Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
razloži marsikaj.
no sedaj ti še delavnosti ne morem pripisat :(
samo na slabše ti gre samsvoj

Sam Svoj je zrasel (rodil se je pač v LJ, jebat ga; in to ohoho let nazaj, v bistvu je že skoraj ogrožena skupina) in delal na kmetiji do pred par let, ko se preselil. Brez skrbi da SamSvoj ve kaj pomeni bit kmet. In SamSvoj ne pametuje o zdravstvu, samo gleda in se čudi kaj delajo "strokovnjaki". Za čudenje pa ne rabiš bit strokovnjak na področju, ki se mu čudiš... ("bolje išta nego ništa" press)

Memgrede, si se že pogledal v špegu in zakaj ne?

Kmeti imajo veliko logike, ampak SamSvoj ni kmet.

Pepe, če kmečka logika pomeni to kar izvajaš ti, potem ja, nisem kmet. In hudičevo vesel sem, da ne rečem ponosen, da je tako. Grem nazaj se ti smejat.

(zdaj pa res dovolj teh otročarij...)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger in darjan

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ne vem za tebe, ampak sam imam super izkusnje z alter doci, mislim bivsega tukaj, ki je imel tudi piker jezik, ampak za nasvet ni blo problema. Tu pac pokazes al si clovek al pa btk za vse. Stvari v ukcjih se razvejo takoj in zelo verjetno je njihovo (od tam zaposlenih) mnenje oz. informacije vrednejse od dr. Potrcevega.

Če se že pogovarjava; meni grejo arogantni tehničarji na spolni organ. In se jih ogibljem, če se le da. Ne vem kašen nasvet ti je dal bivši alter dohtar, ampak komunikacija je bila res na nivoju BJ (torej pod nivojem). Zdaj al ma BJ "uradne ure" po alter pošti ne vem, ampak nasveti ki jih tala na forumu so tudi pod nivojem, vsaj zame.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
dajmo tkole:
Dohtar ortopedije ve o imunologiji več kot verjetno vsi mi tukaj (razen par izjem). kmet pa odvisno kdo je in koliko mu zaupam, da je naredil "domačo nalogo". Nikomur pa ne zaupam na prvo žogo, pa naj bo še tak strokovnjak po nazivu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Haha, kake fore...ja za aroganco imas jezik oz. prste in tipke, kdo ti brani. Imam ze sam dlje casa nekaj "na jeziku" pri enem, pa mi ni za kreg :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.530
113
Dohtar seveda ve več o korona zadevi, ampak saj je vsem jasno kaj moramo narediti glede zdravstva in korone.

Vsi pa očitno pozabljajo na vse ostalo:

Kot da trenutno naša svoboda ni več vredna nič, ponoči nas zapirajo ko pse, čez dan pa ko zajce.
Otroki ne smejo v vrtce.
Ne smejo v šole, ne smejo se primerno izobraževat.
Da se je v prvem korona valu javni dolg povečal za 10% seveda sploh ni več pomembno.
Da je v porastu družinsko nasilje ni več važno.
Da so se preventivni zdravstveni programi ustavili, ni več važno.
Da propadajo gostinci, hotelirji, turistični delavci, privatniki, sploh ni več važno.
Da so v porastu samomori, ni več važno.

nič nič več ni važno, samo korona je edino kar je sedaj pomembno.

Seveda sedimo na zlatih jajcih, da imamo neomejena sredstva da se lahko tega gremo, ne? Itak bodo plačevali naši vnuki za ta dolg.

Pa ko bi vsaj korona bila kot kuga, kjer je skoraj vsak umrl, ki je prišel v stik z virusom, potem bi razumel, zakaj se je ohromilo življenje. Ampak 80% ljudi lahko normalno funkcionira, država lahko normalno funkcionira, pa se vseeno zaradi "stroke" vse zablokiralo.

Zakaj že? Kdo pa pravi, da je zdaj dohtart bolj pameten od ekonomista? In da je resnica zdravnika bolj pomembna od resnica ekonomista?
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Spet se bo pokazalo kako lepo je imeti državno službo.
Ni nujno. Ko je konec veselice, tudi JS ne pomeni nič. Takrat prav pridejo izkušnje kmeta...
Res pa sem zadnje dni v službi v naslonjaču v dnevni sobi in imam 65 col OLED (ni bil kupljen z državno plačo, sam povem) za monitor...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
kmet torej pametuje o zdravstvu?

bi pa takim kot je on prej zaupal kot pa yt dohtarjem ki so v resnici kmetje.

pa brez zamer do kmetov jih imam v širši familiji(super ljudje), delajo častno in zelo težaško delo ampak tam na polju ni veliko knjig.
Kle si pa mim kiksnu. Moj brat je kmet z univerzitetno izobrazbo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Dohtar seveda ve več o korona zadevi, ampak saj je vsem jasno kaj moramo narediti glede zdravstva in korone.

Vsi pa očitno pozabljajo na vse ostalo:

Kot da trenutno naša svoboda ni več vredna nič, ponoči nas zapirajo ko pse, čez dan pa ko zajce.
Otroki ne smejo v vrtce.
Ne smejo v šole, ne smejo se primerno izobraževat.
Da se je v prvem korona valu javni dolg povečal za 10% seveda sploh ni več pomembno.
Da je v porastu družinsko nasilje ni več važno.
Da so se preventivni zdravstveni programi ustavili, ni več važno.
Da propadajo gostinci, hotelirji, turistični delavci, privatniki, sploh ni več važno.
Da so v porastu samomori, ni več važno.

nič nič več ni važno, samo korona je edino kar je sedaj pomembno.

Seveda sedimo na zlatih jajcih, da imamo neomejena sredstva da se lahko tega gremo, ne? Itak bodo plačevali naši vnuki za ta dolg.

Pa ko bi vsaj korona bila kot kuga, kjer je skoraj vsak umrl, ki je prišel v stik z virusom, potem bi razumel, zakaj se je ohromilo življenje. Ampak 80% ljudi lahko normalno funkcionira, država lahko normalno funkcionira, pa se vseeno zaradi "stroke" vse zablokiralo.

Zakaj že? Kdo pa pravi, da je zdaj dohtart bolj pameten od ekonomista? In da je resnica zdravnika bolj pomembna od resnica ekonomista?
Kaj te jebe?