Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.272
113
Problem mask, še bolj pa rokavic je lažna varnost. ....
Saj cepljenje tudi ni 100%

....da mogoče pa novinar dela to načrtno...
Vse skupaj deluje kot velik medijski nateg...

BRAVO KONČNO. Res si prepucavamo 400%stvari iz medijev. Pa to so bimbe, ki še vprašati ne znajo potem pa pišejo prispevek kot da je instagram ali kako se že tistemu reče.
Sem infuencerka pri Pop TV ali 24 kur. Isto spolovilo!

...Pa penzicem do 200 EUR dodatka. Zakaj že?
Ali pa vsem študentom!
S tem, da je 14 dnevna karantena pokazala, da smo eksponentno rast okužb uspešno preprečili. ..
Napačen nick #pbutec

Enkrat se zahteva to, enkrat ono. Ja kdo je pa v tem slučaju od prve zadel ukrep? NOBEN!! Eni so probaval, eni ponavljal,eni pa mešance delal.
VI PA SO NA KONCU PRISTALI NA MASKAH IN SAMOIZOLACIJI! Tudi ta zadnja ZDA!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
V petek sta v Sloveniji umrla dva bolnika, okužena z novim koronavirusom. Skupaj je tako smrtnih žrtev v državi že 22. Število dodatnih potrjenih okužb z novim koronavirusom je naraslo za 43 primerov.
A to so vsi tisti, ki so se okužili prejšnjo soboto v tisti množici na Bledu in na obali?
Al kolk je tistih od te številke?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Andy1: tudi meni ni jasno zakaj penzičem dodatek....kot, da 700€ ni solidna penzija če imaš vse rešeno v lajfu.....itak bo sedaj nižja elektrika itd.....potem pa 130€ in 830€, tok dobi delavec....fak.
ker imajo vsi penzionerji 700€ :bonk:
tistih z najnižjo bi res lahko dali dodatek za maske oziroma jim zrihtali maske... sicer ne vem zakaj se spravljate na penzjoniste ti so si svojo vsaj zaslužili, kaj pa socialci? zakaj bodo oni imeli dodatek?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.272
113
Teli primeri?
Mislim okuženi. Od kod so? V domovih jih ni toliko veliko?
Piran TIME LAPSE. Spet se zbirajo preblizu!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
AndY1 zato pa jaz omenjam že nekaj dni Kanglerja in gotof si, da bodo novinarji in vlada videli kaj se to pravi množica ljudi.
Ker to.kar je prejšnji vikend uspelo parim posameznikom, ne moreš verjet.
Primer
Piranski župan govori da so imeli ljudje piknike na plažah, da je le ta bila polna turistov iz celine, govori da ne nosijo mask. In potem das plasnice dol pa vidiš da sta na plaži 2 človeka. En sedi, drugi pa se sprehaja. Maske pa niti sam nima pred kamero. Hkrati pa jo zahteva od drugih.
Župan je govoril tako, kot mu je bilo naročeno da je politično korektno. In novinarji so poročali tako, kot jim je bilo naročeno.
Ukrepe so pa imeli pripravljene že prej, rabili so samo razlog, izmišljen ali ne, kako prepričati ljudi v pravilnost ukrepov.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Potem pa prilepi vsebino, da vidimo s kakšno metodologijo so dobili 28.000 okuženih v Sloveniji
čudno... potem so ukinili zastonj novice. eh ja... konec solidarnosti medijev.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
ker imajo vsi penzionerji 700€ :bonk:
tistih z najnižjo bi res lahko dali dodatek za maske oziroma jim zrihtali maske... sicer ne vem zakaj se spravljate na penzjoniste ti so si svojo vsaj zaslužili, kaj pa socialci? zakaj bodo oni imeli dodatek?
Niso kar vsi penzionisti dobili dodatek, ampak samo tisti s pod 700€ pokojnine. Svoje so si zaslužili, in to toliko, kot imajo penzije. Zaradi korona virusa niso prav nič oškodovani, tako kot tudi ne socialci,, da bi morali dobit še dodatek.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Da ne govorim o super bedariji, da lahko samo penzici od 17.-18. ure kupujejo špecerijo, namesto, da jim podaljsajo iz 8-10 na 8-12 ure. Delovni folk pa j*bite se. Vi ne rabte hodit v stacune.
Nisem bil že dolgo v nobeni trgovini pa sprašujem, kako preverjajo ali si v penziji ali nisi?
Ali se lahko kak upokojenec mlajšega izgleda prešverca tudi popoldan oz. kak starejši, ki nikakornoče v penzijo (pa bi želahko šel), prešverva v jutranjih urah?
In kdaj je sedaj v trgovinah največja gneča?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
jasno je to trenutno samo Švedom, ampak oni niso Balkanci, njim , kar je povedano iz strani vlade spoštujejo in se tega držijo brez policijskega preverjanja, pri nas bi isti ukrpei imeli 15.000 okuženih do sedaj
Zato ker niso okuženi s strahom pred "socializmom" in razumejo če se zmenijo, "da velja za vse enako" - v Slo pa: "kristus jezus, krucemal božji, komunisti!!! komunisti !!!!" :nigladek:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kje si pa to pobral,da ljudje umirajo zaradi kitajskega virusa?
V resnici je med vsemi umrlimi 22-ljudi bilo okuženo z virusom. Kar je razlika.
Vsaj en je imel raka v zadnjem stadiju, drugi pa nešteto spremljevalnih bolezni.
Bi bilo zanimivo pogledat italijanske statistike, koliko je letos manj umrlih zaradi raka...ker vse pripišejo koronavirusu.
Poročajo da je umrla oseba, okužena s korona virusom. Ne poročajo, da je umrla zaradi korona virusa.
Je mal razlike anede?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Seveda je razlika. Ker če ne bi bilo zdravilnega kitajca bi večina ljudi pomrla že lani.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Mi smo zatamiflu dali takrat 60 mio EUR, danes bi bilo to ohoho 150 mio. Kaj pa ostale države? Povej, a si se cepil takrat? Ker jaz se edini v bajti nisem, pa mi danes ni žal.
Cepljen sem po protokolu, kar je bilo obvezno (v otroštvu), pa pred tremi leti pred meningitisom.
Drugega pa ne, nisem paničar.
Kar hočem povedat je, da dokler stvari (vsaj slabo) tečejo, se oblast lahko zajebava z denarjem. Ko bo (če bo) vrag odnesel šalo, si z denarjem ne bojo imel kaj pomagat, ker za denar ne bodo ničesar dobili. Če boš hotel nabavit miljon rokavic, boš moral dat miljon mask ali pa 100.000 litrov nafte ipd. Kot v jugi ko si imel plačo, nisi mogel pa nič kaj pametnega kupit z njim. Baje so evri odlični v solati z jajčkom ali s česnom. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova