Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Tale virus je zgleda extra nevaren, saj zamegluje tudi razum. Da te ne spustijo čez mejo, če imaš premalo goriva....
Ne vem ali naj sploh še spremljam tole situacijo, ali se vdam v usodo, da gremo nazaj v pradavnino.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Poizkušam razumeti Seple, ki si želijo, da bi njihovi dopustovali doma, ampak da so se sedaj postavili za graničarje severne Evrope tega pa ne razumem. In kaj če se bom na črpalki ustavil - ker mi postane slabo in rabim počitek? - a me bodo kar ustrelili al kaj? :bonk:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.325
3.423
113
Poizkušam razumeti Seple, ki si želijo, da bi njihovi dopustovali doma, ampak da so se sedaj postavili za graničarje severne Evrope tega pa ne razumem. In kaj če se bom na črpalki ustavil - ker mi postane slabo in rabim počitek? - a me bodo kar ustrelili al kaj? :bonk:

Eh en navaden Bullshit

Sem se vozil pred 14 dnevi v Nemčijo .

En formular napišeš pa gasa . Ostalo je pa PR šit.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kar smešno je bilo videti gužvo pred gondolo na Kanin, v gondolo so pa spuščali samo po enega. :nigladek:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Dolgo se tega ne bodo šli. Elektrika ni zastojn, dražje vozovnice ne bojo, ker folk ne bo pripravljen tega plačat, zato je samo še vprašanje časa, kdaj bodo rekli, dovolj je.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kar smešno je bilo videti gužvo pred gondolo na Kanin, v gondolo so pa spuščali samo po enega. :nigladek:
Si bil tam al nabijaš?
Včeraj smo si najprej dihali za ovratnik pred blagajno, potem grozd pred čitalcem kart, pa notri vsi brez maske, pol pa so še ustavili vse skupaj ko sem že dilo dvignil, da jo dam v nosilce.
V gondolo so hodili po dva s tavelikimi torbami, ali pa trije z malimi, več jih itak ne stiščiš v ta mala jajca.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj bom nabijal, gledal sem reportažo na TV, videl gužvo, za gondolo je bilo pa rečeno, kar sem napisal. Se mi je zdelo logično glede na veljavne ukrepe, saj v gondoli verjetno ne morejo zagotoviti 1,5 m razdalje med potnikoma.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Jao jao.


Napisem vam, kje v videu govori o tem, še pogledate ne, potem se pa sramotite.
Pa fajn je celoto zastopiti - in me recimo tega odstavka enostavno “ignorirati”:
Dr. Dan Barouch, head of Beth Israel’s Center for Virology and Vaccine Research and lead author of the studies, said more research must be done to determine whether the findings apply to humans. But he’s hopeful, given that humans and rhesus macaque monkeys share 93 percent of the same genetic makeup.
“We have to be careful about making predictions for humans,” said Barouch, who is also affiliated with the Ragon Institute of Massachusetts General Hospital, MIT and Harvard University. "But I can say these data increase our optimism that natural immunity and vaccine-induced immunity can be achieved in humans.”
Neither study determined whether the immunity response is permanent or how long it may last. Still, other vaccine experts were buoyed by the findings.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
darjan Kaj, a jaz?

sajkek Glej 14 dni zamika sem si vzel, zdaj pa če je zadeva sproščena, zakaj pa ne?

Sem pa lahko primerjal ta vikend Izolo, Portorož, Piran, podKanin in Jesenice - čisto različni svetovi. Je zgledalo ob morju sproščeno, vsaj glede na MB, pa je bilo kar obvezno z masko na wc, natakarji vsi z maskami, pod Kaninom pa texsas, razen Kaninskih legend, kjer so stregli samo zunaj, vstopa not ni bilo. V vrsti smo si dihali za ovratnik, potem standardni grozd in prerivanje pred čitalcem kart, pred gondolami noben ne j.be maske, v gondole pač kolikor jih gre s prtljago. Na Jesenicah v Ejga (mimogrede priporočam!!!) pa precej zategnjeno, tako da ti še hrano oni solijo, za tabasco nisem niti upal vprašat. ;)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.529
113
Ne. ti napišeš kako je dejansko bilo tam, a vseeno OP bolj verjame medijem.

Tako kot okoli vsega, kar se korone piše pri nas, od februarja naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pa fajn je celoto zastopiti - in me recimo tega odstavka enostavno “ignorirati”:

Prof.Andy je znan po tem da selektivno prebira zadeve, predvsem tako da se vklapljajo v "zarotniski narativ". Smo ga vec krat na to opozorili in popravili pa se kar ne pomaga.

Kako je ze ucil konfucij? "Tko ne zna, a ne zna da ne zna; opasan je, izbjegavajte ga..."
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Prof.Andy je znan po tem da selektivno prebira zadeve, predvsem tako da se vklapljajo v "zarotniski narativ". Smo ga vec krat na to opozorili in popravili pa se kar ne pomaga.

Kako je ze ucil konfucij? "Tko ne zna, a ne zna da ne zna; opasan je, izbjegavajte ga..."

Takemu ki pa slepo verjame vsemu serviranemu pa rečemo še dandanes ovca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Si bil tam al nabijaš?
Včeraj smo si najprej dihali za ovratnik pred blagajno, potem grozd pred čitalcem kart, pa notri vsi brez maske, pol pa so še ustavili vse skupaj ko sem že dilo dvignil, da jo dam v nosilce.
V gondolo so hodili po dva s tavelikimi torbami, ali pa trije z malimi, več jih itak ne stiščiš v ta mala jajca.
Potrjujem napisano!
Kje je logika. Mularija je lahko z enim kombijem na trening. Potem naj pa ločeno v jajčke?
Čeprav glede na hitrost gondole , je kar za razmislit, kaj dlje časa traja. :evil:

PS: Si videl Hojsa? undecover pod čepico (pravi 007, noben te ni spoznal :bonk:) ? Črni Audi limuzina , LJ tablice, s šoferjem.