Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
Evo Wuhan se že v drugo zapira, ker se bojijo drugega vala izbruha. Točno to, kar sem rekel, da se bo zgodilo. In tako naprej v neskončnost, državljani konstantno pod blokadami in odvisni od drobtinic, ker za več ne bodo imeli ob propadu gospodarstva. Čudoviti novi svet, ki mu tako veselo ploskate.
Janez ne paranoiziraj, wuhan je zaprt kolikor trobiš je in bo, kitajčkom ne moreš vsega verjeti. Poglej video, ki je pricurljal.
Verjetno bodo dosegli da bo smrtnost in obolevnost nenadoma dosegla razmerja Kot drugod po svetu. Ker če ti poznaš virus, ki mu lahko rečeš naj ostane v občini pol mu povej da je danes lahko samo v ....
To da obstajata tip A in B se ve že nekaj cajta vsaj dva meseca in tretji po klalulacijah se avtomatično pojavi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Vsi tisti, ki veselo zagovarjate vse butaste ukrepe v zadnjih tednih. Ker mislite, da boste malo stisnili, pa bo kar problem rešen.
Alternative s tvoje tipkovnice še ni blo, razen nemogočih zadev. Ko si pa pozvan, da kako svojo blesarijo obrazložiš, pa ali ignor, al pa zajebavanje. Še ljudje, ki celo življenje delajo z virusi niso ziher kaj naredit, bosta pa ti pa johnny77 rešla svet.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
AndY1 & darjan mi prosim pokažeta kje sem pisal/spraševal/debatiral o koncu/spremembi ukrepov.

Preprosto vprašanje, pričakujem preprost odgovor: ali se korona obolelost (lahko) ponavlja pri že ozdravljenih? Nekaj "raziskav" kaže na to da se, torej se protitelesa oz "imunost" ne vzpostavi, ali pa je kaj drugega posredi - netipične mutacije?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
AndY1 & darjan mi prosim pokažeta kje sem pisal/spraševal/debatiral o koncu/spremembi ukrepov.

Preprosto vprašanje, pričakujem preprost odgovor: ali se korona obolelost (lahko) ponavlja pri že ozdravljenih? Nekaj "raziskav" kaže na to da se, torej se protitelesa oz "imunost" ne vzpostavi, ali pa je kaj drugega posredi - netipične mutacije?
Pri vsaki bolezni imaš določen % ljudi, ki se jim ne, ozeroma se jim slabo razvije imunost. Ponavadi imajo taki že na splošno razštelan imunski sistem.
Za večino pa kar drži, da si po ozdravitvi imun. Vprašanje je samo koliko časa.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
745235_vanga_ls.jpg
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ja ker sem jaz tako rekel.
Poleg zajetnega kupa drugih, ki se s tem ukvarjajo, ter nekaj zdrave logike

Zdrava logika?!? Ravno zdrava logika ti govori, da je bilo to verjetno tu že v januarju. Marija sej ne morem verjet kdo mi predava o zdravi logiki. Pa ti veš, da je bilo v Wuhanu vse že novembra zaprto? Kdo razen tebe, ki si itak najbolj brihten od vseh ljudi, je še kot neka referenca rekel, da to ni možno? Kaj pa je bilo tisto potem, če si že takooo brihten? Girpa ni bila, pljučnica tudi ne. Korona virus pa kjee pa, od tega se umira, vsak dan jih gre miljion!

Daj nehaj se smešit pa bit tako prekleto pameten s tem tovjim "ne ni možno" itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Za celo italijo oz. regijo kot celoto ne vem če so kje ti podatki bili objavljeni?

Kar se spomnem so bili podatki za občino Bergamo, pa primerjava je bilo število prebivalcev občine umrlih marca za zadnjih 10 let z potrjenimi primer smrti za covid-19 obravnavanih v občini Bergamo letos. Problem v tem grafu naj bi bil v temu da je precej milanskih penzionerjev umrlo v Bergamu (vikendaši), prebivališče imajo pa v Milanu. Ne bom trdil da je to res, ampak metodologije merjenja so zagotovo različne in ne moreš primerjat podatkov.

Cel sever. V Bergamu se je število smrti povečalo za 400% iz okoli 90 na slabih 400.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Zdrava logika?!? Ravno zdrava logika ti govori, da je bilo to verjetno tu že v januarju. Marija sej ne morem verjet kdo mi predava o zdravi logiki. Pa ti veš, da je bilo v Wuhanu vse že novembra zaprto? Kdo razen tebe, ki si itak najbolj brihten od vseh ljudi, je še kot neka referenca rekel, da to ni možno? Kaj pa je bilo tisto potem, če si že takooo brihten? Girpa ni bila, pljučnica tudi ne. Korona virus pa kjee pa, od tega se umira, vsak dan jih gre miljion!

