Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Jaz in se nekdo:


V Nemciji bos dobil certifikat, da nisi vec kuzen, s katerim bos lahko ponovno zivel normalno.

P.S. Si bil ti tisti, ki je trdil, da je se prezgodaj za testiranje na proti telesa, ces da virusa ceztoliko ljudi pa ze ni moglo tega dati?

Poglej si se kak youtube video, mogoce bos koncno razumel receno.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
No, prilepi ga, pa da vidim. Jaz svojega sem, pa ga se pogledal nisi.

Lepo je, da se najdejo ljudje kot ti, ki se želijio podrobno izobraziti o aktualnih tematikah. Ti dajem spodaj še nekaj člankov, ki ti bodo sigurno zanimivi:

 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113
Tip to predvideva, ni pa to se dokazano. A cepivo te pa bo naredilo imunega ce te prebolenje ne?

Bodo kmalu pokazale stevilke, kaksna je resnicna umrljivost in kako naprej.

Nekdo je omenjal, da je nemsko(?) sodisce odlocilo, da je pravica nad zivljenjem nad pravico do svobode. Bomo potem to aplicirali tudi ob naslednji gripi? Ne recem, da bi bila smrtnost 10% ampak vedno vec je indicev, da je smrtnost konkretno nizja.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.409
977
113
Obišči stran
WTF 24kur spet paniko zganja?

'V svobodo bomo morali stopati previdno.' Poletja v tujini letos najbrž ne bo
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Bolj realnost.
Ko boš šel v tujino te bodo tam za 2 tedna strpali v karanteno. Ko boš prišel nazaj, te bomo prav tako. Efektivno posledično turizma ne bo.
Razen če nekdo ne pogrunta magične pilule za male pare in v milijardnih količinah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

guardy

Guru
3. avg 2007
8.409
977
113
Obišči stran
No ja, če to naredijo, potem bodo hrvati u pi***. Da ne omenim 100k slo lastnikov apartmajev, med njimi ama vsi politiki... Napovedujem odprtje mej s 1.6.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Uporabnik navlixx je napisal:
»(2) V prodajalnah z živili lahko nakup v času od 8.00 do 10.00 ure ter zadnjo uro obratovalnega časa opravijo izključno ranljive skupine (na primer invalidi, starejši od 65 let, nosečnice). Starejši od 65 let lahko opravijo nakup samo v tem času....

Kako varnostnik ve, katera je noseča? Ali se mora pred njim poscati na tester? :fredi:
 
  • Haha
Reactions: guardy

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ja, Hrvati in vse turistične države bodo konkretno v pi*di.
Tudi če one odprejo zadeve, ne bodo reči nujno odprte v državah turistov. Dva tedna karantene v Nemčiji, če prideš iz Španije, efektivno pomeni, da nemških turistov tja ne bo.
Gostinstvo in turizem bo na splošno naslednje leto mrtvo skorajda povsod po svetu.

Jaz mislim, da bo gospodarska situacija postala tako nevzdržna, da bodo visoko plačane zdravnike preprosto zignorirali in se bo odprlo vse živo. Splačalo se bo vlagat v pogrebna podjetja. Pol leta bo globalni masaker, potem bo pa virus zaradi splošne imunosti preprosto izumrl, tako kot so že mnogi poprej, vključno španska gripa.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.200
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Bolj realnost.
Ko boš šel v tujino te bodo tam za 2 tedna strpali v karanteno. Ko boš prišel nazaj, te bomo prav tako. Efektivno posledično turizma ne bo.
Razen če nekdo ne pogrunta magične pilule za male pare in v milijardnih količinah.

No, pa se dajmo hecat:
- Grem iz Brnika z letalom nekam, plačam 1 dan, oni me dajo v hotel za 14 dni v karanteni - problem?
- Pridem nazaj, me dajo v ene toplice za 14 dni v karanteno, ker doma ne gre - problem?
Konec heca...

Turizem je zadeva, ki je letos mrtva... In kdo se sekira? Vlada nekaj govori, na koncu pa, ah...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Dobro pustimo zdaj korono, gremo k bolj pereči in pomembni težavi, kaj menite na izjavo da poletnih počitnic letos najbrž ne bo? Torej nema letos hrvatov in kafe za 15 kuna. Ste že kaj živčni ali se boste s tem ubadali po praznikih? :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Turizem je zadeva, ki je letos mrtva... In kdo se sekira? Vlada nekaj govori, na koncu pa, ah...

Sekiral se boš, ker bo v nekaterih državah na cestah 30% populacije ali celo več. Pri nas pa morda 15%.
Teh 15% ne bo kupovalo storitev, blaga in drugega, kot doslej.

In potem bo šef prišel do tebe in ti rekel, da je biznis v firmi slab in te odpustil. In boš brez joba tudi ti. Čeprav si v drugi branži.

Kar hodi naokoli, pride naokoli ...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.512
5.511
113
Uporabnik navlixx je napisal:
»(2) V prodajalnah z živili lahko nakup v času od 8.00 do 10.00 ure ter zadnjo uro obratovalnega časa opravijo izključno ranljive skupine (na primer invalidi, starejši od 65 let, nosečnice). Starejši od 65 let lahko opravijo nakup samo v tem času....

Kako varnostnik ve, katera je noseča? Ali se mora pred njim poscati na tester? :fredi:

enako kot pri zobarju. Pokaže materinsko knjižico...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.200
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Sekiral se boš, ker bo v nekaterih državah na cestah 30% populacije ali celo več. Pri nas pa morda 15%.
Teh 15% ne bo kupovalo storitev, blaga in drugega, kot doslej.

In potem bo šef prišel do tebe in ti rekel, da je biznis v firmi slab in te odpustil. In boš brez joba tudi ti. Čeprav si v drugi branži.

Kar hodi naokoli, pride naokoli ...

Glej, sem v branži, ki bo letos fajn nasrkala...
Pa kaj naj, jokam? Bomo grebli, poskusli kaj nardit, in, kar je najbolj važno - ne bomo se predali!

Dela je vedno dovolj...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Saj za slo turizem to verjetno ne bo usodno. Od turizma slovenci verjetno več denarja odnesemo ven kot nam ga prinesejo? Saj kapacitet je verjetno dovolj? Jaz se ne sekiram, bom pa če ne na morje letos šel kam v hribe in toplice.