Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Btc in trgovine nabito polne... Baumax ima kr premalo parkingov...
Torej le ni takih posledic in ljudje dejansko imajo kakega tisocaka v rezervi..?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Važno je da so fitnesi, bazeni in podobno še vedno zaprti. Ker tam se baje vsi virusi nahajajo, medtem ko v trgovinah pa ne ko se vsi dotaknejo vsake stvari.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Kaj te vem. Tu, kjer imam jaz karto fitnes ostaja zaprt, razen za "profice", delajo pa skupinske vadbe, masaže, rojstni dnevi ipd. Mislim, da čisto sproščeno se ni.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Kaj te vem. ...
Mene pa zanima, zakaj so Kitajci ob izbruhu notranje lete med velemesti zaustavili, dovolili pa še lep čas polete izven države :sprasujemse: po svetu ...

Še nekateri menijo o namernem razvoju corona virusa ....
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mene pa zanima, zakaj so Kitajci ob izbruhu notranje lete med velemesti zaustavili, dovolili pa še lep čas polete izven države :sprasujemse: po svetu ...

Še nekateri menijo o namernem razvoju corona virusa ....
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
A zakaj so druge države ob izbruhu dovolile lete iz Kitajske te pa ne zanima?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Ful mi je zanimivo, kako pameten - in očitno tudi pismen - je ta koronavirus. Če recimo na plaži delaš jogo, te pusti pri miru, če pa se sončiš, te lahko napade. Hkrati pa lahko sediš 10 metrov stran v gostilni, a te tam spet pusti pri miru. Po novem se virus očitno tudi izogiba porok, saj je lahko zdaj na njih tudi več kot 50 ljudi. Aja, pa otroke v avtu tudi pusti pri miru, ko so pa v razredu, pa jih spet lahko napade. Pametna in premetena zver, ni kaj ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: superfly in Trigger

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ma dej si zoprn s tem videom.

Naj nekdo,, k ima mal pojma naredi povzetek kolikorat je bil ze objavljen v tej temi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zdaj je ze dokazano, da ce prebolis virus, da si imun. Ne vejo se, koliko casa, ampak imun pa si. Od 10 minute naprej.

 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Predvsem gledalcev, dva posebej izstopata v tej temi.
Je pa YouTube fajn za take osebke.
V poplavi brezveznih vsebin vedno najdeš tako, ki ustreza tvoji teoriji/razmišljanju.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jp - ravno tako je dokazano, da preveč YT povzroča poneumljanje osebkov (tako snemalcev kot gledalcev).
Predvsem gledalcev, dva posebej izstopata v tej temi.
Je pa YouTube fajn za take osebke.
V poplavi brezveznih vsebin vedno najdeš tako, ki ustreza tvoji teoriji/razmišljanju.
In potem objaviš/posreduješ s komentarjem "Dober video na to temo..."
Jao jao.


Napisem vam, kje v videu govori o tem, še pogledate ne, potem se pa sramotite.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Za tiste, ki novice ne vidite zaradi paywall-a:
Two studies, Infection prevents reinfection. Prototype vaccines protected against SARS-CoV-2 Antibodies do provide protection, whether they are triggered by an infection or a vaccine. Study 1 Researchers infected 9 adult monkeys, noses and lungs Virus quickly spread into their upper and lower respiratory tracts All 9 developed viral pneumonia All recovered within 28 days. A week later, re-exposed, none of the animals got sick Immunity passports Study 2 35 monkeys 25 vaccinated (2 doses), 10 not vaccinated One of six prototypes of DNA vaccines All prototype vaccines used the genetic code for portions of the protein that CoV-2 uses to invade cells All of the vaccinated monkeys developed antibodies, some at recovered monkey level 6 candidate DNA vaccines induced neutralizing antibody 3 weeks after the second vaccine dose, All monkeys inoculated with COVID-19 25 vaccinated and 10 not vaccinated None of the vaccinated monkeys developed high levels of the virus in their lungs All 10 of the unvaccinated monkeys did 8 of the 25 vaccinated demonstrated no detectable virus at any point 17 monkeys showed low levels of virus Higher antibody levels were linked to lower viral loads Therefore, lab test for risk of infection can be developed