Daj nehaj se smešit pa bit tako prekleto pameten s tem tovjim "ne ni možno" itd.
Ne v Wuhanu ni bilo novembra nič zaprto.
Ne ti januarja nisi prebolel korone.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.708
2.345
113
Pomurje
Alternative s tvoje tipkovnice še ni blo, razen nemogočih zadev. Ko si pa pozvan, da kako svojo blesarijo obrazložiš, pa ali ignor, al pa zajebavanje. Še ljudje, ki celo življenje delajo z virusi niso ziher kaj naredit, bosta pa ti pa johnny77 rešla svet.
Svet se bo rešil sam, le mi vsi bomo pomrli. Tudi tisti, ki ste v bunkerju ali nepredušno zaprti v bloku/bajti/vikendu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Pa niti od daleč ne ploskam vsem ukrepom, ker so nekateri milo rečeno butasti. In če ima kdo ta hip za jamrat so to tisti, ki imajo popolno prepoved poslovanja, jih poznam kar nekaj. Gostilne pa lokali bodo lahko odprli, torej ti bodo nekako sfolgali. Kaj pa turizem? Sam ti pa johnny sam vpijeta delat bo treba, pa že delata, oba.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Alternative s tvoje tipkovnice še ni blo, razen nemogočih zadev. Ko si pa pozvan, da kako svojo blesarijo obrazložiš, pa ali ignor, al pa zajebavanje. Še ljudje, ki celo življenje delajo z virusi niso ziher kaj naredit, bosta pa ti pa johnny77 rešla svet.

Lej, če ne razumeš kar napišem in se ti zdi vse blesavo, pojdi nazaj v osnovno šolo, ampak si pač preneumen, tako, da ti nič ne koristi. Si navadna ovčica, ki bleja v svoj kot, dokler ne pride mesar mimo in končno utihne. Ne razumeš nič in se obešaš na malenkosti, kar je tipičen znak po domače butastega človeka. Ni mi treba odgovarjat, da si ne poškoduješ še zadnje celice, ki ti deluje v glavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Februarja je imela tamala hud gripi podoben virus, ki ga v pediatricni bolnici niso uspeli identificirati (so rekli, da ni gripa, ampak ene vrste virus), v zacetku marca pa hud kaselj, ki je trajal 2 tedna. Oboje je prinesla iz sole in ves, da bi rad vedel, ali je bilo karkoli od teh dveh stvari tole sranje.

Testiranje na proti telesa je nujno, da ugotovimo, ali je prvi val sel ze skozi ali smo sele pri prvem valu.

Čisto možno seveda, da je bilo. In tudi čisto možno, da je bil kdo od testiranih tu na forumu vseeno pozitiven. Pa med drugim je možžno tudi, da je bil kdo pozitiven, pa četudi ni bil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Seveda je bilo. Konec novembra so zaprli prve fabrike.
Jaz ga definitivno nisem imel, moja pa verjetno ja. Pa še marsikdo tukaj na forumu. Pika.
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Konec novembra so zaprli prve tovarne, a da imajo opravka z novo sorto virusa so pokapirali proti koncu decembra:valjamse::valjamse::valjamse:
Pazi, možje v črnem te že iščejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Konec novembra so zaprli prve tovarne, a da imajo opravka z novo sorto virusa so pokapirali proti koncu decembra:valjamse::valjamse::valjamse:
Pazi, možje v črnem te že iščejo.

Ti se kar valjaj, prav imam pa jaz. Konec decembra je ta vest prišla do nas, pred tem so jo pa "kao " probali pod preprogo pomest. Kaj pa je en mesec tako groznega. Pa četudi bi bil prvi primer virusa v decembru še ne pomeni, da ga mi tu nismo mogli met konec januarja. Pa a si ti res tako zabit?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Ti se kar valjaj, prav imam pa jaz. Konec decembra je ta vest prišla do nas, pred tem so jo pa "kao " probali pod preprogo pomest. Kaj pa je en mesec tako groznega. Pa četudi bi bil prvi primer virusa v decembru še ne pomeni, da ga mi tu nismo mogli met konec januarja. Pa a si ti res tako zabit?
Prav imaš samo, ko se prerekaš s tistim, ki ga vidiš v špeglu.
In ne, januarja ga tukaj nismo imeli. Še manj pa nismo imeli splošne okuženosti. Zakaj je tako ti je pa brez veze razlagati, ker si pač "pameten"