Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Če ne bo vzorčenje na isti populaciji ponovljeno velikokrat v dveh tednih, je to brez veze.
Zato je bolje, da tako kot Nemci na nekaj dni naključno testirajo zdravstveno osebje in ostale, ki v stiku z ogroženimi skupinami. Rezultat je po moje v Nemčiji viden ravno zaradi tega majhen delež smrti, da zdravstveno osebje ni največji raznašalec virusa.
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Ženska ne stoka zaradi svojega rednega dela ampak zaradi NEPOTREBNEGA dela, ki ga ima zaradi neodgovornih bedakov, ki izzivajo po nepotrebnem, lahko so to adrenalinci ali pa tisti, ki ne spoštujejo odloka o omejitvi gibanja.

Zakaj pa prej ni nikoli potarnala?? Nesreča nikoli ni počivala.

Zakaj izkorišča trenutno situacijo za 5 min. internetne slave in napihuje zadevo? Si videl njen instagram? Njeno delovanje in zapis sta si v nasprotju, piše o nekih pričakovanjih, a se še sama tega ne drži, korona gor ali dol. Sama bi lahko bila na drugi strani, pa da jo vidmo, ko bi jo kdo obelodanil na instagramu? Koza.

Verjamem, da velika večina zdravstvenih delavcev dela strokovno in s srcem, samo taki osebki mi pa dvignejo pritisk, kot npr. politiki večino časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Navid

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
evo.... tisti biseri, ki sem jim zdijo ukrepi nesmiselni.... Kastarika vas vabi
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Zato je bolje, da tako kot Nemci na nekaj dni naključno testirajo zdravstveno osebje in ostale, ki v stiku z ogroženimi skupinami. Rezultat je po moje v Nemčiji viden ravno zaradi tega majhen delež smrti, da zdravstveno osebje ni največji raznašalec virusa.

Velika verjetnost, ampak a ni bilo rečeno, da je majhen delež umrljivosti, ker smrt pripisujejo drugim, pridruženim boleznim in ne koronavirusu?

Kolikor vem se ljudje nasploh izogibajo bolnic zaradi količine prisotnih virusov.