Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
9
pa janković je mende na Golniku kroži po spletu.

Jankovič se z ženo sprehaja po Golovcu.....

 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Koga recimo. Tegale asa nad mano, ki bi tako osebo kr zapru za 25 let, en bi jo za osem, pa o terorizmu se mu sanja. Dejmo mal mislit z glavami.

Tako osebo je treba kaznovat, samo je treba stvar pogledat celostno. Niso vsi jedrski fiziki. Lohk je temu delodajalec grozil. Si tak delodajalec tud zasluži kazen? In pa seveda višina kazni....osem let zapora? 25 let zapora?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
9


Jankovič se z ženo sprehaja po Golovcu.....

ne vem zakaj 24ur to piše, to res ni nobena udarna novica. koga to briga...
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Koga recimo. Tegale asa nad mano, ki bi tako osebo kr zapru za 25 let, en bi jo za osem, pa o terorizmu se mu sanja. Dejmo mal mislit z glavami.

Tako osebo je treba kaznovat, samo je treba stvar pogledat celostno. Niso vsi jedrski fiziki. Lohk je temu delodajalec grozil. Si tak delodajalec tud zasluži kazen? In pa seveda višina kazni....osem let zapora? 25 let zapora?
tukaj se celo delno strinjam. tudi pri nas je ena šefica mela idejo da bi samo po enem tednu pa ena prišla nazaj na delo, se je folk oglasil ter zahteval da ne...
treba pogledat celostno, je pa po mojem potrebn vzgojna zaradi ostalih - tudi delodajalcu če je on zahteval. drugače bo takih padalcev ogromno kar naenkrat.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
... Ne z masko nisi zaščiten, z masko ščitiš druge. In če je ne nosill boš okužil tudi druge ki ji imajo.
in taki nam vladajo. z masko nisi zaščiten. pa tvoj sogovornik isto. zakaj masko?
zajebavajte se, zajebavajte. bo zopet blokada mej OBČINSKIH, pa bomo videli kaj in kako boste nosili!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
In v kakšnem stanju smo? Res me zanima, v kakšnem stanju misliš, da smo. Pa preden me obtožiš, nosim masko in uporabljam milo in vodo, plus razkužilo, če mila in vode ni.
...
V bistvu ni čist tko, smo v precej drugačnem stanju, kot marca, sicer ne 10. ampak OK, ti nabijaj neumnosti. Mask je ko toče, razkužil tudi, respiratorjev kolikor hočeš, tko da kake potrebe po zapiranju v občine ne vidim, čeprav tudi takrat kake divje potrebe ni bilo.
ja kaj je sedaj. si prenašalec?
midva, mi to delamo, ne pa večina, vsi! al tistih 65% za ustavljanje širjenja
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
8 let? Si nor?
in zakaj ne?
...Jankovič se z ženo sprehaja po Golovcu.....
tole za 1 let, to pa bi bil vzor, primer.
 
  • Haha
Reactions: endvatri

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
tukaj se celo delno strinjam. tudi pri nas je ena šefica mela idejo da bi samo po enem tednu pa ena prišla nazaj na delo, se je folk oglasil ter zahteval da ne...
treba pogledat celostno, je pa po mojem potrebn vzgojna zaradi ostalih - tudi delodajalcu če je on zahteval. drugače bo takih padalcev ogromno kar naenkrat.
Seveda. Tud zapor sam ne 8 let.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Sej če se sprehaja po Golovcu in je preventivno doma in ne na šihtu, ni kakega posebnega tveganja. Tko da je to samo natolcevanje medijev, ne glede na to, al gre za Jankoviča, Janšo, Šarca, ali pa kateregakoli politika, javno osebo...

Zakaj pa družinski člani okuženega niso v karanteni pa tud jest ne vem. Vem za kar nekaj takih primerov, pa ni noben Zoki, ali pa kdrorkoli od tajačih.

Edit: Se še spomnite zaslišanja Počivalška, ko je bil vidno bolan, pa ni noben 123 skakal v luft.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Moram pa rečt, da se mi zdi, da gredo teli predlagani ukrepi v pravo smer. Razglasitev DSOjev za ogrožena območja in tako dalje.