivnih ali negativnih, delali smo double check, je pa bil problem ko smo imeli osebo, ki je jemala brise nepravilno, torej iz nosnice namesto nazofarinksa in smo potem teh 5 brisov ponovili
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kako ima lahko toliko oseb, ki jim je odrejena karantena lažen naslov? Ne odredi karantene uradna oseba in opravi identifikacijo?
 
Nazadnje urejeno:

corsol

Guru
11. mar 2010
2.647
814
113
pa poglejmo(vir RTV) :


od sobote do četrtka je bilo opravljenih skupno 1876 nadzorov pri posameznikih, od tega samo v četrtek 753 nadzorov. Odkrite so bile številne kršitve odrejene karantene. Več o teh postopkih bodo poročali, ko bodo postopki napredovali, je napovedal.


-Pri 753 nadzorih so ugotovili, da je odločbo spoštovalo 585 ljudi. Ti so bili na naslovu, kjer je bil opravljen nadzor. :zmaga:
-V 25 primerih osebe ni bilo na naslovu, določenem v odločbi. Inšpektorat bo ukrepal in jih kaznoval. :gorjaca:
-V 9 primerih dostop do zasebnega zemljišča ni bil fizično mogoč. ..................WTF????? :sprasujemse:

-V 30 primerih se je znova izkazalo, da je bil navedeni naslov bodisi napačen bodisi lažen, saj ni bilo mogoče najti nikogar, iskane osebe pa sostanovalci ali sosedje sploh niso poznali. .....:zardelalter:
V 15 primerih niso odprli vrat. Inšpektorat bo ukrepal.:gorjaca:
- V 50 primerih osebe ni bilo mogoče najti, ker je šlo za večstanovanjski objekt brez številk stanovanj, zato se nadzorni organ odločil, da v iskanju enega človeka ne bo vznemirjal vseh, je povedal Kacin. ........... :valjamse:
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Noben ne umira... pomoje jih je avto povozu.

Verjetno so zasedene tistmi, ki jih je policija pretepla, s pijančki pa tistmi, ki so iz delovnega odra padli.