Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Saj bodo dobili pomoc, ker se to tako dela. In katero letalo mislis da ima prednost po nebu? Komercialni cargo charter ali letala z diplomatsko posto ki ga drzava poblasti?
Eni bodo pisali vse zivo samo da nase crkne.
Ma kakšno diplomatsko pošto to sanjaš.
Pa Adrija že dolgo ni bila več naša. Mi bi jo samo še drago plačevali.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.830
-443
113
Sem nekje zasledil, da je v Franciji pristal Antonov s Kitajske - z ne vem kolk maskami.. naj bi bil prvi od 50 poletov (ce se prav spomnim, so jih Francozi naročil miljardo?)
iz čistega firbca.. kaj se je zgodil z našimi naročenimi maskami?
- une špansko bosanke so bile natega
- une so še v nemčiji na letališču? ti grdi nemci se vedno ne spustijo naprej?
- iz belgije je vojska pripeljala (videl včeraj/danes novico)
- še največ je bilo govora o Čeferinu

sem kakšno rundo kje pozabil?
Tiste v Belgiji so bile čeferinove.

Ja, kaj se s tistimi maskami iz Nemčije? Kje so sedaj?
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Panični napad v trgovini je jeba, ja. :)

Mah, boga teta. 73 ima, verjetno je imela lepo življenje za sabo, sedaj pa bo panika naredila svoje. Agorafobija je hudič. Ko se enkrat to razvije, se človek težko pobere. Upam, da teta ne bo preživela nadaljnjih xy let v "samoizolaciji".
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Ja letaliska se dela ker je taka komanda... Ne dela se na polnom Efekta ni. kiperaj večina stoji... Kamnolom dela z cca 10% normalnega prometa (ali pa se manj). Glede na vreme bi se moralo delat 100% pa se bolj kot ne prcka. Ampak eni pac dlje od svojega drevesa ne vidite.
Nisem govoril o Letališki. Mogoče pa ti vidiš samo svoje drevo.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.753
589
113
NI bil fake

Če bi imel kaj jajc bi odstopil. :sprasujemse:



Kako hudiča je lahko tak človek še vedno na položaju?:bruh::bruh: :bruh:
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Gradbisca sibajo samo ta, ki so bila odprta pred epidemijo. Pa se to tako tako. Nekako tako veliko se dela kot je huda guzva na bledu danes ;))) delajo se prčkarije... Resnega dela ni.

V gradbeništvu se dela malenkost več kot nič. Tole bo polom za gospodarstvo. Kako bomo tole preživeli mi ni jasno. Tele tri milijarde bodo pljunek v morje
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.563
690
113
Še večji problem, je da vsi upravni postopki stojijo. Šele ko bo samoizolacije konec, se bo nadaljevalo s "papirnatimi deli".