Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.471
113
Pri nas ravno tako. Nekje v začetku februarja me je najprej vse bolelo, potem 38 vročine, prehlad, si vzamem v petek fraj in čez vikend sem bil do ponedeljka ok. Potem sta dobila oba otroka, nato pa še žena celo začetek pljučnice z stiskanjem v prsih. V šoli je manjkalo 2/3 učencev in učiteljica pravi, da v svoji 30-letni karieri ne pomni takega osipa.
Tako da ne vem, ali je to bilo naključje, ali pa je res kaj na tem.
Lepa sezona gripe in gripi podobnih obolenj.
Ne se no slepiti. Če bi imeli tako razmahnjeno korono tukaj že januarja, bi imeli februarja že zafilane bolnice, da bi pacjenti viseli ven čez okna
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Tile dohtarji zgleda ne štekajo, kaj govorijo. Najprej omeni, da okuženi ni bil z nikomer v stiku od bolnih in praktično ni bil nikjer, pozneje pa, da sta samo dva mela tipične simptome, ostali ne. Ergo.. lahko je bil v stiku s kom, ki je okužen, pa nima simptomov in ni bil testiran. Bolj verjetno, kot pa da je virus muha prinesla iz Vuhana.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Sanolabor "vojni" oz. krizni dobičkar?!?

Sanolabor-vojnidobickar.jpg
 
  • Jezen sem
Reactions: Romzi in navlixx

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Tiskovka: Kako uporabljamo zaščitno masko!
A ni možno narediti namesto reklame:
kako pravilno prati roke
kako pravilno uporabiti zaščitno masko
kako italjanski župan na..zdeva ženske in njihove frizerke
kako se italjanski zdravniki gužvajo med posteljami v intenzivni negi in golimi pacijenti z ''10 cevkami''
Za zbiranje denara za enega individualista da - BREZPLAČNO, za VSE Slovence pa ne.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.674
829
113
Meni je npr. čudno, da imajo na Goriškem tako malo obolelih.

Očitno se ljudje obnašajao bolj samozaščitno kot drugje, poleg tega je npr koncenrtracija ljudi npr.v osrednji SLoveniji(LJ,..) dosti večja.


evo ena današnja(RTV): "....Vladni govorec Jelko Kacin pa je znova poudaril, da so zaščitni ukrepi ključni, okužb je manj v krajih blizu Italije, ker se ljudje tega zavedajo. ..."
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Tile dohtarji zgleda ne štekajo, kaj govorijo. Najprej omeni, da okuženi ni bil z nikomer v stiku od bolnih in praktično ni bil nikjer, pozneje pa, da sta samo dva mela tipične simptome, ostali ne. Ergo.. lahko je bil v stiku s kom, ki je okužen, pa nima simptomov in ni bil testiran. Bolj verjetno, kot pa da je virus muha prinesla iz Vuhana.

Marsikdo zgolj ne sme priznati "tesnega stika", tudi če ga "gor" dobijo. :evil:
črnihumor.press