Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
Avstrija je začela z drugačnim vzorčenjem. Testirali bodo naključnih 2000 ljudi, da bodo ugotovili približno stanje okuženih. (Vir radio slo ob 7.00)
Tale varijanta je za naše brihte na vladi pretežka, ali je škoda testerjev?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.371
5.405
113
V kolikor je to tudi mnenje direktorja NIJZ in se v praksi to ne dogaja, je njegova naslednja poteza, če bi rad obdržal svojo kredibilnost, jasna.
Odstop.

:sprasujemse: tip je direktor NIJZ. in naj da odstop? pride naj pa FDVjevec, ki politiki kima? Ali naj odstopi Janša? Oboje trenutno BV, samo politika naj neha politizirat preko svojih zmožnosti in znanja, pa je.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Sicer so pa policaji hoteli širša pooblastila uvest že pred leti, pa jim takrat povedali, da so kršenje človekovih pravic in protiustavni. Sedaj jih hočejo uturit pri zadnjih vratih.

Glej lunatik, moja človekova pravica je da sem zdrav. Če ti ne razumeš, da me lahko okužiš čeprav ne čutiš bolezni in ne veš da trosiš virus, je dolžnost pristojnih, da nas normalne zaščitijo pred takimi prepotentnimi lunatiki, ki vidite samo SVOJE pravice, ne pa tudi pravic drugih, predvsem pravice do varnosti.

Ja, so določene bedarije v ukrepih. Ampak ukrepi načeloma vodijo v zagotavljanje varnosti večine.

O pravicah do gibanja se bomo pogovarjali, ko bo tale nevarnost mimo, po potrebi na ulici. Ampak sedaj je tole pomembneje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Avstrija je začela z drugačnim vzorčenjem. Testirali bodo naključnih 2000 ljudi, da bodo ugotovili približno stanje okuženih. (Vir radio slo ob 7.00)
Tale varijanta je za naše brihte na vladi pretežka, ali je škoda testerjev?
Če ne bo vzorčenje na isti populaciji ponovljeno velikokrat v dveh tednih, je to brez veze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

sad

Guru
24. avg 2007
20.509
9.211
113
V kolikor je to tudi mnenje direktorja NIJZ in se v praksi to ne dogaja, je njegova naslednja poteza, če bi rad obdržal svojo kredibilnost, jasna.
Odstop.
Se strinjam, v normalnih poslovnih razmerah. Tukaj mu pa dam prav in upam, da bo do zadnjega opozarjal na nepravilno ukrepanje. Tukaj namreč ne gre z posel, temveč za življenja in pustiti politiki prosto pot je noro. Lahko lepo vidimo v Ameriki kam se pride, ko politika nastavi naše brezhrbteničarje. K sreči so tam posamezne države dovolj finančno samostojne, da izvajajo prave ukrepe, Trump pa samo za svoje številke skrbi in pljuva proti guvernerjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
Ne vem niti kaj bi jim to pomagalo, saj je itak WHO rekel, da bo okužene cca 70% populacije. To je fact.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-247
113
Torej je potrebno dati politiki bianko ček, da oni odrejajo strokovne zadeve? A mi poveš kaj ve en fdvjevc o jebeni pandemiji?
Recimo samo ena zadeva: 1 teden nazaj smo rzkuževali roke pred trgovinami, sedaj pa moramo imeti potencialno kužne rokavice gor s katerimi prešlatamo vse možno. Kdo je tu nor?
Pa enkrat maske pomagajo, drugič ne, potem tisti prtički so super zaščita za prebivalstvo, za medicinsko osebje pa povsem neustrezne...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Maske za splošno populacijo ne pomagajo, prej nasprotno, ker so/smo ljudje pač taki, da se z masko na nosu in rokavicami na parkljih počutijo/mo varni in opustijo/mo ukrepe, ki smo/so jih vestno izvajali do natika rokavic in maske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in BornSkeptic

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Se ne strinjam, OŠ je v SLO obvezna, čeprav veliko njih ne razume posredovane snovi.
Sarkazem model.
Sicer se pa strinjam, jebeš svojo občino, za resne opravke moram pa na upravno enoto. Kjer me potem ponovno pošljejo na občino. Tele mini občine so samo poligon za odžiranje proračuna, pogosto tudi zadovoljevanje osebnih interesov lokalnih šerifov (in našistov) in jebanje folka v glavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
ksz

Pravkar iz Hoferja. IDENTIČNA situacija kot včeraj:
- stari čiča
- brez maske in rokavic
- tablica cca. 100 km od doma.

Danes nisem stegnil jezika, samo zelo očitajoče sem ga gledal. Folk prav ve, kdaj dela kaj narobe. Očesni kontakt za delček sekunde s tistim butastim obrazom, nato pogled v tla, obračanje, zopet kratek očesni kontakt. Sem se pogovarjal s pobom pred vrati, ki ni mogel verjeti, kako mu je lahko pobegnil. Je rekel, da vse starejše pridno sprašuje, če so upokojeni, da pa ljudje lažejo kot nori. Pa p.izdu mater, no. Ni čudno, da je potrebno uvajati represijo, če se pa določenemu % ljudi dobesedno yebe za ostale. In zaradi takšnih nedolžni tudi največkrat nastradajo. Đizs!
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
v določenih službah so zaposleni 8h na dan, celo leto pod zaščitno opremo...

Zmerna rekreacija je še vedno priporočljiva!


pozor nevarnost sladkorne!

Da o zlorabi otrok v namene reklamiranja...
Za kozlat. Kakšna dvoličnost. Pametuje vsepovprek, a sama zblojena v glavo do obisti - sodeč po njenih objavah na IG. Sam poglejte si, kako je je njenega papka kastrirala s tem, ko ga je oblekla v "matching piđamo"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx