Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ker še ni šel skozi "prvi" val.
Februarja je imela tamala hud gripi podoben virus, ki ga v pediatricni bolnici niso uspeli identificirati (so rekli, da ni gripa, ampak ene vrste virus), v zacetku marca pa hud kaselj, ki je trajal 2 tedna. Oboje je prinesla iz sole in ves, da bi rad vedel, ali je bilo karkoli od teh dveh stvari tole sranje.

Testiranje na proti telesa je nujno, da ugotovimo, ali je prvi val sel ze skozi ali smo sele pri prvem valu.
 
Nazadnje urejeno:

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Februarja je imela tamala hud gripi podoben virus, ki ga v pediatricni bolnici niso uspeli identificirati (so rekli, da ni gripa, ampak ene vrste virus), v zacetku marca pa hud kaselj, ki je trajal 2 tedna. Oboje je prinesla iz sole in ves, da bi rad vedel, ali je bilo karkoli od teh dveh stvari tole sranje.

Testiranje na proti telesa je nujno, da ugotovimo, ali je prvi val sel ze skozi ali smo sele pri prvem valu.
Pri nas isto.. Februarja je bilo ogromno tega. Jaz mislim da je virus že prej prišel iz kitajske ampak pač niso testirali... Mogoče je že ogromno evropejcev to prebolelo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Pri nas isto.. Februarja je bilo ogromno tega. Jaz mislim da je virus že prej prišel iz kitajske ampak pač niso testirali... Mogoče je že ogromno evropejcev to prebolelo.
Tudi pri nas otrok v blagi obliki z vročino in kašljem, žena jo je odnesla precej slabše. Enako februar.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Februarja je imela tamala hud gripi podoben virus, ki ga v pediatricni bolnici niso uspeli identificirati (so rekli, da ni gripa, ampak ene vrste virus), v zacetku marca pa hud kaselj, ki je trajal 2 tedna. Oboje je prinesla iz sole in ves, da bi rad vedel, ali je bilo karkoli od teh dveh stvari tole sranje.

Testiranje na proti telesa je nujno, da ugotovimo, ali je prvi val sel ze skozi ali smo sele pri prvem valu.
Sej če pogledaš stran NIJZ o gripi boš videl koliko je bilo asimptomatske gripe in rsv ja.
Ja je bil prisoten nek virus kateri ne vemo ker ni bilo testiranj, je bil pa delež asimptomatske gripe velik
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Evo Wuhan se že v drugo zapira, ker se bojijo drugega vala izbruha. Točno to, kar sem rekel, da se bo zgodilo. In tako naprej v neskončnost, državljani konstantno pod blokadami in odvisni od drobtinic, ker za več ne bodo imeli ob propadu gospodarstva. Čudoviti novi svet, ki mu tako veselo ploskate.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Februarja je imela tamala hud gripi podoben virus, ki ga v pediatricni bolnici niso uspeli identificirati (so rekli, da ni gripa, ampak ene vrste virus), v zacetku marca pa hud kaselj, ki je trajal 2 tedna. Oboje je prinesla iz sole in ves, da bi rad vedel, ali je bilo karkoli od teh dveh stvari tole sranje.

Testiranje na proti telesa je nujno, da ugotovimo, ali je prvi val sel ze skozi ali smo sele pri prvem valu.

Zakaj je to tako važno? Saj ne moremo vedet kakšen bo drugi val. Zdaj bo pač ves svet v "stand by" vsaj do poletja 2012. Povečale se bodo zaloge opreme in vedno bodo imeli v mislih, da lahko pride do ponovnega sranja.
Vlade bodo pa imele prste na gumbih za hitro represijo državljanov in že vse pripravljeno vnaprej, da ne bo spet čakanja par tednov na ukrepe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
To je zaton Zahodnega sveta, je pa smešno, da bodo prvo kitajci našpukali, ki imajo strogi komunizem in so bili zadnja gonilna sila razcveta Zahoda
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Pri nas isto.. Februarja je bilo ogromno tega. Jaz mislim da je virus že prej prišel iz kitajske ampak pač niso testirali... Mogoče je že ogromno evropejcev to prebolelo.
Dej malo pomisli...

Poglej sranje v Italiji in Španiji. A se ti res zdi, da bi en kup evropejcev to že prebolelo januarja in februarja brez navala na bolnice? Ali se je virus marca odloči, da zdej je pa dost tko na izi, čas je, da začnem s pljučnico :evil:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zakaj je to tako važno? Saj ne moremo vedet kakšen bo drugi val. Zdaj bo pač ves svet v "stand by" vsaj do poletja 2012. Povečale se bodo zaloge opreme in vedno bodo imeli v mislih, da lahko pride do ponovnega sranja.
Vlade bodo pa imele prste na gumbih za hitro represijo državljanov in že vse pripravljeno vnaprej, da ne bo spet čakanja par tednov na ukrepe.
Zato, da vemo, ali gredo preboleli lahko nazaj na delo ali pa bomo tole karanteno vlekli v nedogled s cakanjem na n-ti val oz (vstavi poljubno stevilko) mutacijo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zakaj je to tako važno? Saj ne moremo vedet kakšen bo drugi val. Zdaj bo pač ves svet v "stand by" vsaj do poletja 2012. Povečale se bodo zaloge opreme in vedno bodo imeli v mislih, da lahko pride do ponovnega sranja.
Vlade bodo pa imele prste na gumbih za hitro represijo državljanov in že vse pripravljeno vnaprej, da ne bo spet čakanja par tednov na ukrepe.
Statistike kazejo, da en kup ljudi prebolijo virus brez kakrsnihkoli simptomov.
Zakaj ne bi ti ljudje lahko nadaljevali z normalnim zivljenjem?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Napačnemu sem odgovarjal. Sorry. Prej sem odgovarjal na telefonu, pa sem očitno pritisnil narobe.

Odgovarjal sem darjanu.

Eto, sem uredil.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
DANCE B.jpg

Pa še prevod
 
Nazadnje urejeno: