Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Vsak ima svoje kolesarje.


:bonk:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
A boš potem isto apliciral še na avtomobile, superge, hladilnik, telefon in računalnik?
Seveda. Če bi superge, hladilnik, telefon in računalnik potrebovali masko, bi jih že naredili z njo. Tako kot avtomobil.

No, tudi čevlji lahko imajo maske.
1594186226109.png

Tako da...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
:valjamse: sam ti so pa res "Balkanci". Ne upoštevajo pravil, Beograd je itak en sam virus potem pa še na kup. Čez teden dni bo pa spet veselica.

k ti najbolj ves kaksno je stanje v beogradu.

vec kot ocitno je da je folku pocasi dost teh nekih nenehnih ukrepov...

sej clovek nekaj prenese, veliko prenese, enkrat ima pa dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja seveda. ker nam prikazujejo samo stevilke. in na podlagi njih smo v rumenem. pa kaj ce smo? spet se vracamo v maj. v maju so bile omejitve gibanja, sedaj so le maske. kako gre to skupaj? cifre se lahko manipulira kakor komu pase. zakaj so vsi umrli zaradi korone, ce pa so umrli z korono?

in nas najvecji problem so nocni klubi. ne dso. nocni klubi.

dejmo ze sprejet dejstvo da bo korona pac z nami in nehajmo omejevat zivljenja celi populaciji.

Vlada se obnasa kot kura brez glave. skoz neki panicni ukrepi in groznje. kr vsak mal po svoje komandira.

feck off, kaj naj drugega recem.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
ja seveda. ker nam prikazujejo samo stevilke.

Ritka na toplem, sebičnost pa na vrhuncu. So klasisch slowenisch...

Nazalost juzni bratje kar tenko piskajo.

Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je u roku od 24 sata na bolničko lečenje primljeno 227 pacijenata sa upalom pluća.
Lončar je za TV Pink naveo da je na bolničkom lečenju trenutno u Srbiji oko 4.000 pacijenata koji su kovid pozitivni ili imaju simptome kovida, a čekaju se rezultati.
U okviru novih mera u Tutinu, Sjenici, Novom Pazaru, Vojska Srbije će izvršiti dezinfekciju ulica, zdravstvene ustanove.
Na infektivnoj klinici Kliničkog centra Srbije nalaze se 92 pacijenta sa srednje teškom i teškom kliničkom slikom.
"U toku poslednja 24 sata pregledano je 320 bolesnika, oko 100 u toku noći. Za poslednja 24 sata, u bolnice širom Beograda primljena su 144 bolesnika, na Infektivnu kliniku 12. To znači kao da smo primili celu Infektivnu kliniku u poslednja 24 sata. Ogroman je priliv bolesnika", istakla je dr Ivana Milošević, zamenica direktora Klinike za infektivne i tropske bolesti Kliničkog centra Srbije.
Prema njenim rečima, na intenzvinoj nezi je 15 bolesnika, na respiratorima 11, šest na invazivnoj, a pet na neinvazivnoj ventilaciji.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Posledice takega - zdej mam pa dost - imamo jasno in glasno sedaj v Sloveniji. Smo v rumenem, v kar smo tako težko dali Hrvaško.
Zdaj imam pa dovolj, je nekako v krvi nam ljubim južnjakom, ki so nam tudi pripeljali virus nazaj v Slovenijo. Vem, lahko bi ga tudi jaz, ker sem bil v hrvatiji na morju, a očitno nisem, ker sem pazil. Nisem rinil po v gostilne, niti ne v trgovine... "Zdaj imam pa dovolj" folk pa vidimo kdo so, kdo kolesari, protestira. Pametnega slovenca tam ne najdeš. In seveda tudi hrvati imajo pa zdaj dovolj, ne jebejo sistema, in v sranje potiskajo tudi nas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Ritka na toplem, sebičnost pa na vrhuncu. So klasisch slowenisch...

Nazalost juzni bratje kar tenko piskajo.

Ne ga srat. Smo mel Slovenci raspust v stilu nogometne tekme Crvena zvezda Partizan? Nismo. Se ližemo vsak z vsakim? Se ne. Nosimo maske v trgovinah? Jih. Kolk ljudi ima sploh simptome.....manj kot desetina. Podobno je pri sosedih.

V ponedeljek smo jih mel kok...20.. pa 600 testiranih. Včeraj 23 pa skor 1600 testov. Dej mal pomisli no. Ti vsaj malo zadeva ne smrdi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Pa še to...a nismo rekl, da bomo delal krivuljo linearno? Tko, da ne bo navala na bolnice.....
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ne ga srat. Smo mel Slovenci raspust v stilu nogometne tekme Crvena zvezda Partizan? Nismo. Se ližemo vsak z vsakim? Se ne. Nosimo maske v trgovinah? Jih. Kolk ljudi ima sploh simptome.....manj kot desetina. Podobno je pri sosedih.

V ponedeljek smo jih mel kok...20.. pa 600 testiranih. Včeraj 23 pa skor 1600 testov. Dej mal pomisli no. Ti vsaj malo zadeva ne smrdi?

Mozakar, loci mentaliteto, ukrepe od neugodne in zahrbtne bolezni.

Bolnice polne, v dolocenih ze problemi z dobavo kisika. Se malo balkan style, pa bo Bergamo za srbe milina. Pa smo sredi poletja.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
7mio ljudi.

15 na intenzivni.
11 na raspiratorjih

Na respiratorjih jih je danes cez 120, 11 je podatek za infekcijsko kliniko. Vecina hospitaliziranih potrebuje terapijo s kisikom (srednje tezki primeri), zato v dolocenih bolnisnicah problem z dobavo kisika. Aktivirane rezervne ekipe VMA. Zaradi gripice sredi poletja. Get out of the bubble.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N